Trstenský pohár karate XXI. ročník - 10.11.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Trstenský pohár karate XXI. ročník - 10.11.2018
Zvolen Cup 2019 - 10.02.2019
Grand Prix Žilina - 27.04.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Šk karate Kachi 16 11 19 46
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 16 11 19 46
3. MŠK Žiar nad Hronom 15 17 19 51
4. ŠK CMK Banská Bystrica 12 13 15 40
5. Okinawa 10 4 8 22
6. TJ Rapid Bratislava 9 4 7 20
7. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 8 10 14 32
8. FARMEX Nitra 8 3 3 14
9. Karate klub Trstená 8 2 12 22
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 5 7 17 29
11. Karate Klub Detva 5 5 9 19
12. KK Ekonóm Trenčín 4 0 0 4
13. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 5 14 22
14. Karate klub URAKEN Zvolen 3 2 4 9
15. Central karate klub Poprad o.z. 3 2 3 8
16. Karate Klub Junior Prešov 2 3 5 10
17. Karate klub Krupina, o. z. 2 3 2 7
18. SEIGOKAN PIEŠŤANY 2 3 1 6
19. Športová škola karate Prievidza 2 2 7 11
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 2 3 7
21. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 2 2 6
22. Budokan Zvolen 2 2 2 6
23. KK UMB Banská Bystrica 2 2 0 4
24. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 2 0 4
25. KK TRIUMPH ŠURANY 2 1 0 3
26. Karate Klub Dolný Kubín 1 1 2 4
27. Karate Klub Jeseník 1 1 1 3
28. Klub Arawashi 1 0 2 3
29. Karate Klub Revúca 1 0 2 3
30. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 1 2
31. Budokan Samaria 1 0 1 2
32. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 2
33. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 0 0 1
34. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 5 9
35. Karate klub Zvolen 0 3 4 7
36. KK ZZO Čadca 0 3 1 4
37. Športový klub Keido Košice 0 2 9 11
38. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 4 6
39. ŠK Real team Trenčín 0 1 2 3
40. OK MTK Tatran Žarnovica 0 1 1 2
41. TJ Sokol Žilina 0 1 1 2
42. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 1 0 1
43. Karate klub ZOKU 0 0 2 2
44. ŠK DUKLA Banská Bystrica, o.z. 0 0 2 2
45. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 2 2
46. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
47. KK Nováky 0 0 1 1
48. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
49. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 6 5 6 17
2. Šk karate Kachi 6 5 2 13
3. Okinawa 5 2 3 10
4. TJ Rapid Bratislava 4 1 4 9
5. Karate klub URAKEN Zvolen 3 0 4 7
6. MŠK Žiar nad Hronom 2 3 5 10
7. Športová škola karate Prievidza 2 2 4 8
8. Budokan Zvolen 2 2 2 6
9. KARATE KLUB TOPOĽČANY 2 1 2 5
10. KK TRIUMPH ŠURANY 2 1 0 3
11. Karate klub Trstená 1 2 8 11
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 1 4
13. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 1 3 5
14. Karate Klub Jeseník 1 1 1 3
15. Central karate klub Poprad o.z. 1 0 1 2
16. Karate Klub Revúca 1 0 1 2
17. ŠK CMK Banská Bystrica 1 0 0 1
18. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 0 0 1
19. Športový klub Keido Košice 0 2 5 7
20. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 1 3
21. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 2 1 3
22. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 1 3
23. Karate Klub Junior Prešov 0 1 3 4
24. ŠK Real team Trenčín 0 1 1 2
25. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 0 0 3 3
26. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 2 2
27. ŠK DUKLA Banská Bystrica, o.z. 0 0 2 2
28. Karate klub ZOKU 0 0 1 1
29. KK Nováky 0 0 1 1
30. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
31. Klub Arawashi 0 0 1 1
32. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
33. Budokan Samaria 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 13 14 14 41
2. ŠK CMK Banská Bystrica 11 13 15 39
3. Šk karate Kachi 10 6 17 33
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 10 6 13 29
5. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 8 10 11 29
6. FARMEX Nitra 8 3 3 14
7. Karate klub Trstená 7 0 4 11
8. Karate Klub Detva 5 5 9 19
9. TJ Rapid Bratislava 5 3 3 11
10. Okinawa 5 2 5 12
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 4 6 14 24
12. KK Ekonóm Trenčín 4 0 0 4
13. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 3 13 19
14. SEIGOKAN PIEŠŤANY 2 3 1 6
15. Central karate klub Poprad o.z. 2 2 2 6
16. Karate Klub Junior Prešov 2 2 2 6
17. KK UMB Banská Bystrica 2 2 0 4
18. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 2 0 4
19. Karate klub Krupina, o. z. 2 1 1 4
20. Karate Klub Dolný Kubín 1 1 2 4
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 2 3
22. Klub Arawashi 1 0 1 2
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 1 2
24. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 1 2
25. Budokan Samaria 1 0 0 1
26. Karate klub Zvolen 0 3 3 6
27. KK ZZO Čadca 0 3 1 4
28. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 4 6
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 4 6
30. Karate klub URAKEN Zvolen 0 2 0 2
31. TJ Sokol Žilina 0 1 1 2
32. OK MTK Tatran Žarnovica 0 1 1 2
33. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 1 0 1
34. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 1 0 1
35. Športový klub Keido Košice 0 0 4 4
36. Športová škola karate Prievidza 0 0 3 3
37. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
38. Karate klub ZOKU 0 0 1 1
39. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
