Pohár SsZK - 1. kolo - 07.11.2015

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

PDF
Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Marková Ingrid - KK TOPOĽČANY
2. miesto: Trungelová Senja - KK TRIUMPH ŠURANY
3. miesto: Richterová Ela - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Mjartanová Eliza Mina - Športová škola karate Prievidza

Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Mišejová Simona - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Patai Stella - KK TOPOĽČANY
3. miesto: Mladenovič Nela - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Vargová Lea - Športová škola karate Prievidza

Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Pápištová Ema - KK Ekonóm Trenčín
2. miesto: Gahírová Ivana - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Vážanová Terézia - Karate Klub Kanianka
3. miesto: Hrubcová Klára - Karate klub Trstená

Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky - počet súťažiacich: 15
1. miesto: Šaligová Michaela - KK TOPOĽČANY
2. miesto: Pechotová Aneta - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Lišková Laura - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Urbánková Diana - Šk karate Kachi

Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Vlasáková Adela - KK Ekonóm Trenčín
2. miesto: Šišková Ester - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Mrázová Lucia - KK Ekonóm Trenčín
3. miesto: Školníková Viktória - Karate klub Zvolen

Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov - počet súťažiacich: 20
1. miesto: Čukanová Miška - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Kimáková Júlia - Športový klub Keido Košice
3. miesto: Niznerová Kristína - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Jankurová Vanesa - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kata kadetky 14-15 rokov - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Pištová Simona - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Vaňová Vanda - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Struhárová Slavomíra - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Jakubechová Nikola - Športová škola karate Prievidza

Kata juniorky 16-17 rokov - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Brázdová Ema - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Niznerova Zuzana - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Merašická Nikoleta - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Ibrahim Inas - HANKO KAI Senica

Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Grman Filip - KK TOPOĽČANY
2. miesto: Loch Tomáš - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Marko Martin - Športový klub Keido Košice
3. miesto: Maximilián Bako - Šk karate Kachi

Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Lipták Matej - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Halaška Adam - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Kostolný Karol - Karate klub Liptovský Mikuláš

Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci - počet súťažiacich: 34
1. miesto: Urgošík Šimon - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Kmeťo Tomáš - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Muller Juraj - Šk karate Kachi
3. miesto: Maksimčuk Alexis - SLOVAN BRATISLAVA KARATE

Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Dávid Matúš - Šk karate Kachi
2. miesto: Majcher Adam - Šk karate Kachi
3. miesto: Bohunický Lukáš - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Konečný Alex - TJ Rapid Bratislava

Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci - počet súťažiacich: 22
1. miesto: Skaličan Radovan - KK TOPOĽČANY
2. miesto: Mandúch Samuel - KK TOPOĽČANY
3. miesto: Slivka Dávid - KK ZZO Čadca
3. miesto: Halaj Pavol - Karate Klub Revúca

Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Sečkár Šimon - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Bielik Matúš - Šk karate Kachi
3. miesto: Hyben Hugo - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Lichner Alexander - Športová škola karate Prievidza

Kata mladší dorastenci 12-13 rokov - počet súťažiacich: 15
1. miesto: Kuník Denis - Šk karate Kachi
2. miesto: Schlosser Daniel - KK TOPOĽČANY
3. miesto: Bohunický Dominik - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Harvančík Filip - TJ Rapid Bratislava

Kata kadeti 14-15 rokov - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Duška Enriko - Šk karate Kachi
2. miesto: Fančo Tomáš - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Szabó Tibor - Karate klub Miyagi Lučenec
3. miesto: Kvasnica Ivan - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.

Kata juniori 16-17 rokov - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Kožuch Adrián - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Zajko Peter Michal - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Riško Peter - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Ličko Dušan - MŠK Žiar nad Hronom

Kata starší juniori 18-20 rokov - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Vančo Dominik - Šk karate Kachi
2. miesto: Makróci Roman - Karate Klub Revúca
3. miesto: Volent Lukáš - Karate klub URAKEN Zvolen

Kumite dievčatá 5-7 rokov do 24kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Krnáčová Natália - Karate Klub Detva
2. miesto: Boboková Zoja - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Mjartanová Eliza Mina - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Marková Ingrid - KK TOPOĽČANY

Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Domoráková Nina - FARMEX Nitra
2. miesto: Kučerová Radoslava - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Trungelová Senja - KK TRIUMPH ŠURANY

