disciplína | štarty | 1. miesto | 2. miesto | 3. miesto | spolu |
agility | 93 | 6 | 6 | 6 | 18 |
kata | 112 | 9 | 8 | 7 | 24 |
kumite | 71 | 9 | 9 | 9 | 27 |
Meno | kategória | Výsledok |
Boháľová Zuzana | Agility 9. ročných | 5 |
Boroš Richard | Kumite 13-17. ročných BRH | 2 |
Bruncko Daniel | Agility 6. ročných | 3 |
Cavar Andrej | Agility 7. ročných | 5 |
Cavar Andrej | Kata 6.-7. ročných začiatočníci | 3 |
Cimerman Samuel | Agility 8. ročných | 13 |
Crman Peter | Agility 8. ročných | 5 |
Czére Samuel | Kumite 8.-9. r mladšie žiačky/žiaci +30 kg | 3 |
Černo Tomáš | Agility 8. ročných | 3 |
Dolinský Martin | Agility 7. ročných | 11 |
Dolňan Juraj | Agility 8. ročných | 12 |
Droba Kristián | Agility 9. ročných | 8 |
Figa Martin | Kata 6.-7. ročných začiatočníci | 1 |
Figa Martin | Agility 7. ročných | 3 |
Frankovič Michal | Kata 12. -17 ročných | 1 |
Frankovič Michal | Kumite 12. ročných BRH | 3 |
Frankovič Michal | Kumite 13-17. ročných BRH | 4 |
Gašpar Miroslav | Kumite 10.-11. ročných starší žiaci -33 kg | 1 |
Gašpar Miroslav | Agility 10. ročných | 10 |
Gašpar Miroslav | Kata 10.-11. ročných pokročilí | 2 |
Gašpar Martin | Agility 8. ročných | 1 |
Gazdíková Martina | Agility 10. ročných | 9 |
Havlas Eduard | Agility 7. ročných | 7 |
Havlas Eduard | Kumite deti 5.-7 ročných + 23 kg | 3 |
Hrdina Martin | Kumite 13-17. ročných BRH | 3 |
Chrenko Samuel | Kumite 10.-11. ročných starší žiaci +33 kg | 3 |
Chrenko Ján | Kumite 10.-11. ročných starší žiaci +33 kg | 1 |
Chrenko Ján | Kata 10.-11. ročných pokročilí | 1 |
Chrenko Samuel | Agility 10. ročných | 1 |
Ivanič Sebastián | Agility 8. ročných | 6 |
Ivanič Sebastián | Kata 8.-9. ročných pokročilí | 3 |
Jablonský Matúš | Kumite 8.-9. r. mladšie žiačký/žiaci -30 kg | 3 |
Jablonský Michal | Kumite 12. ročných BRH | 4 |
Jablonský Matúš | Kata 8.-9. ročných pokročilí | 2 |
Jablonský Matúš | Agility 9. ročných | 1 |
Jungová Emma | Agility 7. ročných | 10 |
Karasová Hana | Agility 8. ročných | 9 |
Kaššay Matúš | Agility 7. ročných | 9 |
Kázik Adam | Agility 9. ročných | 6 |
Kiška Jakub | Kata 8.-9. ročných pokročilí | 1 |
Kiška Jakub | Agility 9. ročných | 3 |
Kotoč Filip | Agility 6. ročných | 8 |
Kováč Matúš | Kumite 10.-11. ročných starší žiaci -33 kg | 3 |
Kováč Matúš | Agility 10. ročných | 4 |
Kováčová Nikoleta | Kata 5. ročných | 2 |
Kováčová Nikoleta | Agility 5. ročných | 1 |
Krupa Alex | Kumite 13-17. ročných BRH | 1 |
Kubaška Matúš | Kumite 10.-11. ročných starší žiaci +33 kg | 2 |
Kubaška Šimon | Kumite 8.-9. r mladšie žiačky/žiaci +30 kg | 1 |
Kubiš Matej | Agility 6. ročných | 2 |
Kubišová Sandra | Agility 9. ročných | 7 |
Kučera Daniel | Agility 8. ročných | 14 |
Kukula Rastislav | Agility 5. ročných | 3 |
Kukula Rastislav | Kata 5. ročných | 4 |
Latura Samuel | Agility 10. ročných | 8 |
Laubert Juraj | Kata 8.-9. ročných začiatočníci | 3 |
