15. ročník Majstrovstiev karate v Žarnovici - 03.06.2017

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

PDF
Kata dievčatá 5-7 rokov bez STV - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Streicherová Romana - Karate klub KUMADE Topoľčany
2. miesto: Moravcová Karolína - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Zelmanová Alžbeta - Karate klub Krupina, o. z.
3. miesto: Fojtíková Dorota - Karate klub Trstená

Kata dievčatá 5-7 rokov - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Hagarová Anetka - KK Nováky
2. miesto: Kortišová Karolína - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Martonová Nelly - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Gaburová Veronika - Karate klub Trstená

Kata dievčatá 8-9 rokov bez STV - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Majdiaková Laura - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Kutláková Ema - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Marková Michaela - Karate Klub Kanianka
3. miesto: Kostolná Rebeka - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kata mladšie žiačky 8-9 rokov - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Rendeková Olívia - KK Nováky
2. miesto: Marková Ingrid - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Klimentová Linda - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Boboková Zoja - ŠK CMK Banská Bystrica

Kata dievčatá 10-12 rokov bez STV - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Vallová Timea - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Nguyen Van Martina Karin - OK MTK Tatran Žarnovica
3. miesto: Gulášová Anita - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Bobaľová Dominika Eva - OK MTK Tatran Žarnovica

Kata staršie žiačky 10-11 rokov - počet súťažiacich: 23
1. miesto: Bednarčíková Simona - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Lišková Laura - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Patai Stella - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Mišejová Simona - Športová škola karate Prievidza

Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Bruňanská Kika - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Polónyová Bianka - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Šišková Ester - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Mináriková Sofia - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kata juniorky 16-17 rokov - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Bednáriková Ema - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Tannhauserová Katarína - KK UMB Banská Bystrica
3. miesto: Jušková Dana - Karate klub URAKEN Zvolen
3. miesto: Duchovná Adriana - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš

Kata chlapci 5-7 rokov bez STV - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Smatana Marcel - KARATE KLUB TOPOĽČANY
2. miesto: Tóth Daniel - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Šprlák Lukáš - Karate klub Trstená
3. miesto: Neuschl Roman - MŠK Žiar nad Hronom

Kata chlapci 5-7 rokov - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Naňo Tomáš - Karate klub KUMADE Topoľčany
2. miesto: Šipkovský Jozef - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Titka Peter - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Chovanec Jakub - Športová škola karate Prievidza

Kata chlapci 8-9 rokov bez STV - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Krupka Andrej - Karate klub KUMADE Topoľčany
2. miesto: Dubec Dominik - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Fábik Samuel - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Guláš Norbert - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kata mladší žiaci 8-9 rokov - počet súťažiacich: 18
1. miesto: Turčaník Richard - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš
2. miesto: Halaška Adam - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Uhrík Maxim - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Grman Filip - KARATE KLUB TOPOĽČANY

Kata chlapci 10-12 rokov bez STV - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Vavrda Damián - Karate klub KUMADE Topoľčany
2. miesto: Stieranka Adam - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Tatár Alex - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Blažek Mikuláš - Karate klub Trstená

Kata starší žiaci 10-11 rokov - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Mikulec Martin - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Milanský Peter - Karate klub Zvolen
3. miesto: Gašpar Timotej - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Stříž Martin - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kata mladší dorastenci 12-13 rokov - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Kocian Matej - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Čiaky Martin - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Maňko Jakub - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Mandúch Samuel - KARATE KLUB TOPOĽČANY

Kata kadeti 14-15 rokov - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Bednarčík Samuel - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Turčaník Michal - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš
3. miesto: Loch Lukáš Samuel - Športová škola karate Prievidza

Kata juniori 16-17 rokov - počet súťažiacich: 1

Kumite dievčatá 5-8 rokov bez STV BRH - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Ilavská Kristína - FARMEX Nitra
2. miesto: Ďurianová Nikol - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Štegenová Sára - Karate klub Krupina, o. z.
3. miesto: Zelmanová Alžbeta - Karate klub Krupina, o. z.

