13.ročník majstrovstiev SSHRKA - ŠURANY - 28.05.2017

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

PDF
Kata dievčatá 8-9 rokov - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Fialková Sofia - KK TRIUMPH ŠURANY
2. miesto: Trungelová Senja - KK TRIUMPH ŠURANY
3. miesto: Szigetiová Flóra - KK TAIYÓ Kolárovo
3. miesto: Vargová Linda Bettina - KK TAIYÓ Kolárovo

Kata dievčatá 10-11 rokov - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Bednarčíková Simona - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Mišejová Simona - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Dianová Sára - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Gamová Nataša - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
5. miesto: Niková Alica - Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou

Kata dievčatá 12-13 rokov - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Bruňanská Kristína - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Niková Soňa - Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou
3. miesto: Ďuranová Klaudia - KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z.
3. miesto: Bogyóová Alexandra - KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z.
5. miesto: Vargová Tünde Emese - KK TAIYÓ Kolárovo

Kata dorastenky 14-15 rokov - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Jankurová Vanesa - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Jakubechová Nikola - Športová škola karate Prievidza

Kata juniorky 16-17 rokov - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Bogárová Dominika - Dukla Banská Bystrica
2. miesto: Merašická Nikoleta - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Vaňová Vanda - Športová škola karate Prievidza

Kata ženy - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Brázdová Ema - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Takácsová Edina - KK IPPON Dunajská Streda, o.z.

Kata ženy +35 rokov - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Glatzová Andrea - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kata chlapci 8-9 rokov - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Kosík Kristián - ŠK Real team Trenčín
2. miesto: Galuev Vladimír - KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z.
3. miesto: Loch Tomáš - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Fitos Ádám - KK TAIYÓ Kolárovo

Kata chlapci 10-11 rokov - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Sečkár Šimon - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Urgošík Šimon - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Mikulec Martin - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Chalupčík Samuel - Športová škola karate Prievidza
5. miesto: Mančík Bruno - KK TAIYÓ Kolárovo

Kata chlapci 12-13 rokov - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Klačan Patrik - KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z.
2. miesto: Miklovics Damian - KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z.
3. miesto: Kocian Matej - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Kocian Dávid - Športová škola karate Prievidza
5. miesto: Kurucz Mário - KK TAIYÓ Kolárovo

Kata dorastenci 14-15 rokov - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Stelcl Adam - Športové združenie TJ Metropol Košice
2. miesto: Bednarčík Samuel - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Loch Lukáš Samuel - Športová škola karate Prievidza

Kata juniori 16-17 rokov - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Szolár Pavol - Budokan Zvolen
2. miesto: Sýkora Peter - Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou

Kata muži - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Szolár Pavol - Budokan Zvolen
2. miesto: Csiba Dávid - KK IPPON Dunajská Streda, o.z.
3. miesto: Klempa Lóránt - KK IPPON Dunajská Streda, o.z.
3. miesto: Kubala Tomáš - Športová škola karate Prievidza

Kata muži +45 rokov - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Csiba Tibor - KK IPPON Dunajská Streda, o.z.
2. miesto: Marťak Jaroslav - KK ZZO Čadca
3. miesto: Šmída Radoslav - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.

Kata muži +55 rokov - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Jurga Ján - KK ZZO Čadca
2. miesto: Dokoupil Milan - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite dievčatá 8-9 rokov -27kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Borisová Vanesa - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Vrabcová Veronika - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Kuricová Ema - KK TRIUMPH ŠURANY

Kumite dievčatá 8-9 rokov -32kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Bytčanek Stella - TJ Sokol Žilina
2. miesto: Salaganičová Ingrid - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Tahotná Petra - SEIGOKAN PIEŠŤANY
3. miesto: Ilavská Kristína - FARMEX Nitra

Kumite dievčatá 8-9 rokov +32kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Domoráková Nina - FARMEX Nitra
2. miesto: Kurucz Erika Réka - KK TAIYÓ Kolárovo
3. miesto: Kučerová Radoslava - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Szigetiová Flóra - KK TAIYÓ Kolárovo
5. miesto: Vargová Linda Bettina - KK TAIYÓ Kolárovo

Kumite dievčatá 10-11 rokov -37kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Kalamárová Alexandra - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Čela Ariana Nikoleta - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Jalowiczorová Veronika - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Zacharová Ema - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
5. miesto: Niková Alica - Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou

Kumite dievčatá 10-11 rokov -45kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Polónyová Bianka - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Babjarová Sabína - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Broďaniová Viktória - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Glatzová Barbora - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
5. miesto: Jaššová Amália Anna - Karate Klub Junior Prešov

