Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 16.11.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 12 6 12 30
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 2 3 10
3. FARMEX Nitra 4 4 2 10
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 5 2 10
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 3 4 10
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 2 4 9
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 3 2 7
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 1 4 7
9. Karate klub Trstená, o. z. 2 1 1 4
10. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 2 1 0 3
11. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 2 0 1 3
12. Karate klub Detva 2 0 0 2
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 4 2 7
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 2 1 4
15. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 3 5
16. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 0 2
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 0 2
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 4 5
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 0 3 4
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 0 3 4
21. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 0 2 3
22. Seigokan 1 0 1 2
23. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 1 2
25. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 0 1
26. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 0 0 1
27. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 2 4
28. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 0 2
29. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 1 4 5
30. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 3 4
31. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 3 4
32. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 2 3
33. Karate klub MUGEN 0 1 1 2
34. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
35. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
36. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 2 2
37. Karate klub Dolný Kubín 0 0 2 2
38. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
39. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
40. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 1 1
41. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
42. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
43. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0
44. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 9 4 7 20
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 5 2 3 10
3. FARMEX Nitra 4 4 2 10
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 5 2 10
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 2 4 9
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 3 4 9
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 3 1 6
8. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 2 1 0 3
9. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 2 0 1 3
10. Karate klub Detva 2 0 0 2
11. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 3 5
12. Karate klub Trstená, o. z. 1 1 1 3
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 1 1 3
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 0 2
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 4 5
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 0 3 4
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 0 3 4
18. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 0 2 3
19. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 1 2
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
21. Seigokan 1 0 1 2
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 0 1
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 2 0 2
24. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 3 4
25. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 2 3
26. Karate klub MUGEN 0 1 1 2
27. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 1 1 2
28. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 1 2
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
31. Karate klub Dolný Kubín 0 0 2 2
32. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 2 2
33. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 2 2
34. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
35. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
36. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
38. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
39. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 36 12 12 60
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 4 3 22
3. FARMEX Nitra 12 8 2 22
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 9 10 2 21
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 6 4 19
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 4 4 17
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 6 2 14
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 8 2 13
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 2 4 12
10. Karate klub Trstená, o. z. 6 2 1 9
11. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 6 2 0 8
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 4 1 8
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 3 8
14. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 0 1 7
15. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 4 7
16. Karate klub Detva 6 0 0 6
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 0 3 6
18. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 0 3 6
19. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 4 2 6
20. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 4 6
21. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 2 0 5
22. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 0 5
23. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 0 2 5
24. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 3 5
25. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 3 5
26. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
27. Seigokan 3 0 1 4
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 1 4
29. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 0 4
30. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 2 4
31. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 0 3
32. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 0 0 3
33. Karate klub MUGEN 0 2 1 3
34. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 2 2
36. Karate klub Dolný Kubín 0 0 2 2
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
38. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
39. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 1 1
40. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
41. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
42. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
43. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
44. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 27 8 7 42
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 4 3 22
3. FARMEX Nitra 12 8 2 22
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 9 10 2 21
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 9 4 4 17
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 6 4 16
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 6 1 13
8. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 6 2 0 8
9. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 3 8
10. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 0 1 7
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 0 4 7
12. Karate klub Detva 6 0 0 6
13. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 1 6
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 1 6
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 0 3 6
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 0 3 6
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 0 5
18. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 0 2 5
19. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 3 5
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 1 4
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
22. Seigokan 3 0 1 4
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 0 4
24. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 2 4
25. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 0 3
26. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 1 3
27. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 1 3
28. Karate klub MUGEN 0 2 1 3
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
31. Karate klub Dolný Kubín 0 0 2 2
32. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 2 2
33. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 2 2
34. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
35. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
36. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
37. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
38. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
39. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. kolo - 21.09.2019
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 16.11.2019
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 30 20 25 75
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 14 5 12 31
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 13 14 13 40
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 12 10 34
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 2 13 25
6. FARMEX Nitra 8 13 9 30
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 7 5 8 20
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 4 4 13
9. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 3 8 15
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 4 2 4 10
11. Karate klub Detva 4 2 4 10
12. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 1 9 14
13. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 3 2 8
14. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 1 6
15. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 1 6
16. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 5 9
18. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 9 10 21
19. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 5 4 11
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 4 4 10
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 3 3 8
22. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 6
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 8 12
24. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 2 5 9
25. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 1 3 6
26. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 2 5
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 7 11
