Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo - 08.05.2022

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 21 17 22 60
2. FARMEX Nitra 12 5 6 23
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 1 2 9
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 5 3 7 15
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 8 7 19
6. Športová škola karate, o. z. 4 3 1 8
7. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 4 2 4 10
8. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 8 20 31
9. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 5 7 15
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 3 2 8
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 4 7
12. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 7 9 18
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 4 5 11
14. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 3 3 8
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 2 1 5
16. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 1 3 6
17. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 2 1 2 5
18. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 2 1 1 4
19. Mestský športový klub Kežmarok 2 0 2 4
20. Karate klub MUGEN 2 0 1 3
21. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 2 1 4
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 1 1 3
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
24. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 0 2
25. Karate klub Detva 1 0 3 4
26. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 3 4
27. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 0 1
28. KARATE KLUB ZOKU 1 0 0 1
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
30. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
31. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
32. Karate klub Trstená, o. z. 0 1 2 3
33. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 1 2 3
34. Seigokan 0 1 2 3
35. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 1 1 2
36. 1. Karate Club Pezinok 0 1 0 1
37. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 1 0 1
38. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 1 0 1
39. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 1 0 1
40. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 2 2
41. SKŠ Trenčianske Mitice 0 0 2 2
42. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
43. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
44. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
45. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 6 2 6 14
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 4 10 18
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 4 2 4 10
4. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 4 2 2 8
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 1 2 5
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 1 1 4
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 0 2 4
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 0 2 4
9. Karate klub MUGEN 2 0 1 3
10. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 3 7 11
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 4 8
12. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 2 3 6
13. Karate Klub IMPERIUM Nitra 1 2 1 4
14. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 1 1 3 5
15. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 1 1 3
16. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 1 0 2
17. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 3 4
18. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 1 0 1 2
19. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 0 1
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 0 1
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 1 3
23. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 2 0 2
24. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 1 2 3
25. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 2 3
26. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 1 1 2
27. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 1 1 2
28. Karate klub Trstená, o. z. 0 1 1 2
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 0 1
30. Seigokan 0 0 1 1
31. Karate klub Detva 0 0 1 1
32. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
33. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
34. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
35. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
36. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
37. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 63 34 22 119
2. FARMEX Nitra 36 10 6 52
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 9 16 20 45
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 16 7 35
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 14 9 29
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 15 6 7 28
7. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 9 10 7 26
8. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 18 2 2 22
9. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 12 4 4 20
10. Športová škola karate, o. z. 12 6 1 19
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 8 5 19
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 6 2 17
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 6 3 15
14. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 0 4 13
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 4 1 11
16. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 2 3 11
17. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 6 2 2 10
18. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 6 2 1 9
19. Mestský športový klub Kežmarok 6 0 2 8
20. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 4 1 8
21. Karate klub MUGEN 6 0 1 7
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 2 1 6
23. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
24. Karate klub Detva 3 0 3 6
25. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 3 6
26. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 0 5
27. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 4 0 4
28. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 2 2 4
29. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 2 4
30. Seigokan 0 2 2 4
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 0 3
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
34. KARATE KLUB ZOKU 3 0 0 3
35. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 2 1 3
36. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 2 0 2
37. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 0 2
38. 1. Karate Club Pezinok 0 2 0 2
39. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 2 0 2
40. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 2 2
41. SKŠ Trenčianske Mitice 0 0 2 2
42. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
43. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
44. Budokan Samaria, o.z. 0 0 0 0
45. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 12 8 10 30
2. FARMEX Nitra 18 4 6 28
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 12 4 4 20
4. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 12 4 2 18
5. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 6 7 16
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 6 4 13
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 2 2 10
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 4 3 10
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 2 1 9
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 0 2 8
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 0 2 8
12. Karate Klub IMPERIUM Nitra 3 4 1 8
13. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 3 8
14. Karate klub MUGEN 6 0 1 7
15. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 2 1 6
16. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 3 6
17. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 2 0 5
18. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 1 5
19. Karate klub Miyagi Lučenec, o. z. 3 0 1 4
20. Mestský telovýchovný klub Tatran Žarnovica 0 4 0 4
21. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 2 4
22. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 0 2 2 4
23. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
24. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 0 3
25. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 0 3
26. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 2 1 3
27. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 2 1 3
28. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 1 3
29. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 0 2
30. Seigokan 0 0 1 1
31. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 0 1 1
32. Karate klub Detva 0 0 1 1
33. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 0 1 1
34. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
35. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 0 0 0
36. ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. 0 0 0 0
37. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub