1.kolo BUK mládeže a Majstrovstvá BUK dorastencov a juniorov - 30.09.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 17 16 15 48
2. ŠK Real team Trenčín 10 17 14 41
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 8 2 3 13
4. Spartak Myjava 5 4 3 12
5. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 1 0 4
6. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 1 4
7. Budokan Samaria 2 3 2 7
8. KK Ekonóm Trenčín 2 1 0 3
9. FARMEX Nitra 1 2 0 3
10. Karate Tím NALI 1 1 0 2
11. Karate klub Zvolen 1 0 1 2
12. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 0 0 1
13. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 3 0 3
14. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 7 5 7 19
2. ŠK Real team Trenčín 6 9 7 22
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 2 1 5
4. KK Ekonóm Trenčín 2 1 0 3
5. Budokan Samaria 1 0 1 2
6. KK TRIUMPH ŠURANY 1 0 1 2
7. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 0 1
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 0 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 10 11 8 29
2. Karate klub TORASHIRO Nitra 6 0 2 8
3. Spartak Myjava 5 4 3 12
4. ŠK Real team Trenčín 4 8 7 19
5. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 1 0 4
6. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 0 2
7. Budokan Samaria 1 3 1 5
8. FARMEX Nitra 1 2 0 3
9. Karate Tím NALI 1 1 0 2
10. Karate klub Zvolen 1 0 1 2
11. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 0 0 1
12. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 2 0 2
13. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 2 2 0 4


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 2 2 0 4


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 17 16 15 48
2. ŠK Real team Trenčín 12 19 14 45
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 8 2 3 13
4. Spartak Myjava 5 4 3 12
5. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 1 0 4
6. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 1 4
7. Budokan Samaria 2 3 2 7
8. KK Ekonóm Trenčín 2 1 0 3
9. FARMEX Nitra 1 2 0 3
10. Karate Tím NALI 1 1 0 2
11. Karate klub Zvolen 1 0 1 2
12. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 0 0 1
13. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 3 0 3
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 0 1
15. 1.Karate Club Pezinok 0 1 0 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 51 32 15 98
2. ŠK Real team Trenčín 30 34 14 78
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 24 4 3 31
4. Spartak Myjava 15 8 3 26
5. Budokan Samaria 6 6 2 14
6. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 2 0 11
7. KK TRIUMPH ŠURANY 9 0 1 10
8. KK Ekonóm Trenčín 6 2 0 8
9. FARMEX Nitra 3 4 0 7
10. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 6 0 6
11. Karate Tím NALI 3 2 0 5
12. Karate klub Zvolen 3 0 1 4
13. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 3 0 0 3
14. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 18 18 7 43
2. TJ Rapid Bratislava 21 10 7 38
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 6 4 1 11
4. KK Ekonóm Trenčín 6 2 0 8
5. Budokan Samaria 3 0 1 4
6. KK TRIUMPH ŠURANY 3 0 1 4
7. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 2 0 2
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 30 22 8 60
2. ŠK Real team Trenčín 12 16 7 35
3. Spartak Myjava 15 8 3 26
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 18 0 2 20
5. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 2 0 11
6. Budokan Samaria 3 6 1 10
7. FARMEX Nitra 3 4 0 7
8. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 0 6
9. Karate Tím NALI 3 2 0 5
10. Karate klub Zvolen 3 0 1 4
11. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 4 0 4
12. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 3 0 0 3
13. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 6 4 0 10


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 6 4 0 10


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 51 32 15 98
2. ŠK Real team Trenčín 36 38 14 88
3. Karate klub TORASHIRO Nitra 24 4 3 31
4. Spartak Myjava 15 8 3 26
5. Budokan Samaria 6 6 2 14
6. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 2 0 11
7. KK TRIUMPH ŠURANY 9 0 1 10
8. KK Ekonóm Trenčín 6 2 0 8
9. FARMEX Nitra 3 4 0 7
10. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 6 0 6
11. Karate Tím NALI 3 2 0 5
12. Karate klub Zvolen 3 0 1 4
13. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 3 0 0 3
14. 1.Karate Club Pezinok 0 2 0 2
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 0 2
PDF
kategória výsledok meno klub