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 30kg - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Mišovýchová Zuzana - Karate klub DRAP Partizánske
2. miesto: Volfová Natália - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Jalowiczorová Veronika - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Medveďová Viktória - Karate klub URAKEN Zvolen

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 30 kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Pápištová Ema - KK Ekonóm Trenčín
2. miesto: Gahírová Ivana - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Glatzová Barbora - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Vážanová Terézia - Karate Klub Kanianka

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg - počet súťažiacich: 19
1. miesto: Vlasáková Adela - KK Ekonóm Trenčín
2. miesto: Gavorová Terézia - FARMEX Nitra
3. miesto: Mišeje Sylvia - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Ohraďanová Mária - Karate klub Liptovský Mikuláš

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Helferová Veronika - FARMEX Nitra
2. miesto: Hóková Ella - FARMEX Nitra
3. miesto: Mesárošová Nina - Šk karate Kachi
3. miesto: Bolečková Viktória - Šk karate Kachi

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Árvová Romana - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Vargová Zuzana - FARMEX Nitra
3. miesto: Fabriciová Barbora - Športový klub Keido Košice
3. miesto: Školníková Viktória - Karate klub Zvolen

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 40kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Šimčíková Kristína - Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Schlettova Diana - Karate klub ABC car Komárno
3. miesto: Piatničková Zuzana - Šk karate Kachi
3. miesto: Čukanová Miška - TJ Rapid Bratislava

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Melišová Ema - Karate klub DRAP Partizánske
2. miesto: Herditzka Vivien - Slávia UPJŠ Košice
3. miesto: Viglašská Veronika - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Matušíková Agáta - Šk karate Kachi

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Dudjaková Sara - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Tapferová Kristína - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Garbiarová Lucia - Karate klub Trstená
3. miesto: Tannhauserová Katarína - KK UMB Banská Bystrica

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Kozárová Eva - FARMEX Nitra
2. miesto: Hanáková Karin - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Bryndzová Michaela - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Machalová Alexandra - Karate Klub Detva

Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Rajčanová Natália - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Kotruchová Terézia - Karate Klub Detva
3. miesto: Kabáčová Nikola - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Petrovičová Laura - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Ostrihoňová Veronika - Karate Klub Detva
2. miesto: Pálinkášová Laura - KK TRIUMPH ŠURANY
3. miesto: Miksaiová Nikola - OK MTK Tatran Žarnovica
3. miesto: Kalčoková Lujza - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Jelžová Nina - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Nehilová Mercedes - KK Union Košice
3. miesto: Láliová Viktória - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Pekarčíková Monika - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Kaločaiová Martina - Karate klub Miyagi Lučenec
2. miesto: Zošiaková Andrea - Karate klub Krupina

Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Trokšiarová Timea - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Masárová Veronika - Športová škola karate Prievidza

Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Tapajčíková Tatiana - Karate klub MP Brezno
2. miesto: Tatárová Martina - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Száraz Lívia - FARMEX Nitra
3. miesto: Mičudová Katarína - Karate klub Liptovský Mikuláš

Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Červená Silvia - Šk karate Kachi
2. miesto: Chajdáková Silvia - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg zluč. - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Ťažká Lenka - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Jombíková Katarína - Karate klub Krupina

Kumite chlapci 5-7 rokov do 24kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Maximilián Bako - Šk karate Kachi
2. miesto: Kvasnica Martin - Šk karate Kachi
3. miesto: Mojžiš Ivan - Karate klub URAKEN Zvolen
3. miesto: Grman Filip - KK TOPOĽČANY

Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Marko Martin - Športový klub Keido Košice
2. miesto: Langa Jozef - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Beňo Urban - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Lipták Matej - TJ Rapid Bratislava

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg - počet súťažiacich: 36
1. miesto: Kochan Branko - Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Slivka Erik - Karate klub URAKEN Zvolen
3. miesto: Sáraz Martin - Šk karate Kachi
3. miesto: Baláž Nikolas - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 30kg - počet súťažiacich: 18
1. miesto: Bohunický Lukáš - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Králik Tomáš - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Chudík Filip - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Lalík Lukáš - Karate Klub Detva