Laubertová Júlia | Kumite 12. ročných BRH | 6 |
Laubertová Júlia | Kata 12. -17 ročných | 3 |
Lehocký Jakub | Agility 8. ročných | 10 |
Lehocký Adam | Agility 10. ročných | 3 |
Lehocký Jakub | Kata 8.-9. ročných začiatočníci | 2 |
Lehocký Adam | Kumite 10.-11. ročných starší žiaci -33 kg | 5 |
Lörincz Hugo | Agility 7. ročných | 2 |
Majdiaková Laura | Kumite 10.-11. ročné staršie žiačky BRH | 1 |
Maňúr Jakub | Kata 6.-7. ročných začiatočníci | 2 |
Maňúr Jakub | Kumite deti 5.-7 ročných - 23 kg | 3 |
Maňúr Jakub | Agility 6. ročných | 5 |
Marcinek Maxim | Agility 8. ročných | 2 |
Míka Michal | Agility 6. ročných | 10 |
Mojžita Samuel | Agility 8. ročných | 14 |
Ondra Teo | Agility 10. ročných | 7 |
Ondra Teo | Kumite 10.-11. ročných starší žiaci -33 kg | 6 |
Oros Nicolas | Agility 7. ročných | 1 |
Oros Nicolas | Kata 6.-7. ročných pokročilí | 2 |
Oros Nicolas | Kumite deti 5.-7 ročných + 23 kg | 2 |
Peško Denisa | kata ženy open | 1 |
Pištej Marko | Agility 9. ročných | 4 |
Podhorská Kamila | Kata 5. ročných | 1 |
Podhorská Kamila | Agility 5. ročných | 2 |
Poliačik Patrik | Kumite 8.-9. r. mladšie žiačký/žiaci -30 kg | 2 |
Poliačik Patrik | Agility 8. ročných | 4 |
Poliačik Patrik | Kata 8.-9. ročných začiatočníci | 1 |
Roštášová Nikola | Agility 5. ročných | 4 |
Roštášová Nikola | Kata 5. ročných | 3 |
Rumanovská Zoe | Agility 10. ročných | 6 |
Rumanovská Zoe | Kumite 10.-11. ročné staršie žiačky BRH | 2 |
Rumanovský Lukáš | Agility 6. ročných | 1 |
Rumanovský Lukáš | Kata 6.-7. ročných pokročilí | 1 |
Rumanovský Lukáš | Kumite deti 5.-7 ročných + 23 kg | 1 |
Stráňai David | Agility 10. ročných | 5 |
Striežová Lucia | Agility 8. ročných | 7 |
Surovka Sebastian | Kata 6.-7. ročných pokročilí | 3 |
Surovka Sebastian | Kumite deti 5.-7 ročných - 23 kg | 1 |
Surovka Sebastian | Agility 7. ročných | 4 |
Šabo Alexander | Agility 7. ročných | 8 |
Šajban Alexander | Kumite 8.-9. r mladšie žiačky/žiaci +30 kg | 2 |
Šajban Alexander | Agility 9. ročných | 2 |
Šnírer Peter | Kumite deti 5.-7 ročných - 23 kg | 2 |
Šnírer Peter | Agility 6. ročných | 4 |
Šnírerová Simona | Kata 12. -17 ročných | 2 |
Šnírerová Simona | Kumite 12. ročných BRH | 1 |
Štulrajter Matej | Kata 10.-11. ročných začiatočníci | 2 |
Štulrajter Ivan | Kata 6.-7. ročných pokročilí | 4 |
Štulrajter Ivan | Agility 7. ročných | 6 |
Tomič Mirjana | Kata 10.-11. ročných začiatočníci | 1 |
Tomič Mirjana | Kumite 10.-11. ročné staršie žiačky BRH | 3 |
Vágner Lukáš | Kumite 8.-9. r. mladšie žiačký/žiaci -30 kg | 1 |
Vágner Lukáš | Agility 8. ročných | 11 |
Valocká Alexandra | Agility 6. ročných | 7 |
Vavrek Martin | Agility 6. ročných | 6 |
Venger Matej | Kumite 12. ročných BRH | 2 |
Zsolnai Simon | Agility 8. ročných | 8 |
Žabka Oliver | Kumite 10.-11. ročných starší žiaci -33 kg | 2 |
Žabka Oliver | Kata 10.-11. ročných pokročilí | 3 |
Žabka Oliver | Agility 10. ročných | 2 |