MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV a KARATE AGILITY - 14.05.2017

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF
klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 7 2 8 17
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 3 7 14
3. Športová škola karate Prievidza 4 3 5 12
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 4 3 2 9
5. Športový klub Keido Košice 4 2 4 10
6. ŠK CMK Banská Bystrica 3 3 1 7
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 3 8
8. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 3 8
9. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 3 8
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 1 1 5
11. AC Uniza Klub Karate Žilina 3 0 2 5
12. FARMEX Nitra 2 4 3 9
13. Karate Klub Junior Prešov 2 3 2 7
14. Central karate klub Poprad 2 2 6 10
15. MŠK KK Kežmarok 2 2 3 7
16. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 2 1 5
17. TJ Rapid Bratislava 2 1 5 8
18. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 1 2 5
19. ŠK Real team Trenčín 1 8 8 17
20. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 5 4 10
21. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 2 6 9
22. Union Košice 1 2 4 7
23. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 3 5
24. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 1 1 3
25. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 0 2
26. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 0 2
27. Spartak Myjava 1 1 0 2
28. TJ Sokol Žilina 1 0 2 3
29. Budokan Zvolen 1 0 0 1
30. KK UMB Banská Bystrica 1 0 0 1
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 1
32. Karate Klub Detva 0 2 5 7
33. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
34. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
35. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 2
36. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 1
37. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 0 1
38. Karate klub MP Brezno 0 1 0 1
39. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 4 4
40. Budokan Samaria 0 0 4 4
41. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 4 4
42. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 3 3
43. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 2 2
44. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
46. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
47. KK DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
48. Karate klub Trstená 0 0 0 0
49. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
50. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
51. Karate Klub Revúca 0 0 0 0

Agility - Jednotlivci

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 4 1 4 9
2. ŠK CMK Banská Bystrica 3 3 1 7
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 2 1 6
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 0 1 4
5. FARMEX Nitra 2 4 3 9
6. Karate Klub Junior Prešov 2 3 1 6
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 2 1 5
8. TJ Rapid Bratislava 2 1 4 7
9. MŠK Žiar nad Hronom 2 1 3 6
10. AC Uniza Klub Karate Žilina 2 0 2 4
11. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 3 3 7
12. Union Košice 1 2 2 5
13. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 2 2 5
14. Športová škola karate Prievidza 1 1 3 5
15. Central karate klub Poprad 1 1 2 4
16. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 1 3
17. Športový klub Keido Košice 1 1 1 3
18. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 1 0 2
19. Spartak Myjava 1 1 0 2
20. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 3 4
21. TJ Sokol Žilina 1 0 2 3
22. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 2 3
23. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 1
24. KK UMB Banská Bystrica 1 0 0 1
25. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 0 0 1
26. Karate Klub Detva 0 2 4 6
27. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 3 4
28. ŠK Real team Trenčín 0 1 3 4
29. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 3
30. MŠK KK Kežmarok 0 1 2 3
31. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 2
32. Karate klub MP Brezno 0 1 0 1
33. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 0 1
34. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 1
35. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 4 4
36. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 4 4
37. Budokan Samaria 0 0 3 3
38. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 3 3
39. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 2 2
40. KK DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
41. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
42. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
43. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
44. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
45. Karate klub Trstená 0 0 0 0
46. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
47. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