40. ŠK Real team Trenčín 0 0 1 1
41. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
PDF

Trstenský pohár karate XXI. ročník - 10.11.2018
Zvolen Cup 2019 - 10.02.2019
Grand Prix Žilina - 27.04.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 45 34 19 98
2. Šk karate Kachi 48 22 19 89
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 48 22 19 89
4. ŠK CMK Banská Bystrica 36 26 15 77
5. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 24 20 14 58
6. Okinawa 30 8 8 46
7. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 15 14 17 46
8. TJ Rapid Bratislava 27 8 7 42
9. Karate klub Trstená 24 4 12 40
10. Karate Klub Detva 15 10 9 34
11. FARMEX Nitra 24 6 3 33
12. Karate klub MP Brezno, o.z. 9 10 14 33
13. Karate klub URAKEN Zvolen 9 4 4 17
14. Karate Klub Junior Prešov 6 6 5 17
15. Športová škola karate Prievidza 6 4 7 17
16. Central karate klub Poprad o.z. 9 4 3 16
17. Karate klub Krupina, o. z. 6 6 2 14
18. SEIGOKAN PIEŠŤANY 6 6 1 13
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 4 3 13
20. Karate klub Asahi Ružomberok 0 8 5 13
21. Športový klub Keido Košice 0 4 9 13
22. KK Ekonóm Trenčín 12 0 0 12
23. Budokan Zvolen 6 4 2 12
24. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 4 2 12
25. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 4 0 10
26. KK UMB Banská Bystrica 6 4 0 10
27. Karate klub Zvolen 0 6 4 10
28. KK TRIUMPH ŠURANY 6 2 0 8
29. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 4 4 8
30. Karate Klub Dolný Kubín 3 2 2 7
31. KK ZZO Čadca 0 6 1 7
32. Karate Klub Jeseník 3 2 1 6
33. Karate Klub Revúca 3 0 2 5
34. Klub Arawashi 3 0 2 5
35. KK TAIYÓ Kolárovo 3 0 1 4
36. Budokan Samaria 3 0 1 4
37. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 1 4
38. ŠK Real team Trenčín 0 2 2 4
39. Športové združenie TJ Metropol Košice 3 0 0 3
40. TJ Sokol Žilina 0 2 1 3
41. OK MTK Tatran Žarnovica 0 2 1 3
42. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 2 0 2
43. ŠK DUKLA Banská Bystrica, o.z. 0 0 2 2
44. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 2 2
45. Karate klub ZOKU 0 0 2 2
46. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
47. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
48. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
49. KK Nováky 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 18 10 6 34
2. Šk karate Kachi 18 10 2 30
3. Okinawa 15 4 3 22
4. TJ Rapid Bratislava 12 2 4 18
5. MŠK Žiar nad Hronom 6 6 5 17
6. Karate klub Trstená 3 4 8 15
7. Športová škola karate Prievidza 6 4 4 14
8. Karate klub URAKEN Zvolen 9 0 4 13
9. Budokan Zvolen 6 4 2 12
10. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 2 2 10
11. Športový klub Keido Košice 0 4 5 9
12. KK TRIUMPH ŠURANY 6 2 0 8
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 1 8
14. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 2 3 8
15. Karate Klub Jeseník 3 2 1 6
16. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 1 5
17. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 4 1 5
18. Karate klub Krupina, o. z. 0 4 1 5
19. Karate Klub Junior Prešov 0 2 3 5
20. Central karate klub Poprad o.z. 3 0 1 4
21. Karate Klub Revúca 3 0 1 4
22. ŠK CMK Banská Bystrica 3 0 0 3
23. Športové združenie TJ Metropol Košice 3 0 0 3
24. ŠK Real team Trenčín 0 2 1 3
25. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 0 0 3 3
26. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 2 2
27. ŠK DUKLA Banská Bystrica, o.z. 0 0 2 2
28. Karate klub ZOKU 0 0 1 1
29. Klub Arawashi 0 0 1 1
30. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
31. Budokan Samaria 0 0 1 1
32. Karate klub Tigar Micovic 0 0 1 1
33. KK Nováky 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 39 28 14 81
2. ŠK CMK Banská Bystrica 33 26 15 74
3. Šk karate Kachi 30 12 17 59
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 30 12 13 55
5. AC Uniza Karate Klub Žilina, o.z. 24 20 11 55
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 12 12 14 38
7. Karate Klub Detva 15 10 9 34
8. FARMEX Nitra 24 6 3 33
9. Karate klub MP Brezno, o.z. 9 6 13 28
10. Karate klub Trstená 21 0 4 25
11. TJ Rapid Bratislava 15 6 3 24
12. Okinawa 15 4 5 24
13. SEIGOKAN PIEŠŤANY 6 6 1 13
14. KK Ekonóm Trenčín 12 0 0 12
15. Central karate klub Poprad o.z. 6 4 2 12
16. Karate Klub Junior Prešov 6 4 2 12
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 4 0 10
18. KK UMB Banská Bystrica 6 4 0 10
19. Karate klub Krupina, o. z. 6 2 1 9
20. Karate klub Zvolen 0 6 3 9
21. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 4 8
22. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 4 4 8
23. Karate Klub Dolný Kubín 3 2 2 7
24. KK ZZO Čadca 0 6 1 7
25. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 0 2 5
26. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 1 4
27. KK TAIYÓ Kolárovo 3 0 1 4
28. Klub Arawashi 3 0 1 4
29. Karate klub URAKEN Zvolen 0 4 0 4
30. Športový klub Keido Košice 0 0 4 4
31. Budokan Samaria 3 0 0 3
32. TJ Sokol Žilina 0 2 1 3
33. OK MTK Tatran Žarnovica 0 2 1 3
34. Športová škola karate Prievidza 0 0 3 3
35. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 0 2 0 2
36. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 2 0 2
37. Karate klub ZOKU 0 0 1 1
38. Karate Klub Revúca 0 0 1 1
39. ŠK Real team Trenčín 0 0 1 1
40. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
41. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1