Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo - 07.02.2016

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF
klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 10 9 12 31
2. MŠK Žiar nad Hronom 9 7 8 24
3. ŠK CMK Banská Bystrica 8 4 2 14
4. FARMEX Nitra 4 1 3 8
5. Športová škola karate Prievidza 3 4 10 17
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 4 4 11
7. TJ Rapid Bratislava 3 1 7 11
8. AC Uniza Klub Karate Žilina 3 1 1 5
9. Shogunul Oradea 2 0 2 4
10. Karate klub Trstená 2 0 2 4
11. Shotokan karate do International Serbia 1 4 5 10
12. Karate Klub Detva 1 2 7 10
13. KK TOPOĽČANY 1 2 3 6
14. Karate klub DRAP Partizánske 1 2 1 4
15. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 1 3
16. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 1 2
17. ŠKP Čadca 1 0 1 2
18. KK ZZO Čadca 1 0 1 2
19. KK DOLNÝ KUBÍN 1 0 1 2
20. Karate klub MP Brezno 0 4 3 7
21. Karate klub URAKEN Zvolen 0 3 4 7
22. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 7 9
23. Corvin HE Kolárovo 0 2 3 5
24. Karate klub Zvolen 0 1 3 4
25. KK Nováky 0 1 1 2
26. Hakuba karate Ostrava 0 1 0 1
27. KK Ekonóm Trenčín 0 0 2 2
28. Budokan Zvolen 0 0 2 2
29. TJ Sokol Žilina 0 0 2 2
30. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
31. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
33. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
34. Saag Šahy 0 0 1 1

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 8 5 6 19
2. ŠK CMK Banská Bystrica 6 4 2 12
3. Šk karate Kachi 4 5 8 17
4. FARMEX Nitra 4 1 3 8
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 3 3 9
6. AC Uniza Klub Karate Žilina 3 1 1 5
7. Shogunul Oradea 2 0 2 4
8. Shotokan karate do International Serbia 1 3 4 8
9. Karate Klub Detva 1 2 7 10
10. Športová škola karate Prievidza 1 2 3 6
11. Karate klub Trstená 1 0 1 2
12. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 1 2
13. KK ZZO Čadca 1 0 1 2
14. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 1 2
15. ŠKP Čadca 1 0 1 2
16. KK DOLNÝ KUBÍN 1 0 1 2
17. Karate klub MP Brezno 0 4 2 6
18. Karate klub URAKEN Zvolen 0 3 2 5
19. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 6 8
20. Corvin HE Kolárovo 0 2 1 3
21. Karate klub DRAP Partizánske 0 2 1 3
22. TJ Rapid Bratislava 0 0 5 5
23. KK Ekonóm Trenčín 0 0 2 2
24. TJ Sokol Žilina 0 0 2 2
25. Budokan Zvolen 0 0 1 1
26. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
27. KK TOPOĽČANY 0 0 1 1
28. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
29. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
30. Saag Šahy 0 0 1 1

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF
poradieklub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Šk karate Kachi 10 9 12 60
2. MŠK Žiar nad Hronom 9 7 8 49
3. ŠK CMK Banská Bystrica 8 4 2 34
4. Športová škola karate Prievidza 3 4 10 27
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 4 4 21
6. TJ Rapid Bratislava 3 1 7 18
7. FARMEX Nitra 4 1 3 17
8. Shotokan karate do International Serbia 1 4 5 16
9. Karate Klub Detva 1 2 7 14
10. AC Uniza Klub Karate Žilina 3 1 1 12
11. Karate klub MP Brezno 0 4 3 11
12. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 7 11
13. KK TOPOĽČANY 1 2 3 10
14. Karate klub URAKEN Zvolen 0 3 4 10
15. Shogunul Oradea 2 0 2 8
16. Karate klub Trstená 2 0 2 8
17. Karate klub DRAP Partizánske 1 2 1 8
18. Corvin HE Kolárovo 0 2 3 7
19. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 1 6
20. Karate klub Zvolen 0 1 3 5
21. KK DOLNÝ KUBÍN 1 0 1 4
22. ŠKP Čadca 1 0 1 4
23. KK ZZO Čadca 1 0 1 4
24. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 1 4
25. KK Nováky 0 1 1 3
26. Hakuba karate Ostrava 0 1 0 2
27. KK Ekonóm Trenčín 0 0 2 2
28. Budokan Zvolen 0 0 2 2
29. TJ Sokol Žilina 0 0 2 2
30. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
31. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
33. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
34. Saag Šahy 0 0 1 1