Kata - Družstvá

Kumite - Družstvá

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF
poradieklub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Šk karate Kachi 7 2 8 33
2. ŠK Real team Trenčín 1 8 8 27
3. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 4 3 7 25
4. Športová škola karate Prievidza 4 3 5 23
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 4 3 2 20
6. Športový klub Keido Košice 4 2 4 20
7. FARMEX Nitra 2 4 3 17
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 5 4 17
9. ŠK CMK Banská Bystrica 3 3 1 16
10. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 3 16
11. MŠK Žiar nad Hronom 3 2 3 16
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 3 16
13. Central karate klub Poprad 2 2 6 16
14. Karate Klub Junior Prešov 2 3 2 14
15. MŠK KK Kežmarok 2 2 3 13
16. TJ Rapid Bratislava 2 1 5 13
17. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 2 6 13
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 1 1 12
19. AC Uniza Klub Karate Žilina 3 0 2 11
20. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 2 1 11
21. Union Košice 1 2 4 11
22. Karate klub TORASHIRO Nitra 2 1 2 10
23. Karate Klub Detva 0 2 5 9
24. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 1 3 8
25. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 1 1 6
26. Spartak Myjava 1 1 0 5
27. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 0 5
28. KK TRIUMPH ŠURANY 1 1 0 5
29. TJ Sokol Žilina 1 0 2 5
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 4
31. Budokan Samaria 0 0 4 4
32. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 4 4
33. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 4 4
34. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 3
35. KK UMB Banská Bystrica 1 0 0 3
36. Budokan Zvolen 1 0 0 3
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 3
38. 1.Karate Club Pezinok 0 1 1 3
39. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 3 3
40. Karate klub MP Brezno 0 1 0 2
41. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 0 2
42. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 2
43. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 2 2
44. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
45. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
46. KK DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
47. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
48. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
49. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
50. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
51. Karate klub Trstená 0 0 0 0

Agility - Jednotlivci

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 4 1 4 18
2. FARMEX Nitra 2 4 3 17
3. ŠK CMK Banská Bystrica 3 3 1 16
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 2 1 14
5. Karate Klub Junior Prešov 2 3 1 13
6. TJ Rapid Bratislava 2 1 4 12
7. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 3 3 12
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 2 1 11
9. MŠK Žiar nad Hronom 2 1 3 11
10. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 3 0 1 10
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 1 2 2 9
12. Union Košice 1 2 2 9
13. AC Uniza Klub Karate Žilina 2 0 2 8
14. Športová škola karate Prievidza 1 1 3 8
15. Karate Klub Detva 0 2 4 8
16. Central karate klub Poprad 1 1 2 7
17. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 1 6
18. Športový klub Keido Košice 1 1 1 6
19. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 3 6
20. Karate klub Liptovský Mikuláš 1 1 0 5
21. Spartak Myjava 1 1 0 5
22. TJ Sokol Žilina 1 0 2 5
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 2 5
24. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 1 3 5
25. ŠK Real team Trenčín 0 1 3 5
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 2 4
27. MŠK KK Kežmarok 0 1 2 4
28. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 4 4
29. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 4 4
30. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 3
31. KK UMB Banská Bystrica 1 0 0 3
32. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 0 0 3
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 1 3
34. Budokan Samaria 0 0 3 3
35. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 3 3
36. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 0 2
37. Karate klub MP Brezno 0 1 0 2
38. KK Ekonóm Trenčín 0 1 0 2
39. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 2 2
40. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 0 1 1
41. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
42. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 1 1
43. KK DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
44. Karate klub Trstená 0 0 0 0
45. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
46. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
47. Karate Klub Revúca 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

Kata - Družstvá

Kumite - Družstvá

PDF
Agility dievčatá 5 ročné - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Božoňová Nina - MŠK KK Kežmarok
2. miesto: Hasova Nina - 1.Karate Club Pezinok
3. miesto: Šatalová Soňa - MŠK KK Kežmarok

Agility dievčatá 6 ročné - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Okoličányová Rebeka - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
2. miesto: Pardusová Amanda - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
3. miesto: Klempová Linda - Central karate klub Poprad

Agility dievčatá 7 ročné - počet súťažiacich: 24
1. miesto: Streicherová Romana - Karate klub KUMADE Topoľčany
2. miesto: Dziedzinová Lara - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Halecká Sofia - Karate Klub Junior Prešov

Agility dievčatá 8 ročné - počet súťažiacich: 22
1. miesto: Zeumerová Alexadra - Šk karate Kachi
2. miesto: Grznárová Michelle - ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Marková Ingrid - KARATE KLUB TOPOĽČANY

Agility dievčatá 9 ročné - počet súťažiacich: 26
1. miesto: Fialková Sofia - KK TRIUMPH ŠURANY
2. miesto: Kadlecajová Viktória - ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Kucová Lea - Central karate klub Poprad

Agility dievčatá 10 ročné - počet súťažiacich: 24
1. miesto: Patai Stella - KARATE KLUB TOPOĽČANY
2. miesto: Jalowiczorová Veronika - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Velesová Deana - Športový klub Keido Košice

Agility dievčatá 11 ročné - počet súťažiacich: 25
1. miesto: Ďurianová Jaroslava - Budokan Zvolen
2. miesto: Dianová Sára - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Kantoráková Adela - Union Košice

Agility chlapci 5 roční - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Laučik Patrik - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
2. miesto: Kalafut Nikolas - ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Gendeš Juraj - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA

Agility chlapci 6 roční - počet súťažiacich: 21
1. miesto: Konečný Alex - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Pirčák René - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Vasilik Daniel - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.

Agility chlapci 7 roční - počet súťažiacich: 30
1. miesto: Bello Alexander - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Uhlár Leo - MŠK KK Kežmarok
3. miesto: Vrana Erik - Karate Klub Detva

Agility chlapci 8 roční - počet súťažiacich: 32
1. miesto: Petruška Matias - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Grman Filip - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Gočík Tomáš - Union Košice

Agility chlapci 9 roční - počet súťažiacich: 39
1. miesto: Marko Martin - Športový klub Keido Košice
2. miesto: Krivda Marek - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Cisár Samuel - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA

Agility chlapci 10 roční - počet súťažiacich: 32
1. miesto: Papcun Michael - Športový klub Keido Košice
2. miesto: Bukovič Norbert - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Hudák Matej - Športový klub Keido Košice

Agility chlapci 11 roční - počet súťažiacich: 31
1. miesto: Mrovčák Peter - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Linhart Leo - Športový klub Keido Košice
3. miesto: Marko Matúš - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kata dievčatá 5 rokov - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Božoňová Nina - MŠK KK Kežmarok
2. miesto: De Jong Kiara - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Jakubíková Nina - Šk karate Kachi
3. miesto: Hasova Nina - 1.Karate Club Pezinok
5. miesto: Bello Izabela Alima - AC Uniza Klub Karate Žilina
5. miesto: Mišíková Hanka - ŠK Real team Trenčín

Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky - počet súťažiacich: 25
1. miesto: Klempová Linda - Central karate klub Poprad
2. miesto: Klempová Laura - Central karate klub Poprad
3. miesto: Dominika Vnuková - Šk karate Kachi
3. miesto: Benešová Nina - Budokan Samaria
5. miesto: Bežáková Alena - Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou
5. miesto: Boňková Lenka - Športové združenie TJ Metropol Košice
7. miesto: Kortišová Karolína - MŠK Žiar nad Hronom
7. miesto: Knížatová Ester - Šk karate Kachi

Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Hóková Patrícia - Karate klub TORASHIRO Nitra
2. miesto: Zajačková Ema - ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Wenderlová Miriam - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Okoličányová Rebeka - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
5. miesto: Pišojová Adela - ŠK Real team Trenčín

Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky - počet súťažiacich: 24
1. miesto: Borisová Vanesa - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
2. miesto: Grznárová Michelle - ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Marková Ingrid - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Zeumerová Alexadra - Šk karate Kachi
5. miesto: Komorová Martina - Karate klub MP Brezno
5. miesto: Pavlíková Laura - ŠK Real team Trenčín
7. miesto: Sláviková Lucia - Karate klub KUMADE Topoľčany
7. miesto: Hatalová Sofia - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé - počet súťažiacich: 15
1. miesto: Štefaneková Sofia - ŠK Real team Trenčín
2. miesto: Fialková Sofia - KK TRIUMPH ŠURANY
3. miesto: Malchová Karin - Karate klub TORASHIRO Nitra
3. miesto: Predanocy Linda - ŠK Real team Trenčín
5. miesto: Melicháreková Lenka - ŠK Real team Trenčín
5. miesto: Klimačková Eva - ŠK Real team Trenčín
7. miesto: Repková Juliana - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
7. miesto: Kadlecajová Viktória - ŠK Real team Trenčín

Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky - počet súťažiacich: 21
1. miesto: Pálešová Viktória - Karate klub KUMADE Topoľčany
2. miesto: Patai Stella - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Túšová Tamara - Karate škola Kaizen Prešov
3. miesto: Sklenková Lucia - Karate Klub KRETOVIČ Košice
5. miesto: Kőtelesová Sarah Jessica - Karate Klub KRETOVIČ Košice
5. miesto: Kršiaková Nikola - MŠK Žiar nad Hronom
7. miesto: Neustadtová Alica - MŠK KK Kežmarok
7. miesto: Luptáková Natália Lea - KK UMB Banská Bystrica

Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé - počet súťažiacich: 26
1. miesto: Dianová Sára - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Mišejová Simona - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Lišková Laura - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Kňazovčíková Nina - ŠK Real team Trenčín
5. miesto: Kvasnicová Nina - Šk karate Kachi
5. miesto: Korčoková Petra - TJ Rapid Bratislava
7. miesto: Bednarčíková Simona - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
7. miesto: Pavlíková Izabela - ŠK Real team Trenčín

Kata chlapci 5 rokov - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Gendeš Juraj - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
2. miesto: Kalafut Nikolas - ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Didi Denis - ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Hrnčárik Peter - ŠK Real team Trenčín
5. miesto: Beňo Rafael - ŠK Real team Trenčín
5. miesto: Balucha Kryštof - Karate Klub Junior Prešov

Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci - počet súťažiacich: 27
1. miesto: Kvasnica Martin - Šk karate Kachi
2. miesto: Šipkovský Jozef - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Kostolný Karol - Karate klub Liptovský Mikuláš
3. miesto: Konečný Alex - Športová škola karate Prievidza
5. miesto: Veterný Richard - Karate Klub Sabinov, o.z.
5. miesto: Tóth Daniel - KARATE KLUB TOPOĽČANY
7. miesto: Hluško Filip - Budokan Samaria
7. miesto: Kováčik Matúš - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA

Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Gendeš Dávid - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
2. miesto: Koval David - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Beňo Viktor - ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Smatana Marcel - KARATE KLUB TOPOĽČANY
5. miesto: Hyben Benjamín - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
5. miesto: Bodnár Oliver - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci - počet súťažiacich: 29
1. miesto: Urgošík Šimon - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Páleš Richard - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Nedoroščík Daniel - Central karate klub Poprad
3. miesto: Grman Filip - KARATE KLUB TOPOĽČANY
5. miesto: Fabian Maroš - MŠK KK Kežmarok
5. miesto: Sabol Tadeáš - Karate Klub Revúca
7. miesto: Remeň Dominik - Karate klub KUMADE Topoľčany
7. miesto: Antoš. Dominik - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí - počet súťažiacich: 19
1. miesto: Muller Juraj - Šk karate Kachi
2. miesto: Kosík Kristián - ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Dobiáš Samuel - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Zelina Martin - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
5. miesto: Kostelný Lukáš - ŠK Real team Trenčín
5. miesto: Bako Maxim - Šk karate Kachi
7. miesto: Gočík Tomáš - Union Košice
7. miesto: Radvanský Dan - Karate Klub Sabinov, o.z.

Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci - počet súťažiacich: 18
1. miesto: Papcun Michael - Športový klub Keido Košice
2. miesto: Glasnák Martin - SEIGOKAN PIEŠŤANY
3. miesto: Hudák Matej - Športový klub Keido Košice
3. miesto: Šuna Matej - Central karate klub Poprad
5. miesto: Vaľko Filip - Karate Klub Junior Prešov
5. miesto: Krajňák Adam - Karate Klub KRETOVIČ Košice
7. miesto: Benedek Martin - KK UMB Banská Bystrica
7. miesto: Fabiny Samuel - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí - počet súťažiacich: 28
1. miesto: Sečkár Šimon - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Dávid Matúš - Šk karate Kachi
3. miesto: Bielik Matúš - Šk karate Kachi
3. miesto: Filip Denis - TJ Rapid Bratislava
5. miesto: Mercek Adam - TJ Rapid Bratislava
5. miesto: Sáraz Martin - Šk karate Kachi
7. miesto: Sedlár Andrej - Karate klub KUMADE Topoľčany
7. miesto: Bohunický Lukáš - TJ Rapid Bratislava

Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Klempová Laura - Central karate klub Poprad
2. miesto: Jenčová Petra - Karate klub MP Brezno
3. miesto: Bežáková Alena - Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou
3. miesto: Chrastinová Klára - ŠK Real team Trenčín

Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Dominika Vnuková - Šk karate Kachi
2. miesto: Halecká Sofia - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Okoličányová Rebeka - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Klempová Linda - Central karate klub Poprad
5. miesto: Pišojová Adela - ŠK Real team Trenčín
5. miesto: Zajačková Ema - ŠK Real team Trenčín

Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Hóková Patrícia - Karate klub TORASHIRO Nitra
2. miesto: Ilavská Kristína - FARMEX Nitra
3. miesto: Benešová Nina - Budokan Samaria
3. miesto: Hubinská Linda - FARMEX Nitra
5. miesto: Ďuricová Nina - MŠK KK Kežmarok
5. miesto: Lekešová Lucia - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš

Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Čonková Zorislava - Union Košice
2. miesto: Horanská Tereza - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Tesličková Tereza - Budokan Samaria
3. miesto: Knížatová Ester - Šk karate Kachi
5. miesto: Ďurianová Nikol - MŠK Žiar nad Hronom
5. miesto: Tabačková Terézia - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Zeumerová Alexadra - Šk karate Kachi
2. miesto: Bajanová Alica - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Borisová Vanesa - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Kucová Lea - Central karate klub Poprad
5. miesto: Ondrkálová Vanesa - Karate klub MUGEN
5. miesto: Chudá Alexandra - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.
7. miesto: Vašíčková Viktória - KK Ekonóm Trenčín

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Blizmanová Denisa - Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Boboková Zoja - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Krnáčová Natália - Karate Klub Detva
3. miesto: Švolíková Sára - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
5. miesto: Kuricová Ema - KK TRIUMPH ŠURANY
5. miesto: Smreková Vanesa - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
7. miesto: Repková Juliana - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Salaganičová Ingrid - Karate Klub Junior Prešov
2. miesto: Bruothová Lea - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Domoráková Nina - FARMEX Nitra
3. miesto: Polakovičová Lucia - Karate Klub Detva
5. miesto: Koníková Hanka - TJ Rapid Bratislava
5. miesto: Baloghová Olívia - Union Košice
7. miesto: Sláviková Lucia - Karate klub KUMADE Topoľčany
7. miesto: De Jong Kimi - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Bytčanek Stella - TJ Sokol Žilina
2. miesto: Malchová Karin - Karate klub TORASHIRO Nitra
3. miesto: Andacká Ninka - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Jeseničová Nina - Karate klub TORASHIRO Nitra
5. miesto: Škorvánková Alžbeta - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Kučerová Radoslava - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Kulíková Simona - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Kurucz Erika Réka - KK TAIYÓ Kolárovo
3. miesto: Chrastinova Petra - ŠK Real team Trenčín
5. miesto: Čonková Dorotea - Union Košice