Kumite dievčatá 5-7 rokov BRH - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Martonová Nelly - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Streicherová Romana - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Lekešová Lucia - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Kučerová Radoslava - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Klimentová Linda - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Marková Ingrid - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Boboková Zoja - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite dievčatá 9-12 rokov bez STV BRH - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Uramová Nikola - OK MTK Tatran Žarnovica
2. miesto: Nguyen Van Martina Karin - OK MTK Tatran Žarnovica
3. miesto: Bobaľová Barbora - OK MTK Tatran Žarnovica
3. miesto: Majdiaková Laura - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Kalamárová Alexandra - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Zacharová Ema - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Černáková Bibiana - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Mišovýchová Zuzana - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 35kg - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Čela Ariana Nikoleta - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Luptáková Natália Lea - KK UMB Banská Bystrica
3. miesto: Glatzová Barbora - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Medveďová Viktória - Karate klub URAKEN Zvolen

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Korčoková Petra - Karate klub Zvolen
2. miesto: Polónyová Bianka - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Drugdová Lucia - Karate klub Miyagi Lučenec
3. miesto: Klimentová Ema - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 45kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Tapferová Kristína - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Martikánová Tamara - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Brziaková Dagmar - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš
3. miesto: Naňová Laura - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kumite kadetky 14-15 rokov BRH - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Hanáková Karin - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Tannhauserová Katarína - KK UMB Banská Bystrica
3. miesto: Viglašská Veronika - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Buchtíková Nikola - KK ZZO Čadca

Kumite juniorky 16-17 rokov BRH - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Duchovná Adriana - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš
2. miesto: Weigertová Veronika - Karate Klub Kanianka
3. miesto: Zelová Petra - KARATE KLUB PAPRADNO
3. miesto: Zborovjanová Kamila - Karate Klub Sabinov, o.z.

Kumite chlapci 5-8 rokov bez STV BRH - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Kapusta Nikolas - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Košarišťan Marek - Karate klub Trstená

Kumite chlapci 5-7 rokov BRH - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Žabka Oliver - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Pavlovič Mário - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Kubáň Daniel - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Naňo Tomáš - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 27kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Chrenko Ján - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Chrenko Samuel - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Kuťka Matias - FARMEX Nitra
3. miesto: Zelman Daniel - Karate klub Krupina, o. z.

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 32kg - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Mojžiš Ivan - Karate klub URAKEN Zvolen
2. miesto: Preisser Luca - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Bačovský Juraj - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Sukop Gregor - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 32kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Turčaník Richard - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš
2. miesto: Beňo Urban - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Ďurian Šimon - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Václavík Jozef - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite chlapci 9-12 rokov bez STV BRH - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Stieranka Adam - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Blažek Mikuláš - Karate klub Trstená
3. miesto: Sitár Samuel - OK MTK Tatran Žarnovica
3. miesto: Fojtík Jakub - Karate klub Trstená

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Krajčovic Lukas - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Kaliský David - KK UMB Banská Bystrica
3. miesto: Milanský Peter - Karate klub Zvolen
3. miesto: Sitár Jakub - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 35 - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Kováč Simon - KK TRIUMPH ŠURANY
2. miesto: Linder Peter - OK MTK Tatran Žarnovica
3. miesto: Krajan Teo - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Domin Kristián - Karate klub Trstená

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Čiaky Martin - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Dolnický Adam - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Kocian Matej - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Maňko Jakub - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 45kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Loch Lukáš Samuel - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Jalowiczor Marko - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Buchtík Samuel - KK ZZO Čadca
3. miesto: Slavkov Michal - Karate klub Zvolen

Kumite kadeti 14-15 rokov BRH - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Kožák Karol - KK ZZO Čadca
2. miesto: Žúbor Peter - KK DOLNÝ KUBÍN
3. miesto: Turčaník Michal - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš
3. miesto: Martikán Timotej - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite juniori 16-17 rokov BRH - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Tvrdý Adrián - KK ZZO Čadca
2. miesto: Národa Dominik Jozef - OK MTK Tatran Žarnovica
3. miesto: Macháč Martin - KARATE KLUB PAPRADNO