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 8 5 6 40
2. Šk karate Kachi 4 5 8 30
3. ŠK CMK Banská Bystrica 6 4 2 28
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 3 3 18
5. FARMEX Nitra 4 1 3 17
6. Karate Klub Detva 1 2 7 14
7. Shotokan karate do International Serbia 1 3 4 13
8. AC Uniza Klub Karate Žilina 3 1 1 12
9. Športová škola karate Prievidza 1 2 3 10
10. Karate klub MP Brezno 0 4 2 10
11. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 6 10
12. Shogunul Oradea 2 0 2 8
13. Karate klub URAKEN Zvolen 0 3 2 8
14. Karate klub DRAP Partizánske 0 2 1 5
15. Corvin HE Kolárovo 0 2 1 5
16. TJ Rapid Bratislava 0 0 5 5
17. Karate klub Trstená 1 0 1 4
18. OK MTK Tatran Žarnovica 1 0 1 4
19. KK ZZO Čadca 1 0 1 4
20. ŠKP Čadca 1 0 1 4
21. KK DOLNÝ KUBÍN 1 0 1 4
22. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 1 4
23. TJ Sokol Žilina 0 0 2 2
24. KK Ekonóm Trenčín 0 0 2 2
25. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
26. KK TOPOĽČANY 0 0 1 1
27. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
28. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
29. Budokan Zvolen 0 0 1 1
30. Saag Šahy 0 0 1 1
PDF
Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Marková Ingrid - KK TOPOĽČANY
2. miesto: Koníková Hanka - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Mjartanová Eliza Mina - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Rendeková Olívia - KK Nováky

Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky - počet súťažiacich: 17
1. miesto: Mišejová Simona - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Biela Alexandra - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Korčoková Petra - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Patai Stella - KK TOPOĽČANY

Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Hrubcová Klára - Karate klub Trstená
2. miesto: Gahírová Ivana - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Medveďová Viktória - Karate klub URAKEN Zvolen
3. miesto: Lakatošová Erika - Corvin HE Kolárovo

Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Polónyová Bianka - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Šaligová Michaela - KK TOPOĽČANY
3. miesto: Bruňanská Kristína - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Mladenovič Nela - MŠK Žiar nad Hronom

Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Šišková Ester - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Kvasnicová Nina - Šk karate Kachi
3. miesto: Školníková Viktória - Karate klub Zvolen
3. miesto: Hlavačková Barbora - Šk karate Kachi

Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov - počet súťažiacich: 17
1. miesto: Niznerová Kristína - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Jankurová Vanesa - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Čukanová Miška - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Torišková Natália - Šk karate Kachi

Kata kadetky 14-15 rokov - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Hlavačková Nina - Šk karate Kachi
2. miesto: Jakubechová Nikola - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Vaňová Vanda - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Púčiková Simona - Karate klub Trstená

Kata seniorky nad 16 rokov - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Peško Denisa - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Simona Ivkovic - Shotokan karate do International Serbia
3. miesto: Šályová Viktória - TJ Sokol Tekovská Breznica
3. miesto: Slávka Sopková - Budokan Zvolen

Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Bako Maximilián - Šk karate Kachi
2. miesto: Hitka Filip - Karate klub Zvolen
3. miesto: Chovanec Martin - Karate klub MP Brezno
3. miesto: Hyben Benjamín - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Halaška Adam - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Loch Tomáš - Športová škola karate Prievidza

Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci - počet súťažiacich: 20
1. miesto: Muller Juraj - Šk karate Kachi
2. miesto: Majba Jakub - Šk karate Kachi
3. miesto: Sáraz Martin - Šk karate Kachi
3. miesto: Mikulec Martin - Športová škola karate Prievidza
5. miesto: Lipovský Šimon - KK UMB Banská Bystrica
5. miesto: Chalupčík Samuel - Športová škola karate Prievidza

Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Majcher Adam - Šk karate Kachi
2. miesto: Hlavačka Samuel - Šk karate Kachi
3. miesto: Urgošík Šimon - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Málik Marcus - Karate klub Asahi Ružomberok

Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci - počet súťažiacich: 23
1. miesto: Dávid Melichárek - Karate klub DRAP Partizánske
2. miesto: Ručka Filip - Hakuba karate Ostrava
3. miesto: Kocian Matej - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Mandúch Samuel - KK TOPOĽČANY

Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí - počet súťažiacich: 17
1. miesto: Filip Denis - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Bagocký Samuel - Šk karate Kachi
3. miesto: Sečkár Šimon - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Lichner Alexander - Športová škola karate Prievidza

Kata mladší dorastenci 12-13 rokov - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Kuník Denis - Šk karate Kachi
2. miesto: Schlosser Daniel - KK TOPOĽČANY
3. miesto: Szabó Kristián - Šk karate Kachi
3. miesto: Kurucz Mário - Corvin HE Kolárovo

Kata kadeti 14-15 rokov - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Fančo Tomáš - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Kvasnica Ivan - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Stárek David - Karate Klub Jeseník
3. miesto: Danijel Vojnic - Shotokan karate do International Serbia

Kata seniori nad 16 rokov - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Duška Enriko - Šk karate Kachi
2. miesto: Blaho Peter - KK Nováky
3. miesto: Švec Ján - Karate klub Zvolen
3. miesto: Volent Lukáš - Karate klub URAKEN Zvolen

Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Krnáčová Natália - Karate Klub Detva
2. miesto: Boboková Zoja - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Marková Ingrid - KK TOPOĽČANY
3. miesto: Koníková Hanka - TJ Rapid Bratislava

Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 24kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Szabo Sara - Shogunul Oradea
2. miesto: Kurucz Erika Réka - Corvin HE Kolárovo
3. miesto: Kučerová Radoslava - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Knížatová Ester - Šk karate Kachi

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 28kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Jalowiczorová Veronika - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Zacharová Ema - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Korčoková Petra - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Bytčanek Stella - TJ Sokol Žilina

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Černáková Bibiana - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Medveďová Viktória - Karate klub URAKEN Zvolen
3. miesto: Luptáková Natália Lea - KK UMB Banská Bystrica
3. miesto: Glatzová Barbora - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 32kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Gahírová Ivana - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Lakatošová Erika - Corvin HE Kolárovo
3. miesto: Pápayová Natália - FARMEX Nitra
3. miesto: Luptáková Karin - Saag Šahy

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Kvasnicová Nina - Šk karate Kachi
2. miesto: Kalamárová Alexandra - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Urbánková Diana - Šk karate Kachi
3. miesto: Mišeje Sylvia - Športová škola karate Prievidza

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Gavorová Terézia - FARMEX Nitra
2. miesto: Baková Rebeka - Šk karate Kachi
3. miesto: Hlavačková Barbora - Šk karate Kachi
3. miesto: Ohraďanová Mária - Karate klub Liptovský Mikuláš

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Helferová Veronika - FARMEX Nitra
2. miesto: Mesárošová Nina - Šk karate Kachi
3. miesto: Kučerová Timea - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Pápištová Ema - KK Ekonóm Trenčín

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Bačinská Barbora - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Vargová Zuzana - FARMEX Nitra
3. miesto: Kruľáková Sabina - TJ Sokol Tekovská Breznica
3. miesto: Bolečková Viktória - Šk karate Kachi

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 40kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Viglašská Veronika - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Torišková Natália - Šk karate Kachi
3. miesto: Ťažká Terézia - Karate klub MP Brezno
3. miesto: Čukanová Miška - TJ Rapid Bratislava

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Buchtíková Nikola - KK ZZO Čadca
2. miesto: Snopková Viktória - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Melišová Ema - Karate klub DRAP Partizánske
3. miesto: Matušíková Agáta - Šk karate Kachi

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Pevalová Miroslava - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Hanáková Karin - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Machalová Alexandra - Karate Klub Detva

Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Miksaiová Nikola - OK MTK Tatran Žarnovica
2. miesto: Kotruchová Terézia - Karate Klub Detva
3. miesto: Rajčanová Natália - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Hlavačková Nina - Šk karate Kachi

Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Píchová Petra - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Pekarčíková Monika - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Kozárová Eva - FARMEX Nitra
3. miesto: Čechová Simona - FARMEX Nitra

Kumite juniorky 16-17 rokov nad 55kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Trokšiarová Timea - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Tapajčíková Tatiana - Karate klub MP Brezno
3. miesto: Žemberyová Katarína - TJ Sokol Tekovská Breznica
3. miesto: Kasanová Ema - TJ Sokol Tekovská Breznica

Kumite seniorky do 55kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Nováková Eva - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Chajdáková Silvia - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Andrikovicsová Martina - TJ Sokol Tekovská Breznica
3. miesto: Katarina Čokanovic - Shotokan karate do International Serbia

Kumite seniorky do 61kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Ťažká Lenka - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Simona Ivkovic - Shotokan karate do International Serbia
3. miesto: Mrázová Simona - KK DOLNÝ KUBÍN

Kumite seniorky nad 68kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Tatárová Dominika - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Tapajčíková Tatiana - Karate klub MP Brezno
3. miesto: Šályová Viktória - TJ Sokol Tekovská Breznica

Kumite chlapci 6-7 rokov do 24kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Bako Maximilián - Šk karate Kachi
2. miesto: Halaška Adam - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Moravík Maxim - Karate Klub Detva
3. miesto: Lobont David - Shogunul Oradea

Kumite chlapci 6-7 rokov nad 24kg - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Beňo Urban - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Mojžiš Ivan - Karate klub URAKEN Zvolen
3. miesto: Langa Jozef - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Donea Denis - Shogunul Oradea

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 28kg - počet súťažiacich: 22
1. miesto: Majcher Adam - Šk karate Kachi
2. miesto: Chalupčík Samuel - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Mesároš Jakub - Karate Klub Detva
3. miesto: Mališ Filip - Karate Klub Detva

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 32kg - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Majba Jakub - Šk karate Kachi
2. miesto: Slivka Erik - Karate klub URAKEN Zvolen
3. miesto: Koštial Peter - Karate Klub Detva
3. miesto: Hlavačka Samuel - Šk karate Kachi

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 32kg - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Lalescu Luca - Shogunul Oradea
2. miesto: Krajan Teo - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Ondrašina Peter - ŠKP Čadca
3. miesto: Králik Tomáš - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Zaťko Michal - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Maňko Jakub - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Dolnický Adam - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Filip Denis - TJ Rapid Bratislava

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg - počet súťažiacich: 19
1. miesto: Čiaky Martin - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Kmeť Andrej - Karate Klub Detva
3. miesto: Kolesár Adrián - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Sečkár Šimon - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Vavro Šimon - FARMEX Nitra
2. miesto: Chudík Adam - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Lalík Lukáš - Karate Klub Detva
3. miesto: Širgel Adam - Karate klub URAKEN Zvolen

Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg - počet súťažiacich: 16
1. miesto: Válek Šimon - Karate klub Trstená
2. miesto: Buday Adam - Karate klub DRAP Partizánske
3. miesto: Buchtík Samuel - KK ZZO Čadca
3. miesto: Lichner Alexander - Športová škola karate Prievidza

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Jalowiczor Marko - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Kuník Denis - Šk karate Kachi
3. miesto: Murgaš Adam - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Marko Erik - Karate Klub Detva

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 50kg - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Čela Aris Nikolas - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Poliak Jakub - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Jurík Matej - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Vašíček Tomáš - KK Ekonóm Trenčín

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 50kg - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Sklenka Erik - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Szabó Kristián - Šk karate Kachi
3. miesto: Matejčík Michael - Karate klub Trstená
3. miesto: Horváth Christopher - Corvin HE Kolárovo

Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg - počet súťažiacich: 18
1. miesto: Kajánek Dávid - ŠKP Čadca
2. miesto: Stefan Čonic - Shotokan karate do International Serbia
3. miesto: Drajna Damian - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Vanka Zdenko - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite kadeti 14-15 rokov nad 63kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Šebok Patrik - FARMEX Nitra
2. miesto: Letko Adam - TJ Sokol Tekovská Breznica
3. miesto: Damjan Čokanovic - Shotokan karate do International Serbia
3. miesto: Miron Petrik Popovic - Shotokan karate do International Serbia

Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Výrostko Michal - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Laurov Milan - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Opold Michal - Šk karate Kachi
3. miesto: Národa Dominik Jozef - OK MTK Tatran Žarnovica

Kumite juniori 16-17 rokov nad 68kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Bitto Pavol - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Roth Róbert - TJ Sokol Tekovská Breznica
3. miesto: Pohronský Daniel - TJ Sokol Tekovská Breznica
3. miesto: Stúpala Matúš - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.

Kumite seniori do 67kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Dobrotka Richard - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Laurov Milan - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Hanzel Peter - Budokan Zvolen

Kumite seniori do 75kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Kemal Rabti - Shotokan karate do International Serbia
2. miesto: Ďurček Tibor - Karate klub DRAP Partizánske
3. miesto: Luka Pejuškovic - Shotokan karate do International Serbia
3. miesto: Meloš Jozef - Karate klub MP Brezno

Kumite seniori do 84kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Halaša Matej - KK DOLNÝ KUBÍN
2. miesto: Dejan Otaševic - Shotokan karate do International Serbia
3. miesto: Marčák Michal - TJ Sokol Žilina
3. miesto: Sakalík Peter - Karate klub URAKEN Zvolen

Kumite seniori nad 84kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Kalčok Ján - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Marian Mirilovič - Karate klub MP Brezno
3. miesto: Slavkov Pavel - Karate klub Zvolen
3. miesto: Paulíny Peter - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite seniori BRH - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Laurov Milan - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Marian Mirilovič - Karate klub MP Brezno

Pohár SsZK - 1. kolo, Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo, Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo

Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 23 18 24 65
2. Šk karate Kachi 22 18 27 67
3. Športová škola karate Prievidza 15 20 27 62
4. FARMEX Nitra 13 10 10 33
5. AC Uniza Klub Karate Žilina 13 8 9 30
6. ŠK CMK Banská Bystrica 13 7 16 36
7. TJ Rapid Bratislava 10 6 24 40
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 8 20
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 7 10 13 30
10. KK Ekonóm Trenčín 7 1 5 13
11. KK TOPOĽČANY 6 6 6 18
12. Karate Klub Detva 6 4 13 23
13. Karate klub DRAP Partizánske 5 2 3 10
14. ŠK Real team Trenčín 4 2 6 12
15. Karate klub Trstená 4 2 5 11
16. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 2 4 9
17. Karate klub URAKEN Zvolen 2 5 12 19
18. Karate klub MP Brezno 2 5 5 12
19. KK ZZO Čadca 2 2 5 9
20. ŠKP Čadca 2 1 3 6
21. OK MTK Tatran Žarnovica 2 0 5 7
22. Shogunul Oradea 2 0 2 4
23. Shotokan karate do International Serbia 1 4 5 10
24. ŠKM-KK Stará Ľubovňa 1 4 1 6
25. Spartak Myjava 1 3 6 10
26. KK TRIUMPH ŠURANY 1 3 2 6
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 3 2 6
28. KK DOLNÝ KUBÍN 1 2 4 7
29. Športový klub Keido Košice 1 2 4 7
30. Karate klub ABC car Komárno 1 2 0 3
31. Karate klub Zvolen 1 1 7 9
32. Slávia UPJŠ Košice 1 1 3 5
33. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 2 4
34. TJ Sokol Žilina 1 1 2 4
35. Budokan Zvolen 1 0 4 5
36. Karate klub Miyagi Lučenec 1 0 1 2
37. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 1 2
38. MŠK karate Vranov 0 3 3 6
39. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 7 9
40. Corvin HE Kolárovo 0 2 3 5
41. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
42. KK Nováky 0 2 2 4
43. Karate klub Krupina 0 2 2 4
44. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
45. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
46. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 5 6
47. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 3
48. HANKO KAI Senica 0 1 2 3
49. Hakuba karate Ostrava 0 1 1 2
50. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
51. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
52. KK Union Košice 0 1 0 1
53. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 1 0 1
54. KARATE KLUB BRVNIŠTE 0 0 4 4
55. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
56. Karate klub Goju-kai Prešov 0 0 2 2
57. Karate Klub Kanianka 0 0 2 2
58. Karate Klub Sabinov 0 0 2 2
59. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
60. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
61. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
62. Saag Šahy 0 0 1 1
63. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
64. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
65. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1

Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 14 9 10 33
2. Športová škola karate Prievidza 9 10 20 39
3. KK TOPOĽČANY 6 6 3 15
4. TJ Rapid Bratislava 6 4 11 21
5. MŠK Žiar nad Hronom 5 5 6 16
6. ŠK Real team Trenčín 3 1 4 8
7. KK Ekonóm Trenčín 3 1 1 5
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 2 2 6
9. ŠK CMK Banská Bystrica 2 0 1 3
10. Karate klub Trstená 1 1 2 4
11. Karate klub URAKEN Zvolen 1 0 5 6
12. Budokan Zvolen 1 0 2 3
13. Karate klub MP Brezno 1 0 1 2
14. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 0 0 1
15. Karate klub DRAP Partizánske 1 0 0 1
16. KK Nováky 0 2 2 4
17. AC Uniza Klub Karate Žilina 0 2 1 3
18. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 1 4 5
21. Karate klub Zvolen 0 1 3 4
22. HANKO KAI Senica 0 1 2 3
23. Športový klub Keido Košice 0 1 2 3
24. Hakuba karate Ostrava 0 1 1 2
25. Shotokan karate do International Serbia 0 1 1 2
26. Karate Klub Revúca 0 1 1 2
27. Karate Klub Junior Prešov 0 1 0 1
28. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
29. Karate klub Goju-kai Prešov 0 0 2 2
30. Corvin HE Kolárovo 0 0 2 2
31. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 0 1 1
32. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
33. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
34. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
35. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
36. Karate Klub Sabinov 0 0 1 1
37. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
38. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
39. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
40. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
41. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
42. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0

Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 18 13 18 49
2. FARMEX Nitra 13 10 10 33
3. AC Uniza Klub Karate Žilina 13 6 8 27
4. ŠK CMK Banská Bystrica 11 7 15 33
5. Šk karate Kachi 8 9 17 34
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 4 8 20
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 7 9 9 25
8. Športová škola karate Prievidza 6 10 7 23
9. Karate Klub Detva 6 4 13 23
10. TJ Rapid Bratislava 4 2 13 19
11. Karate klub DRAP Partizánske 4 2 3 9
12. KK Ekonóm Trenčín 4 0 4 8
13. Karate klub Trstená 3 1 3 7
14. KK ZZO Čadca 2 2 4 8
15. ŠKP Čadca 2 1 3 6
16. OK MTK Tatran Žarnovica 2 0 5 7
17. Shogunul Oradea 2 0 2 4
18. Karate klub URAKEN Zvolen 1 5 7 13
19. Karate klub MP Brezno 1 5 4 10
20. ŠKM-KK Stará Ľubovňa 1 4 1 6
21. Spartak Myjava 1 3 6 10
22. Shotokan karate do International Serbia 1 3 4 8
23. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 3 2 6
24. KK DOLNÝ KUBÍN 1 2 4 7
25. Karate klub ABC car Komárno 1 2 0 3
26. Slávia UPJŠ Košice 1 1 3 5
27. ŠK Real team Trenčín 1 1 2 4
28. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 2 4
29. TJ Sokol Žilina 1 1 2 4
30. Športový klub Keido Košice 1 1 2 4
31. KK TAIYÓ Kolárovo 1 1 1 3
32. Karate klub Zvolen 1 0 4 5
33. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 2 3
34. Karate klub Miyagi Lučenec 1 0 0 1
35. MŠK karate Vranov 0 3 3 6
36. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 2 6 8
37. Karate klub Krupina 0 2 2 4
38. Corvin HE Kolárovo 0 2 1 3
39. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
40. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 1 4 5
41. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 1 2 3
42. Karate Klub Junior Prešov 0 1 2 3
43. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
44. KK Union Košice 0 1 0 1
45. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 1 0 1
46. KARATE KLUB BRVNIŠTE 0 0 4 4
47. KK TOPOĽČANY 0 0 3 3
48. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
49. Budokan Zvolen 0 0 2 2
50. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
51. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
52. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
53. Saag Šahy 0 0 1 1
54. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
55. Karate Klub Sabinov 0 0 1 1