Kumite dievčatá 10-11 rokov +45kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Gahírová Ivana - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Lakatošová Erika - KK TAIYÓ Kolárovo
3. miesto: Erdélyiová Nina - KK TAIYÓ Kolárovo
3. miesto: Rigó Rebecca - KK TAIYÓ Kolárovo
5. miesto: Šofráneková Alexandra - Karate Klub Junior Prešov

Kumite dievčatá 12-13 rokov -42kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Černická Zuzana - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Nováková Monika - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Korčoková Petra - Karate klub Zvolen
3. miesto: Herditzka Muriel - Karate klub Slávia UPJŠ Košice
5. miesto: Bruňanská Kristína - Športová škola karate Prievidza

Kumite dievčatá 12-13 rokov -48kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Herditzka Vivien - Karate klub Slávia UPJŠ Košice
2. miesto: Hóková Ella - FARMEX Nitra
3. miesto: Vargová Zuzana - FARMEX Nitra
3. miesto: Vilčinská Annamária - Karate klub Trstená
5. miesto: Vargová Tünde Emese - KK TAIYÓ Kolárovo

Kumite dievčatá 12-13 rokov +48kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Hanáková Karin - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Tapferová Kristína - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Feiková Simona - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Dudjaková Sara - AC Uniza Klub Karate Žilina
5. miesto: Árvová Romana - Športová škola karate Prievidza

Kumite dorastenky 14-15 rokov -48kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Rajčanová Natália - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Rostecká Ema - KK TRIUMPH ŠURANY
3. miesto: Langová Katarína - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kumite dorastenky 14-15 rokov -55kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Pálinkášová Laura - FARMEX Nitra
2. miesto: Zimnikovalová Zoja - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Pevalová Miroslava - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite dorastenky 14-15 rokov +55kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Nehilová Mercedes - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Krivdová Sára - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Kozárová Eva - FARMEX Nitra
3. miesto: Bryndzová Michaela - Karate Klub Junior Prešov
5. miesto: Vaščáková Romana - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite juniorky 16-17 rokov -58kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Hrnková Sára - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Bogárová Dominika - Dukla Banská Bystrica
3. miesto: Smetanová Terézia - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kumite juniorky 16-17 rokov +58kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Jelžová Nina - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Masárová Veronika - Športová škola karate Prievidza

Kumite ženy -53kg - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Chajdáková Silvia - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite ženy -60kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Langošová Lucia - Karate Klub Junior Prešov
2. miesto: Nováková Eva - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Ďurišová Michaela - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Baňasová Jaroslava - Karate Klub KRETOVIČ Košice
5. miesto: Bello Zuzana - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite ženy +60kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Tapajčíková Tatiana - Karate klub MP Brezno
2. miesto: Forró Réka Dorina - KK TAIYÓ Kolárovo

Kumite ženy +18 rokov BRH - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Langošová Lucia - Karate Klub Junior Prešov
2. miesto: Baňasová Jaroslava - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kumite ženy +35 rokov BRH - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Cisariková Elena - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite chlapci 8-9 rokov -27kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Konečný Alex - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Galuev Vladimír - KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z.
3. miesto: Kuťka Matias - FARMEX Nitra
3. miesto: Krempaský Martin - AC Uniza Klub Karate Žilina
5. miesto: Ivanič Patrik - FARMEX Nitra

Kumite chlapci 8-9 rokov -32kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Boris Marko - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Loch Tomáš - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Fitos Ádám - KK TAIYÓ Kolárovo
3. miesto: Páleš Richard - Karate klub KUMADE Topoľčany
5. miesto: Sukop Gregor - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite chlapci 8-9 rokov +32kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Krajňák Matej - Karate Klub Junior Prešov
2. miesto: Beňo Urban - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Džobák Richard - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Felber Samuel - FARMEX Nitra
5. miesto: Broďani Alexander - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite chlapci 10-11 rokov -30kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Mečír Lukas - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Mikulec Martin - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Milata Dominik - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Chalupčík Samuel - Športová škola karate Prievidza
5. miesto: Vrabec Matej - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite chlapci 10-11 rokov -36kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Zaťko Michal - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Mrovčák Peter - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Ivančík Oliver - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Pirčák Vasil - Karate Klub KRETOVIČ Košice
5. miesto: Bízik Lukáš - FARMEX Nitra

Kumite chlapci 10-11 rokov -43kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Vavro Šimon - FARMEX Nitra
2. miesto: Chudík Filip - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Stříž Martin - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Sečkár Šimon - MŠK Žiar nad Hronom
5. miesto: Králik Tomáš - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite chlapci 10-11 rokov +43kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Sedlár Andrej - Karate klub KUMADE Topoľčany
2. miesto: Rostecký Jakub - KK TRIUMPH ŠURANY
3. miesto: Kováč Simon - KK TRIUMPH ŠURANY
3. miesto: Radoš Ľubomír - Karate Klub KRETOVIČ Košice
5. miesto: Počarovský Róbert - FARMEX Nitra

Kumite chlapci 12-13 rokov -38kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Čiaky Martin - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Karabín Viktor - FARMEX Nitra
3. miesto: Mečír Samuel - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Dolnický Adam - MŠK Žiar nad Hronom
5. miesto: Dundovič Jakub - Karate klub MP Brezno

Kumite chlapci 12-13 rokov -44kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Kurucz Mário - KK TAIYÓ Kolárovo
2. miesto: Geršic Roman - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Čonka Martin - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Kocian Matej - Športová škola karate Prievidza
5. miesto: Hrdlovič Matúš - 1.Karate Club Pezinok

Kumite chlapci 12-13 rokov -50kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Žbodák Timo - 1.Karate Club Pezinok
2. miesto: Chudík Adam - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Černický Jakub - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Daniel Samuel - KK IGLOW Spišská Nová Ves
5. miesto: Remiš Adam - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite chlapci 12-13 rokov +50kg - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Černický Juraj - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Lichner Alexander - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Bielik Marek - 1.Karate Club Pezinok
3. miesto: Kovačik Jozef - 1.Karate Club Pezinok
5. miesto: Kuchár Cyril - Karate klub Zvolen

Kumite dorastenci 14-15 rokov -55kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Loch Lukáš Samuel - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Tvrdoň Andrej - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Bajza Dominik - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Szulcsányi Viktor - KK TAIYÓ Kolárovo

Kumite dorastenci 14-15 rokov -58kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Demský Ľubomír - Karate Klub KRETOVIČ Košice
2. miesto: Ič Ľubomír - FARMEX Nitra
3. miesto: Jurík Matej - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Kožák Karol - KK ZZO Čadca

Kumite dorastenci 14-15 rokov -67kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Vanka Zdenko - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Bagita Daniel - KK TAIYÓ Kolárovo
3. miesto: Čela Aris Nikolas - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Javorský Šimon - KK IGLOW Spišská Nová Ves
5. miesto: Horváth Christopher - KK TAIYÓ Kolárovo

Kumite dorastenci 14-15 rokov +67kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Šebok Patrik - FARMEX Nitra
2. miesto: Kósa Tomáš - Dukla Banská Bystrica
3. miesto: Sencek Matus - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Gama Karol - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
5. miesto: Turčaník Michal - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš

Kumite juniori 16-17 rokov -65kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Schlett Oliver - FARMEX Nitra
2. miesto: Tvrdý Adrián - KK ZZO Čadca

Kumite juniori 16-17 rokov -72kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Podsklan David - Dukla Banská Bystrica
2. miesto: Gažo Michal - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kumite juniori 16-17 rokov +72kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Vermes Ákos - KK TAIYÓ Kolárovo
2. miesto: Jóba Attila - KK TAIYÓ Kolárovo

Kumite muži -65kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Riedl Denis - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Kubala Tomáš - Športová škola karate Prievidza

Kumite muži -80kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Bitto Pavol - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Hačko Martin - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Hoľán Andrej - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite muži +80kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Kostolník Dávid - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Stúpala Matúš - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Smik František - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Paulíny Peter - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite muži +18 rokov BRH - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Hačko Martin - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Bitto Pavol - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Kostolník Dávid - Slovakia SSHRKA

Kumite muži +35 rokov BRH - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Farmadín Klaudio - FARMEX Nitra
2. miesto: Felber Branislav - FARMEX Nitra
3. miesto: Dunajský Marek - Karate klub MP Brezno
3. miesto: Angyal Zoltán - KK TAIYÓ Kolárovo
5. miesto: Turčaník Michal - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš

Kumite muži +45 rokov BRH - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Krošlák Juraj - FARMEX Nitra
2. miesto: Pevala Július - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite muži +55 rokov BRH - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Jurga Ján - KK ZZO Čadca
2. miesto: Dokoupil Milan - AC Uniza Klub Karate Žilina