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 3 5
29. Seigokan 1 1 2 4
30. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 2 4
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 2 3
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 1 2
33. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 7
34. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 14 16
35. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 5
36. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 3 4
37. Karate klub Dolný Kubín 0 1 3 4
38. Karate klub MUGEN 0 1 2 3
39. Shotokan karate Košice 0 1 0 1
40. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 4 4
41. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
42. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
43. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
44. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
45. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
47. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
48. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
49. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
50. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
51. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
52. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
53. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 9 9 8 26
2. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 2 1 6
3. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 2 0 5
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 8 11
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 0 0 3
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 8 10 20
7. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 1 3 6
8. Karate klub Trstená, o. z. 2 0 0 2
9. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 2 4
10. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 2 9 11
11. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 1 2
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 1 2
13. Shotokan karate Košice 0 1 0 1
14. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 3 3
15. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
16. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
17. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
18. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
19. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
20. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
21. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 1 1
22. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
23. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 0 0
24. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
25. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 0 0
26. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
27. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
28. Seigokan 0 0 0 0
29. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 21 11 17 49
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 14 5 11 30
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 13 14 13 40
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 12 9 33
5. FARMEX Nitra 8 13 9 30
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 7 2 5 14
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 5 8 17
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 3 8 15
9. Karate klub Detva 4 2 4 10
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 4 2 4 10
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 1 9 14
12. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 3 1 7
13. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 1 6
14. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 1 5 9
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 5 4 11
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 3 3 8
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 3 2 7
18. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 6
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 8 12
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 2 5 9
21. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 2 3 7
22. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 2 5
23. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 7 11
24. Karate klub Trstená, o. z. 1 2 1 4
25. Seigokan 1 1 2 4
26. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 1 3
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 2 3
28. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 1 2
29. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 7
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 5
31. Karate klub Dolný Kubín 0 1 3 4
32. Karate klub MUGEN 0 1 2 3
33. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
34. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 5 5
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
36. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
37. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
38. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 2 2
39. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
40. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
41. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
42. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
43. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
44. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
45. Shotokan karate Košice 0 0 0 0
46. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 2 2 5 9
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 1 0 3
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 1 0 3
4. FARMEX Nitra 1 1 1 3
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 1 0 2
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 1 2
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 1 2
8. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 0 1 2
9. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 0 1
10. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 0 1
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 1 3 4
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 2
13. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
14. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 0 1
15. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
17. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
18. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 2 2
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
20. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
21. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 1 0 3
2. Športová škola karate, o. z. 1 1 2 4
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 0 1 2
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 0 0 1
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 1 2
6. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 2 2
8. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
9. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 1 0 3
2. Športová škola karate, o. z. 1 1 3 5
3. FARMEX Nitra 1 1 1 3
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 1 2
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 0 1 2
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 0 1
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 1 0 0 1
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 1 1 2
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 1 0 1
10. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 0 1
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
16. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 32 22 30 84
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 15 13 43
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 5 13 33
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 13 12 11 36
5. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 3 16 29
6. FARMEX Nitra 9 14 10 33
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 8 6 8 22
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 4 4 13
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 10 10 24
10. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 3 11 18
11. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 4 3 2 9
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 4 2 5 11
13. Karate klub Detva 4 2 4 10
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 1 11 16
15. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 5 10
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 5 10
17. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 2 7
18. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 1 6
19. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 6 4 12
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 4 4 10
21. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 4 4 10
22. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 6
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 10 14
24. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 1 3 6
25. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 2 5
26. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 2 1 0 3
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 4 7 12
28. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 15 18
29. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 3 5
30. Seigokan 1 1 2 4
31. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 1 3
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 2 3
33. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 1 2
34. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 7
35. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 5
36. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 3 4
37. Karate klub Dolný Kubín 0 1 3 4
38. Karate klub MUGEN 0 1 2 3
39. Shotokan karate Košice 0 1 0 1
40. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 4 4
41. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
42. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
43. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
44. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
45. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
46. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
47. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
48. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
49. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
50. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
51. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
52. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
53. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
PDF

SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. kolo - 21.09.2019
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 16.11.2019
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 07.12.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 90 40 25 155
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 39 28 13 80
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 36 24 10 70
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 42 10 12 64
5. FARMEX Nitra 24 26 9 59
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 30 4 13 47
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 10 8 39
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 18 10 34
9. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 15 8 4 27
10. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 12 6 8 26
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 12 2 9 23
12. Karate klub Detva 12 4 4 20
13. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 12 4 4 20
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 10 4 20
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 8 4 18
16. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 4 8 18
17. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 4 14 18
18. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 6 2 17
19. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 5 16
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 7 16
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 6 3 15
22. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 4 5 15
23. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 9 4 1 14
24. Karate klub Trstená, o. z. 9 4 1 14
25. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 4 0 13
26. TORASHIRO Nitra, o. z. 6 6 1 13
27. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 6 2 3 11
28. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 8 3 11
29. Karate Klub IMPERIUM Nitra 6 2 2 10
30. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 3 8
31. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 2 2 7
32. Seigokan 3 2 2 7
33. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 4 6
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 2 5
35. Karate klub Dolný Kubín 0 2 3 5
36. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 3 5
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 1 4
38. Karate klub MUGEN 0 2 2 4
39. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 4 4
40. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
41. Shotokan karate Košice 0 2 0 2
42. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
43. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
44. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
45. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
46. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
47. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
48. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
49. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
50. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
51. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
52. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
53. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 27 18 8 53
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 16 10 32
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 0 8 17
4. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 9 4 1 14
5. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 9 4 0 13
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 4 9 13
7. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 6 2 3 11
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 0 0 9
9. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 2 2 7
10. Karate klub Trstená, o. z. 6 0 0 6
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 1 3
12. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 1 3
13. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 3 3
14. Shotokan karate Košice 0 2 0 2
15. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 2 2
16. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
17. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 0 0 1 1
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
19. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 1 1
21. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
22. Seigokan 0 0 0 0
23. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
24. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
25. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 0 0 0
26. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
27. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 0 0
28. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
29. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 63 22 17 102
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 39 28 13 80
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 36 24 9 69
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 42 10 11 63
5. FARMEX Nitra 24 26 9 59
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 21 4 5 30
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 10 8 30
8. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 12 6 8 26
9. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 12 2 9 23
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 12 4 4 20
11. Karate klub Detva 12 4 4 20
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 10 4 20
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 4 8 18
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 6 1 16
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 9 2 5 16
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 7 16
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 6 3 15
18. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 4 5 15
19. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 9 4 1 14
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 6 2 14
21. TORASHIRO Nitra, o. z. 6 6 1 13
22. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 4 3 13
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 8 3 11
24. Karate Klub IMPERIUM Nitra 6 2 2 10
25. Karate klub Trstená, o. z. 3 4 1 8
26. Seigokan 3 2 2 7
27. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 1 6
28. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 4 6
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 2 5
30. Karate klub Dolný Kubín 0 2 3 5
31. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 5 5
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 1 4
33. Karate klub MUGEN 0 2 2 4
34. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
35. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
36. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
37. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 2 2
38. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
39. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
40. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
41. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
42. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
43. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
44. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
45. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
46. Shotokan karate Košice 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 6 4 5 15
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 2 0 8
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 2 0 8
4. FARMEX Nitra 3 2 1 6
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 2 0 5
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 3 5
7. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 1 4
8. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 1 4
9. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 0 1 4
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 0 3
11. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 0 3
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
14. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
15. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 0 2
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 2 2
20. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 1 1
21. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 2 0 8
2. Športová škola karate, o. z. 3 2 2 7
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 0 1 4
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 0 0 3
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
6. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 0 2 2
8. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
9. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 2 0 8
2. Športová škola karate, o. z. 3 2 3 8
3. FARMEX Nitra 3 2 1 6
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 0 1 4
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 1 4
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 0 3
7. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 0 0 3
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 0 2 1 3
9. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 0 3 3
10. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 0 2 0 2
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
13. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 0 2
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 2 2
15. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
16. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 32 22 30 170
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 15 13 88
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 13 12 11 74
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 5 13 68
5. FARMEX Nitra 9 14 10 65
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 10 3 16 52
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 8 6 8 44
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 4 10 10 42
9. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 4 3 11 29
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 4 4 27
11. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 4 1 11 25
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 6 4 22
13. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 15 22
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 4 2 5 21
15. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 4 3 2 20
16. Karate klub Detva 4 2 4 20
17. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 2 10 20
18. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 5 18
19. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 2 5 18
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 4 4 18
21. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 4 4 18
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 4 7 18
23. TORNADO TEAM Nitra, o. z. 3 2 2 15
24. Karate klub Trstená, o. z. 3 2 1 14
25. TORASHIRO Nitra, o. z. 2 3 1 13
26. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 1 3 11
27. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 0 4 3 11
28. Karate Klub IMPERIUM Nitra 2 1 2 10
29. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 2 1 0 8
30. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 3 8
31. Seigokan 1 1 2 7
32. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 1 1 6
33. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 6
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 2 5
35. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 3 5
36. Karate klub Dolný Kubín 0 1 3 5
37. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 1 4
38. Karate klub MUGEN 0 1 2 4
39. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 4 4
40. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 3 3
41. Shotokan karate Košice 0 1 0 2
42. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 2 2
43. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 1 1
44. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
45. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
46. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
47. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
48. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
49. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
50. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
51. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
52. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 0 0 0 0
53. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 16.11.2019
SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 1. kolo - 21.09.2019