Pohár SsZK - 1. kolo, Zvolen Cup - Pohár SsZK - 2. kolo, Grand Prix Žilina - Pohár SsZK - 3. kolo

Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 69 36 24 129
2. Šk karate Kachi 66 36 27 129
3. Športová škola karate Prievidza 45 40 27 112
4. FARMEX Nitra 39 20 10 69
5. ŠK CMK Banská Bystrica 39 14 16 69
6. TJ Rapid Bratislava 30 12 24 66
7. AC Uniza Klub Karate Žilina 39 16 9 64
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 21 20 13 54
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 8 40
10. Karate Klub Detva 18 8 13 39
11. KK TOPOĽČANY 18 12 6 36
12. KK Ekonóm Trenčín 21 2 5 28
13. Karate klub URAKEN Zvolen 6 10 12 28
14. Karate klub DRAP Partizánske 15 4 3 22
15. ŠK Real team Trenčín 12 4 6 22
16. Karate klub Trstená 12 4 5 21
17. Karate klub MP Brezno 6 10 5 21
18. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 4 4 17
19. Shotokan karate do International Serbia 3 8 5 16
20. KK ZZO Čadca 6 4 5 15
21. Spartak Myjava 3 6 6 15
22. ŠKM-KK Stará Ľubovňa 3 8 1 12
23. Karate klub Zvolen 3 2 7 12
24. ŠKP Čadca 6 2 3 11
25. OK MTK Tatran Žarnovica 6 0 5 11
26. KK TRIUMPH ŠURANY 3 6 2 11
27. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 6 2 11
28. KK DOLNÝ KUBÍN 3 4 4 11
29. Športový klub Keido Košice 3 4 4 11
30. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 4 7 11
31. MŠK karate Vranov 0 6 3 9
32. Shogunul Oradea 6 0 2 8
33. Slávia UPJŠ Košice 3 2 3 8
34. Karate klub ABC car Komárno 3 4 0 7
35. TJ Sokol Žilina 3 2 2 7
36. KK TAIYÓ Kolárovo 3 2 2 7
37. Budokan Zvolen 3 0 4 7
38. Corvin HE Kolárovo 0 4 3 7
39. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 5 7
40. Karate klub Krupina 0 4 2 6
41. Karate Klub Junior Prešov 0 4 2 6
42. KK Nováky 0 4 2 6
43. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
44. Karate klub Miyagi Lučenec 3 0 1 4
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 0 1 4
46. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 4 0 4
47. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 2 4
48. HANKO KAI Senica 0 2 2 4
49. KARATE KLUB BRVNIŠTE 0 0 4 4
50. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
51. Hakuba karate Ostrava 0 2 1 3
52. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
53. KK Union Košice 0 2 0 2
54. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 2 0 2
55. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
56. Karate klub Goju-kai Prešov 0 0 2 2
57. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
58. Karate Klub Kanianka 0 0 2 2
59. Karate Klub Sabinov 0 0 2 2
60. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
61. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
62. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
63. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
64. Saag Šahy 0 0 1 1
65. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1

Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 42 18 10 70
2. Športová škola karate Prievidza 27 20 20 67
3. TJ Rapid Bratislava 18 8 11 37
4. KK TOPOĽČANY 18 12 3 33
5. MŠK Žiar nad Hronom 15 10 6 31
6. ŠK Real team Trenčín 9 2 4 15
7. KK Ekonóm Trenčín 9 2 1 12
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 4 2 12
9. Karate klub URAKEN Zvolen 3 0 5 8
10. ŠK CMK Banská Bystrica 6 0 1 7
11. Karate klub Trstená 3 2 2 7
12. KK Nováky 0 4 2 6
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 0 2 4 6
14. Budokan Zvolen 3 0 2 5
15. AC Uniza Klub Karate Žilina 0 4 1 5
16. Karate klub Zvolen 0 2 3 5
17. Karate klub MP Brezno 3 0 1 4
18. KK TRIUMPH ŠURANY 0 4 0 4
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 0 4
20. HANKO KAI Senica 0 2 2 4
21. Športový klub Keido Košice 0 2 2 4
22. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 0 0 3
23. Karate klub DRAP Partizánske 3 0 0 3
24. Shotokan karate do International Serbia 0 2 1 3
25. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
26. Hakuba karate Ostrava 0 2 1 3
27. SLOVAN BRATISLAVA KARATE 0 0 3 3
28. Karate Klub Junior Prešov 0 2 0 2
29. Corvin HE Kolárovo 0 0 2 2
30. Karate klub Goju-kai Prešov 0 0 2 2
31. KK ZZO Čadca 0 0 1 1
32. ŠSK karate Karviná 0 0 1 1
33. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
34. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
35. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
36. Karate Klub Jeseník 0 0 1 1
37. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
38. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 0 1 1
39. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
40. ŠK OLYMPIA Bardejov 0 0 1 1
41. Karate Klub Sabinov 0 0 1 1
42. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0

Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 54 26 18 98
2. FARMEX Nitra 39 20 10 69
3. ŠK CMK Banská Bystrica 33 14 15 62
4. AC Uniza Klub Karate Žilina 39 12 8 59
5. Šk karate Kachi 24 18 17 59
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 21 18 9 48
7. Športová škola karate Prievidza 18 20 7 45
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 8 8 40
9. Karate Klub Detva 18 8 13 39
10. TJ Rapid Bratislava 12 4 13 29
11. Karate klub URAKEN Zvolen 3 10 7 20
12. Karate klub DRAP Partizánske 12 4 3 19
13. Karate klub MP Brezno 3 10 4 17
14. KK Ekonóm Trenčín 12 0 4 16
15. Spartak Myjava 3 6 6 15
16. Karate klub Trstená 9 2 3 14
17. KK ZZO Čadca 6 4 4 14
18. Shotokan karate do International Serbia 3 6 4 13
19. ŠKM-KK Stará Ľubovňa 3 8 1 12
20. ŠKP Čadca 6 2 3 11
21. OK MTK Tatran Žarnovica 6 0 5 11
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 3 6 2 11
23. KK DOLNÝ KUBÍN 3 4 4 11
24. TJ Sokol Tekovská Breznica 0 4 6 10
25. MŠK karate Vranov 0 6 3 9
26. Shogunul Oradea 6 0 2 8
27. Slávia UPJŠ Košice 3 2 3 8
28. Karate klub ABC car Komárno 3 4 0 7
29. ŠK Real team Trenčín 3 2 2 7
30. Športový klub Keido Košice 3 2 2 7
31. TJ Sokol Žilina 3 2 2 7
32. KK TRIUMPH ŠURANY 3 2 2 7
33. Karate klub Zvolen 3 0 4 7
34. KK TAIYÓ Kolárovo 3 2 1 6
35. Karate klub Krupina 0 4 2 6
36. Karate klub Liptovský Mikuláš 0 2 4 6
37. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 0 2 5
38. Corvin HE Kolárovo 0 4 1 5
39. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 4 0 4
40. Karate Klub KRETOVIČ Košice 0 2 2 4
41. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
42. KARATE KLUB BRVNIŠTE 0 0 4 4
43. Karate klub Miyagi Lučenec 3 0 0 3
44. KK TOPOĽČANY 0 0 3 3
45. KK Union Košice 0 2 0 2
46. KK IGLOW Spišská Nová Ves 0 2 0 2
47. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
48. KK UMB Banská Bystrica 0 0 2 2
49. Budokan Zvolen 0 0 2 2
50. Saag Šahy 0 0 1 1
51. Shotokan karate TJ Sadská (Czech republic) 0 0 1 1
52. Karate Klub Kanianka 0 0 1 1
53. Karate Klub Sabinov 0 0 1 1
54. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
55. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1