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg - počet súťažiacich: 33
1. miesto: Čiaky Martin - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Zaťko Michal - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Mácha Richard - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Dolnický Adam - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg - počet súťažiacich: 17
1. miesto: Vavro Šimon - FARMEX Nitra
2. miesto: Žbodák Timo - 1.Karate Club Pezinok
3. miesto: Čanky Šimon - Spartak Myjava
3. miesto: Mojzeš Dávid - Karate Klub KATSUDO Sabinov

Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg - počet súťažiacich: 17
1. miesto: Lichner Alexander - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Bagaev Malik - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Buday Adam - Karate klub DRAP Partizánske
3. miesto: Jaroš Branislav - ŠKP Čadca

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Mácha Michal - Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Tvrdoň Andrej - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Jalowiczor Marko - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Čanky Matúš - Spartak Myjava

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Hauser Igor - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Jurík Matej - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Poliak Jakub - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Kožák Karol - KK ZZO Čadca

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 50kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Čela Aris Nikolas - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Ič Ľubomír - FARMEX Nitra
3. miesto: Sklenka Erik - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Kaschný Patrik - Šk karate Kachi

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Černák Šimon - FARMEX Nitra
2. miesto: Pápay Martin - FARMEX Nitra
3. miesto: Olšiak Timotej - Karate klub URAKEN Zvolen
3. miesto: Gama Karol - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Bednár Maroš - Karate klub Trstená
2. miesto: Kristián Szabó - Šk karate Kachi
3. miesto: Kročian Norbert - Spartak Myjava
3. miesto: Liss Marek - Karate klub Trstená

Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Gajan Tomáš - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Fiebig Alan - FARMEX Nitra
3. miesto: Tvrdý Adrián - KK ZZO Čadca
3. miesto: Vatolík Filip - KARATE KLUB BRVNIŠTE

Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Pončka Marek - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Vanka Zdenko - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Tapajčík Samuel - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Hajdu Matej - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA

Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Černák Timo - FARMEX Nitra
2. miesto: Jakuš Adam - KK ZZO Čadca
3. miesto: Fančo Tomáš - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Macháč Martin - KARATE KLUB BRVNIŠTE

Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Hudec Matúš - ŠKP Čadca
2. miesto: Gažo Michal - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Kubajda Dominik - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Šebok Patrik - FARMEX Nitra

Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Malaťák Lukáš - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Javorský Jakub - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Krátky Andrej - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Ondruš Vladimír - Karate klub MP Brezno

Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Duška Enriko - Šk karate Kachi
2. miesto: Banáš Martin - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Šutiak Pavel - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Bafrnec Samuel - Šk karate Kachi
3. miesto: Národa Dominik Jozef - OK MTK Tatran Žarnovica

Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Výrostko Michal - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Laurov Milan - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Matuška Matúš - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Opold Michal - Šk karate Kachi

Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Bucha Andrej - Karate klub Zvolen
2. miesto: Varga František - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Kožuch Adrián - Športová škola karate Prievidza

Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Faltus Norbert - FARMEX Nitra
2. miesto: Kotruch Michal - Karate Klub Detva
3. miesto: Žerebák Timotej - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg zlu. - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Kovács Dávid - Šk karate Kachi
2. miesto: Hudec Adam - ŠKP Čadca
3. miesto: Kafrik Jakub - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Šibík Ľuboš - KARATE KLUB BRVNIŠTE

Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Michalec Kristián - KK ZZO Čadca
2. miesto: Hoľán Andrej - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Tomka Milan - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Volent Lukáš - Karate klub URAKEN Zvolen

Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Škvarek Miroslav - Karate klub Trstená
2. miesto: Škvarek Zdenko - Karate klub Trstená
3. miesto: Halaša Matej - KK DOLNÝ KUBÍN
3. miesto: Sakalík Peter - Karate klub URAKEN Zvolen

Pohár SsZK - 1. kolo, Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo, Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo

Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 23 18 24 65
2. Šk karate Kachi 22 18 27 67
3. Športová škola karate Prievidza 15 20 27 62
4. FARMEX Nitra 13 10 10 33
5. AC Uniza Klub Karate Žilina 13 8 9 30
6. ŠK CMK Banská Bystrica 13 7 16 36
7. TJ Rapid Bratislava 10 6 24 40
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 8 20
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 7 10 13 30
10. KK Ekonóm Trenčín 7 1 5 13
11. KK TOPOĽČANY 6 6 6 18
12. Karate Klub Detva 6 4 13 23
13. Karate klub DRAP Partizánske 5 2 3 10
14. ŠK Real team Trenčín 4 2 6 12
15. Karate klub Trstená 4 2 5 11
16. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 2 4 9
17. Karate klub URAKEN Zvolen 2 5 12 19
18. Karate klub MP Brezno 2 5 5 12
19. KK ZZO Čadca 2 2 5 9
20. ŠKP Čadca 2 1 3 6
21. OK MTK Tatran Žarnovica 2 0 5 7
22. Shogunul Oradea 2 0 2 4
23. Shotokan karate do International Serbia 1 4 5 10
24. ŠKM-KK Stará Ľubovňa 1 4 1 6
25. Spartak Myjava 1 3 6 10
26. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 3 2 6
27. KK TRIUMPH ŠURANY 1 3 2 6
28. KK DOLNÝ KUBÍN 1 2 4 7
29. Športový klub Keido Košice 1 2 4 7
30. Karate klub ABC car Komárno 1 2 0 3
31. Karate klub Zvolen 1 1 7 9
32. Slávia UPJŠ Košice 1 1 3 5
33. TJ Sokol Žilina 1 1 2 4
34. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 2 4
35. Budokan Zvolen 1 0 4 5
36. Karate klub Miyagi Lučenec 1 0 1 2
37. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 1 2
38. MŠK karate Vranov 0 3 3 6
39. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 7 9
40. Corvin HE Kolárovo 0 2 3 5
41. KK Nováky 0 2 2 4
42. Karate klub Krupina 0 2 2 4
43. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
44. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
45. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
46. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 5 6
47. HANKO KAI Senica 0 1 2 3
48. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 3
49. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
50. Hakuba karate Ostrava 0 1 1 2
51. KK Union Košice 0 1 0 1
52. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 1 0 1
53. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
54. KARATE KLUB BRVNIŠTE 0 0 4 4
55. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
56. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
57. Karate klub Goju-kai Prešov 0 0 2 2
58. Karate Klub Kanianka 0 0 2 2
59. Karate Klub Sabinov 0 0 2 2
60. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
61. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
62. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
63. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
64. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
65. Saag Šahy 0 0 1 1

Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 14 9 10 33
2. Športová škola karate Prievidza 9 10 20 39
3. KK TOPOĽČANY 6 6 3 15
4. TJ Rapid Bratislava 6 4 11 21
5. MŠK Žiar nad Hronom 5 5 6 16
6. ŠK Real team Trenčín 3 1 4 8
7. KK Ekonóm Trenčín 3 1 1 5
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 2 2 6
9. ŠK CMK Banská Bystrica 2 0 1 3
10. Karate klub Trstená 1 1 2 4
11. Karate klub URAKEN Zvolen 1 0 5 6
12. Budokan Zvolen 1 0 2 3
13. Karate klub MP Brezno 1 0 1 2
14. Karate klub DRAP Partizánske 1 0 0 1
15. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 0 1
16. KK Nováky 0 2 2 4
17. AC Uniza Klub Karate Žilina 0 2 1 3
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
19. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 1 4 5
21. Karate klub Zvolen 0 1 3 4
22. HANKO KAI Senica 0 1 2 3
23. Športový klub Keido Košice 0 1 2 3
24. Shotokan karate do International Serbia 0 1 1 2
25. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
26. Hakuba karate Ostrava 0 1 1 2
27. Karate Klub Junior Prešov 0 1 0 1
28. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
29. Corvin HE Kolárovo 0 0 2 2
30. Karate klub Goju-kai Prešov 0 0 2 2
31. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
32. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
33. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
34. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
35. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 0 1 1
36. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
37. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
38. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
39. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
40. Karate Klub Sabinov 0 0 1 1
41. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
42. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0

Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 18 13 18 49
2. FARMEX Nitra 13 10 10 33
3. AC Uniza Klub Karate Žilina 13 6 8 27
4. ŠK CMK Banská Bystrica 11 7 15 33
5. Šk karate Kachi 8 9 17 34
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 8 20
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 7 9 9 25
8. Športová škola karate Prievidza 6 10 7 23
9. Karate Klub Detva 6 4 13 23
10. TJ Rapid Bratislava 4 2 13 19
11. Karate klub DRAP Partizánske 4 2 3 9
12. KK Ekonóm Trenčín 4 0 4 8
13. Karate klub Trstená 3 1 3 7
14. KK ZZO Čadca 2 2 4 8
15. ŠKP Čadca 2 1 3 6
16. OK MTK Tatran Žarnovica 2 0 5 7
17. Shogunul Oradea 2 0 2 4
18. Karate klub URAKEN Zvolen 1 5 7 13
19. Karate klub MP Brezno 1 5 4 10
20. ŠKM-KK Stará Ľubovňa 1 4 1 6
21. Spartak Myjava 1 3 6 10
22. Shotokan karate do International Serbia 1 3 4 8
23. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 3 2 6
24. KK DOLNÝ KUBÍN 1 2 4 7
25. Karate klub ABC car Komárno 1 2 0 3
26. Slávia UPJŠ Košice 1 1 3 5
27. ŠK Real team Trenčín 1 1 2 4
28. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 2 4
29. TJ Sokol Žilina 1 1 2 4
30. Športový klub Keido Košice 1 1 2 4
31. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 3
32. Karate klub Zvolen 1 0 4 5
33. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 2 3
34. Karate klub Miyagi Lučenec 1 0 0 1
35. MŠK karate Vranov 0 3 3 6
36. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 6 8
37. Karate klub Krupina 0 2 2 4
38. Corvin HE Kolárovo 0 2 1 3
39. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
40. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 4 5
41. Karate Klub Junior Prešov 0 1 2 3
42. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 3
43. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 1 0 1
44. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
45. KK Union Košice 0 1 0 1
46. KARATE KLUB BRVNIŠTE 0 0 4 4
47. KK TOPOĽČANY 0 0 3 3
48. Budokan Zvolen 0 0 2 2
49. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
50. Karate Klub Sabinov 0 0 1 1
51. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
52. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
53. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
54. Saag Šahy 0 0 1 1
55. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1

Pohár SsZK - 1. kolo, Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo, Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo

Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 69 36 24 129
2. Šk karate Kachi 66 36 27 129
3. Športová škola karate Prievidza 45 40 27 112
4. FARMEX Nitra 39 20 10 69
5. ŠK CMK Banská Bystrica 39 14 16 69
6. TJ Rapid Bratislava 30 12 24 66
7. AC Uniza Klub Karate Žilina 39 16 9 64
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 21 20 13 54
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 8 40
10. Karate Klub Detva 18 8 13 39
11. KK TOPOĽČANY 18 12 6 36
12. KK Ekonóm Trenčín 21 2 5 28
13. Karate klub URAKEN Zvolen 6 10 12 28
14. Karate klub DRAP Partizánske 15 4 3 22
15. ŠK Real team Trenčín 12 4 6 22
16. Karate klub Trstená 12 4 5 21
17. Karate klub MP Brezno 6 10 5 21
18. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 4 4 17
19. Shotokan karate do International Serbia 3 8 5 16
20. KK ZZO Čadca 6 4 5 15
21. Spartak Myjava 3 6 6 15
22. ŠKM-KK Stará Ľubovňa 3 8 1 12
23. Karate klub Zvolen 3 2 7 12
24. ŠKP Čadca 6 2 3 11
25. OK MTK Tatran Žarnovica 6 0 5 11
26. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 6 2 11
27. KK TRIUMPH ŠURANY 3 6 2 11
28. KK DOLNÝ KUBÍN 3 4 4 11
29. Športový klub Keido Košice 3 4 4 11
30. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 4 7 11
31. MŠK karate Vranov 0 6 3 9
32. Shogunul Oradea 6 0 2 8
33. Slávia UPJŠ Košice 3 2 3 8
34. Karate klub ABC car Komárno 3 4 0 7
35. KK TAIYÓ Kolárovo 3 2 2 7
36. TJ Sokol Žilina 3 2 2 7
37. Budokan Zvolen 3 0 4 7
38. Corvin HE Kolárovo 0 4 3 7
39. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 5 7
40. KK Nováky 0 4 2 6
41. Karate klub Krupina 0 4 2 6
42. Karate Klub Junior Prešov 0 4 2 6
43. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
44. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 0 1 4
45. Karate klub Miyagi Lučenec 3 0 1 4
46. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 4 0 4
47. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 2 4
48. HANKO KAI Senica 0 2 2 4
49. KARATE KLUB BRVNIŠTE 0 0 4 4
50. Hakuba karate Ostrava 0 2 1 3
51. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
52. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
53. KK Union Košice 0 2 0 2
54. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 2 0 2
55. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
56. Karate klub Goju-kai Prešov 0 0 2 2
57. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
58. Karate Klub Kanianka 0 0 2 2
59. Karate Klub Sabinov 0 0 2 2
60. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
61. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
62. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
63. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
64. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
65. Saag Šahy 0 0 1 1

Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 42 18 10 70
2. Športová škola karate Prievidza 27 20 20 67
3. TJ Rapid Bratislava 18 8 11 37
4. KK TOPOĽČANY 18 12 3 33
5. MŠK Žiar nad Hronom 15 10 6 31
6. ŠK Real team Trenčín 9 2 4 15
7. KK Ekonóm Trenčín 9 2 1 12
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 4 2 12
9. Karate klub URAKEN Zvolen 3 0 5 8
10. ŠK CMK Banská Bystrica 6 0 1 7
11. Karate klub Trstená 3 2 2 7
12. KK Nováky 0 4 2 6
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 2 4 6
14. Budokan Zvolen 3 0 2 5
15. AC Uniza Klub Karate Žilina 0 4 1 5
16. Karate klub Zvolen 0 2 3 5
17. Karate klub MP Brezno 3 0 1 4
18. KK TRIUMPH ŠURANY 0 4 0 4
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 0 4
20. Športový klub Keido Košice 0 2 2 4
21. HANKO KAI Senica 0 2 2 4
22. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 0 0 3
23. Karate klub DRAP Partizánske 3 0 0 3
24. Hakuba karate Ostrava 0 2 1 3
25. Shotokan karate do International Serbia 0 2 1 3
26. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
27. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
28. Karate Klub Junior Prešov 0 2 0 2
29. Corvin HE Kolárovo 0 0 2 2
30. Karate klub Goju-kai Prešov 0 0 2 2
31. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 0 1 1
32. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
33. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
34. Karate Klub Sabinov 0 0 1 1
35. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
36. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
37. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
38. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
39. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
40. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
41. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
42. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0

Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 54 26 18 98
2. FARMEX Nitra 39 20 10 69
3. ŠK CMK Banská Bystrica 33 14 15 62
4. AC Uniza Klub Karate Žilina 39 12 8 59
5. Šk karate Kachi 24 18 17 59
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 21 18 9 48
7. Športová škola karate Prievidza 18 20 7 45
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 8 40
9. Karate Klub Detva 18 8 13 39
10. TJ Rapid Bratislava 12 4 13 29
11. Karate klub URAKEN Zvolen 3 10 7 20
12. Karate klub DRAP Partizánske 12 4 3 19
13. Karate klub MP Brezno 3 10 4 17
14. KK Ekonóm Trenčín 12 0 4 16
15. Spartak Myjava 3 6 6 15
16. Karate klub Trstená 9 2 3 14
17. KK ZZO Čadca 6 4 4 14
18. Shotokan karate do International Serbia 3 6 4 13
19. ŠKM-KK Stará Ľubovňa 3 8 1 12
20. ŠKP Čadca 6 2 3 11
21. OK MTK Tatran Žarnovica 6 0 5 11
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 6 2 11
23. KK DOLNÝ KUBÍN 3 4 4 11
24. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 4 6 10
25. MŠK karate Vranov 0 6 3 9
26. Shogunul Oradea 6 0 2 8
27. Slávia UPJŠ Košice 3 2 3 8
28. Karate klub ABC car Komárno 3 4 0 7
29. KK TRIUMPH ŠURANY 3 2 2 7
30. ŠK Real team Trenčín 3 2 2 7
31. Športový klub Keido Košice 3 2 2 7
32. TJ Sokol Žilina 3 2 2 7
33. Karate klub Zvolen 3 0 4 7
34. KK TAIYÓ Kolárovo 3 2 1 6
35. Karate klub Krupina 0 4 2 6
36. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
37. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 0 2 5
38. Corvin HE Kolárovo 0 4 1 5
39. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 4 0 4
40. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 2 4
41. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
42. KARATE KLUB BRVNIŠTE 0 0 4 4
43. Karate klub Miyagi Lučenec 3 0 0 3
44. KK TOPOĽČANY 0 0 3 3
45. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
46. KK Union Košice 0 2 0 2
47. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 2 0 2
48. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
49. Budokan Zvolen 0 0 2 2
50. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
51. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
52. Saag Šahy 0 0 1 1
53. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
54. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
55. Karate Klub Sabinov 0 0 1 1