Kata mladšie kadetky 12-13 rokov začiatočníčky

1. Kučerová Júlia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 24
2. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
3. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice/ - body: 8
4. Hrubá Lenka /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
4. Chudá Viktória /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
4. Thorpe Tamara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kata mladšie kadetky 12-13 rokov pokročilé

1. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 24
2. Grznárová Michelle /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
3. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 6
3. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
5. Kadlecajová Viktória /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Predanocy Linda /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
8. Horáčková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Kopáčová Zuzana /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
8. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
12. Jeseničová Nina /TORNADO TEAM Nitra, o. z./ - body: 0


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
1. Lišková Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 16
3. Školníková Viktória /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 12
4. Kňazovčíková Nina /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Hrnčáriková Marika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
6. Adámková Lenka /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
6. Bednarčíková Simona /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
6. Gamová Nataša /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Kondllová Emma /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
6. Novorolská Eva /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Pogányová Bettyna /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
6. Šebeňová Hana Tereza /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Čukanová Michaela /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Takáčová Tereza /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 8
3. Slováková Adriana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Kimáková Júlia /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
6. Pavlíková Terézia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
6. Zvolenská Nicol /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Vaňušaniková Jana /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Jakubechová Nikola /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
2. Vaňová Vanda /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
4. Merašická Nikoleta /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
4. Mičková Klaudia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Púčiková Simona /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2


Kata mladší kadeti 12-13 rokov začiatočníci

1. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 12
2. Weinreb Dominik /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Rejda Oliver /Športová škola karate, o. z./ - body: 6
5. Weissabel Patrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Mrug Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Paul Michal /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kata mladší kadeti 12-13 rokov pokročilí

1. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
2. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
3. Dobiáš Samuel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 6
3. Chalupčík Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
5. Galuev Vladimír /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 4
5. Kosík Kristián /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Urgošík Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
8. Fitos Ádám /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2
8. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Oravec Kornel /Karate klub Miyagi Lučenec, o. z./ - body: 2
12. Mátyus Michal /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 0
12. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 0


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Šlehofer Richard /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
2. Hrčka Roman /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Kodaj Simon /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
3. Rebro Matej /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
5. Mamák Matúš /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
5. Mercek Adam /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
5. Sečkár Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
8. Guttmann Márk /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 2
8. Hyben Hugo /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 2
8. Pintér Patrik /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Duhan Dárius /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
1. Pišta Jaroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 16
1. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 16
4. Schlosser Daniel /KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z./ - body: 6
5. Hrčka Roman /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
6. Fuzák Patrik /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Kocian Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 2


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Szolár Pavol /Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen/ - body: 20
2. Smoliga Julian Enrik /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
3. Čorba Radoslav /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 10
4. Kopáč Martin /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 4
4. Šípek Martin /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg začiatočníčky

1. Huťková Ivana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Pauerová Alexandra /FARMEX Nitra/ - body: 16
3. Bábiková Adela /Karate klub MUGEN/ - body: 4


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg pokročilé

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
1. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
1. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
4. Ondrkálová Vanesa /Karate klub MUGEN/ - body: 8
5. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
6. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Marková Michaela /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
8. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
8. Sláviková Lucia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Švolíková Sára /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Žáková Nikol /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg začiatočníčky

1. Kučerová Júlia /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 12


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg pokročilé

1. Mišovýchová Zuzana /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 24
2. Malchová Karin /TORNADO TEAM Nitra, o. z./ - body: 8
2. Malchová Karin /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
2. Zacharová Ema /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
6. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
8. Bugárová Alžbeta /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
8. Horáčková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg začiatočníčky

1. Halajová Bibiana /Karate klub Detva/ - body: 12


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 50kg pokročilé

1. Jeseničová Nina /TORNADO TEAM Nitra, o. z./ - body: 12
1. Jeseničová Nina /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 12
3. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
3. Kalamárová Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
5. Slivková Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Špániková Nina /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
8. Bytčanek Stella /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
8. Kaliská Nina /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 4
10. Andacká Nina /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
10. Geletková Laura /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
10. Szigetiová Flóra /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg začiatočníčky

1. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
2. Halajová Bibiana /Karate klub Detva/ - body: 12
3. Kovalčík Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Thorpe Tamara /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4


Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg pokročilé

1. Erdélyiová Nina /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 16
2. Luptáková Natália Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Buchtová Stefania /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
3. Šoltésová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Čela Ariana Nikoleta /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Lakatošová Erika /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
5. Ozsvaldová Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Rigo Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
5. Šnírerová Simona /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
10. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
10. Kmeťová Daniela /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
10. Kopecká Lujza /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 2
10. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
14. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 0


Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

1. Mrázová Lucia /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 16
2. Kvasnicová Nina /TORNADO TEAM Nitra, o. z./ - body: 12
2. Kvasnicová Nina /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 12
4. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
5. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Mesiariková Karolína /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
8. Mináriková Sofia /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg

1. Helferová Veronika /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Vlasáková Adela /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Pechotová Aneta /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 6
5. Baková Rebeka /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Melišová Ema /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
7. Bušniaková Terézia /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
7. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Nováková Monika /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
7. Vanková Patrícia /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. Mesárošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
2. Bolečková Viktória /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 14
3. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Vargová Tünde Emese /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 10
5. Pápištová Ema /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
7. Dobáková Katarína /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 2
7. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Kučerová Timea /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
7. Nový Lucia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Vargová Zuzana /FARMEX Nitra/ - body: 2
13. Pogányová Bettyna /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 0


Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg

1. Šimčíková Kristína /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 24
2. Herditzka Muriel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

1. Schlettová Diana /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
1. Suchá Bianka /Seigokan/ - body: 12
3. Langová Katarína /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
3. Rajčanová Natália /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Kimáková Júlia /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
5. Koleková Alexandra /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Melišová Ema /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Zimnikovalová Zoja /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
2. Podobová Emma /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 14
3. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
4. Vargová Natália /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
5. Václavíková Michaela /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
5. Vargová Natália /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 4
7. Tapferová Kristína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
7. Ťažká Terézia /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. Krivdová Sára /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
2. Pevalová Miroslava /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
3. Bryndzová Michaela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
4. Bakayová Zita /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 4
4. Bakayová Zita /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 4
4. Tannhauserová Katarína /Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica/ - body: 4
7. Vaščáková Romana /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg

1. Veisová Dominika /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Spálová Tereza /Športová škola karate, o. z./ - body: 16


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. Kabáčová Nikola /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
1. Rajčanová Natália /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Krošláková Monika /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

1. Bogárová Dominika /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
1. Hrnková Sára /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 12
3. Kotruchová Terézia /Karate klub Detva/ - body: 8
3. Rusňáková Natália /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Nehilová Mercedes /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg

1. Tapajčíková Tatiana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Láliová Viktória /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Jelžová Nina /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Pekarčíková Monika /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
3. Masárová Veronika /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
3. Stohlová Paulína /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov OPEN

1. Tapajčíková Tatiana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
2. Jelžová Nina /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Bogárová Dominika /Športová škola karate, o. z./ - body: 8
4. Stohlová Paulína /Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY/ - body: 4


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg začiatočníci

1. Illéš Artur /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 12
2. Markovič Sebastián /FARMEX Nitra/ - body: 8
3. Jankela Oliver /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 4


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg pokročilí

1. Ivančík Oliver /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 16
2. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
3. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
3. Majcher Adam /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
5. Bartoš Viliam /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
5. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
8. Cisár Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
8. Cséfalvay Pavol /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
8. Gregorovič Michal /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
8. Mališ Filip /Karate klub Detva/ - body: 2
8. Mečír Lukas /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
8. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2
8. Papcun Michael /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2
8. Sihelník Matej /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg začiatočníci

1. Mrug Marko /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
2. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg pokročilí

1. Majba Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 14
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 12
3. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
3. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
6. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
7. Gazdík Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Kurčina Erik /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4
9. Broďani Alexander /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 2
9. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 2
9. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
9. Suchý Filip /Seigokan/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg začiatočníci

1. Gyulaffy Peter /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Weinreb Dominik /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Denčiak Jakub Ján /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
4. Rejda Oliver /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Simko Samuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
6. Báleš Dominik /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg pokročilí

1. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 20
1. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
3. Sitár Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
4. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Duchovič Damián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Garai Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
4. Hamza Radim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
8. Babka Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2
8. Pristáč Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
8. Uhrík Mathias /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg začiatočníci

1. Weissabel Patrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 20
2. Giertl Adam /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 12
3. Flimel Tobias /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4
3. Paul Michal /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg pokročilí

1. Králik Tomáš /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 24
2. Kováč Simon /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 12
3. Horaček Peter /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
4. Křesťák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
5. Chudík Filip /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
5. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
8. Felber Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 2
8. Ivan Valentino /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
8. Varga Maroš /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci

1. Matejovič Jakub /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12


Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg pokročilí

1. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Turaz Lenny /FARMEX Nitra/ - body: 12
4. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice/ - body: 2
5. Lopatka Ladislav /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
5. Nagy Balázs /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 2
5. Roháľ Ján /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

1. Maňko Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
1. Sečkár Šimon /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Čiaky Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
4. Dolnický Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
5. Mečír Samuel /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 6
6. Duda Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
7. Brajerčík Ján /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Karabín Viktor /FARMEX Nitra/ - body: 2
7. Lanko Matej /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
7. Linhart Leo /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

1. Kmeť Andrej /Karate klub Detva/ - body: 20
2. Žbodák Timotej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
4. Kočuta Michal /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 8
5. Krupa Alex /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
6. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
6. Mamák Matúš /Športový klub Keido Košice, o. z./ - body: 4
8. Pintér Patrik /KARATE CLUB NESVADY, o. z./ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

1. Chudík Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
2. Žbodák Timotej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Vereš Peter /TORASHIRO Nitra, o. z./ - body: 8
4. Harant Matúš /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Čanky Šimon /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
5. Masaryk Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
8. Ilčín Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Sedlár Andrej /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

1. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 24
2. Bagocký Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
3. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
4. Jurkulák Dávid /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 6
5. Geršic Roman /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4
5. Lalík Lukáš /Karate klub Detva/ - body: 4
5. Prievozník Šimon /Seigokan/ - body: 4
8. Giňa Bartolomej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Vereš Peter /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

1. Bagaev Malik /Športová škola karate, o. z./ - body: 24
2. Válek Šimon /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 16
3. Drajna Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 6
3. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
5. Celík Michal /Karate klub Detva/ - body: 4
5. Klimek Daniel /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
7. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
7. Tomašovič Martin /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg

1. Černický Jakub /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
1. Tvrdoň Andrej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 8


Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

1. Štetina Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
2. Černický Jakub /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Tvrdoň Andrej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Jurík Matej /FARMEX Nitra/ - body: 8
5. Martykán Timotej /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 6
6. Čanky Matúš /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Poliak Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 16
2. Loch Lukáš Samuel /FARMEX Nitra/ - body: 12
2. Masaryk Samuel /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
4. Jurák Adam /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Harvančík Filip /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 6
6. Hauser Igor /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
6. Kožák Karol /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 4
8. Jalowiczor Marko /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
8. Melicher Matej /Športová škola karate, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

1. Čela Aris Nikolas /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
1. Šimun Marek /Športová škola karate, o. z./ - body: 16
3. Černický Juraj /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
4. Gama Karol /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Kocian Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
4. Melicher Matej /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 4
8. Ambróz Jozef /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Gilla Matúš /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg

1. Pavlák Marek /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 16
3. Turčaník Michal /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 8
4. Gama Karol /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
4. Szabó Kristián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
6. Divílek Patrik /Športová škola karate, o. z./ - body: 2
6. Drajna Damian /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Svitek Adam /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 60kg

1. Andryeyev Konstyantyn /Športová škola karate, o. z./ - body: 12


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg

1. Hajdu Matej /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
1. Maroši David /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
3. Andráš Martin /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
3. Tapajčík Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Andryeyev Konstyantyn /Športová škola karate, o. z./ - body: 4
5. Riedl Denis /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Polyacsko Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg

1. Bagaev Mimolat /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
1. Podsklan David /FARMEX Nitra/ - body: 12
1. Vanka Zdenko /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
4. Šutiak Pavel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
5. Fančo Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg

1. Kósa Tomáš /FARMEX Nitra/ - body: 20
2. Gyurík Adi /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
3. Šebok Patrik /FARMEX Nitra/ - body: 8
4. Šimák Ján /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov OPEN

1. Andryeyev Konstyantyn /Športová škola karate, o. z./ - body: 12
1. Vanka Zdenko /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 12
3. Bagaev Mimolat /Športová škola karate, o. z./ - body: 8


Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg

1. Jóba Attila /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 12