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg pokročilé - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Sekelská Alexandra Katarína - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
2. miesto: Královská Júlia - Union Košice
3. miesto: Tatiana Ľuptáková - Karate Klub Detva
3. miesto: Klimačková Eva - ŠK Real team Trenčín

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Kleinová Karin - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Biľová Barbora - Športový klub Keido Košice
3. miesto: Szigetiová Flóra - KK TAIYÓ Kolárovo
3. miesto: Vargová Linda Bettina - KK TAIYÓ Kolárovo
5. miesto: Podolanová Tamara - ŠK Real team Trenčín
5. miesto: Hocková Daniela - Central karate klub Poprad

Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Horanská Elena - Karate Klub KRETOVIČ Košice
2. miesto: Budzáková Emma - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Pálešová Viktória - Karate klub KUMADE Topoľčany
2. miesto: Gáborová Romana - Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec
3. miesto: Somorovská Tamara - TJ Rapid Bratislava

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Jalowiczorová Veronika - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Mišovýchová Zuzana - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.
3. miesto: Korčoková Petra - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Žáková Nikol - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Lorenčíková Lucia - Karate klub Liptovský Mikuláš
2. miesto: Laciová Melánia - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Sklenková Lucia - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Bačová Petra - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Kvasnicová Nina - Šk karate Kachi
2. miesto: Kalamárová Alexandra - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Špániková Nina - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.
3. miesto: Medveďová Viktória - Karate klub URAKEN Zvolen
5. miesto: Slivková Juliette - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.
5. miesto: Černáková Bibiana - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Luptáková Natália Lea - KK UMB Banská Bystrica
2. miesto: Dvorská Lucia - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Drugáčová Dajana Mária - MŠK KK Kežmarok
3. miesto: Kőtelesová Sarah Jessica - Karate Klub KRETOVIČ Košice
5. miesto: Holubová Zuzana - ŠK CMK Banská Bystrica
5. miesto: Jaššová Amália Anna - Karate Klub Junior Prešov
7. miesto: Kaliská Nina - KK UMB Banská Bystrica
7. miesto: Jakubová Radka - ŠK CMK Banská Bystrica

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Polónyová Bianka - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Ohraďanová Mária - Karate klub Liptovský Mikuláš
3. miesto: Biela Alexandra - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Glatzová Barbora - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
5. miesto: Babjarová Sabína - Karate Klub Junior Prešov
5. miesto: Kováčová Viviana - ŠK Real team Trenčín
7. miesto: Mišejová Simona - Športová škola karate Prievidza
7. miesto: Lišková Laura - Športová škola karate Prievidza

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Ozsvaldová Lea - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Hajdúčiková Lucia - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Patai Stella - KARATE KLUB TOPOĽČANY
3. miesto: Pavelová Alica - Karate Klub Sabinov, o.z.
5. miesto: Györiová Sofia Hyacinta - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
5. miesto: Sprlakova Lucia - Karate klub Trstená

Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé - počet súťažiacich: 16
1. miesto: Nová Lucia - Šk karate Kachi
2. miesto: Pápištová Ema - KK Ekonóm Trenčín
3. miesto: Gahírová Ivana - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Erdélyiová Nina - KK TAIYÓ Kolárovo
5. miesto: Šofráneková Alexandra - Karate Klub Junior Prešov
5. miesto: Šugarová Roberta - AC Uniza Klub Karate Žilina
7. miesto: Babilia Svetlana - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
7. miesto: Lakatošová Erika - KK TAIYÓ Kolárovo

Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg - počet súťažiacich: 15
1. miesto: Pavlovič Mário - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Škovran Oliver - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Kapusta Nikolas - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Borovička Roman - Športová škola karate Prievidza
5. miesto: Sihelník Ján - KK OSA obč.zdr.Bratislava
5. miesto: Beňo Viktor - ŠK Real team Trenčín
7. miesto: Pirčák René - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg - počet súťažiacich: 22
1. miesto: Bello Alexander - AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: Koval David - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Kvasnica Martin - Šk karate Kachi
3. miesto: Veterný Richard - Karate Klub Sabinov, o.z.
5. miesto: Konečný Alex - Športová škola karate Prievidza
5. miesto: Gašpar Martin - ŠK CMK Banská Bystrica
7. miesto: Žabka Oliver - ŠK CMK Banská Bystrica
7. miesto: Šprlák Lukáš - Karate klub Trstená

Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Kuťka Matias - FARMEX Nitra
2. miesto: Eckhardt Adrian - FARMEX Nitra
3. miesto: Lavo Denis - KK OSA obč.zdr.Bratislava
3. miesto: Pitoňák Jakub - MŠK KK Kežmarok
5. miesto: Kováčik Matúš - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
5. miesto: Foltín Milan - Karate klub TORASHIRO Nitra
7. miesto: Eliáš Matúš - Šk karate Kachi
7. miesto: Košarišťan Marek - Karate klub Trstená

Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Vasilik Daniel - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
2. miesto: Mitrík Richard - Union Košice
3. miesto: Hluško Filip - Budokan Samaria
3. miesto: Polák Dominik - FARMEX Nitra

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Cséfalvay Peter - SEIGOKAN PIEŠŤANY
2. miesto: Novák Kevin - MŠK KK Kežmarok
3. miesto: Sihelník Matej - KK OSA obč.zdr.Bratislava
3. miesto: Kiš Andrej - TJ Rapid Bratislava
5. miesto: Olbert Patrik - KK IGLOW Spišská Nová Ves
5. miesto: Kiss Bence - KK TAIYÓ Kolárovo

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Bartoš Viliam - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
2. miesto: Cisár Samuel - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Beňo Marcel - TJ Sokol Žilina
3. miesto: Gašpar Miroslav - ŠK CMK Banská Bystrica
5. miesto: Franko Miroslav - Karate Klub Revúca
5. miesto: Bako Maxim - Šk karate Kachi

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci - počet súťažiacich: 20
1. miesto: Krivda Marek - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Chovanec Daniel - Karate Klub Detva
3. miesto: Lajstrík Jakub - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.
3. miesto: Uhrík Maxim - MŠK Žiar nad Hronom
5. miesto: Huang Victor - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
5. miesto: Rešovský Daniel - KK UMB Banská Bystrica
7. miesto: Sabol Tadeáš - Karate Klub Revúca
7. miesto: Loch Tomáš - Športová škola karate Prievidza

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí - počet súťažiacich: 15
1. miesto: Petráš Roland - Spartak Myjava
2. miesto: Buša Tomáš - Karate klub Slávia UPJŠ Košice
3. miesto: Halaška Adam - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Kurčina Erik - KK DOLNÝ KUBÍN
5. miesto: Marko Martin - Športový klub Keido Košice
5. miesto: Bartolčič Matej - TJ Rapid Bratislava
7. miesto: Preisser Luca - MŠK Žiar nad Hronom
7. miesto: Hamza Radim - Šk karate Kachi

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci - počet súťažiacich: 16
1. miesto: Krajňák Matej - Karate Klub Junior Prešov
2. miesto: Lehotský Gregor - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Váczy Peter - Karate klub Slávia UPJŠ Košice
3. miesto: Antoš. Dominik - KK IGLOW Spišská Nová Ves
5. miesto: Fitos Ádám - KK TAIYÓ Kolárovo
5. miesto: Farkaš Andrej - Central karate klub Poprad
7. miesto: Kopnický Dávid - Union Košice
7. miesto: Pollák Michal - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Turčaník Richard - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš
2. miesto: Pecen Štefan - Spartak Myjava
3. miesto: Broďani Alexander - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Gočík Tomáš - Union Košice
5. miesto: Zríni Samuel - Spartak Myjava
5. miesto: Horák Dominik - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci - počet súťažiacich: 15
1. miesto: Beňo Urban - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Dufala Lukáš - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
3. miesto: Džačovský Matej - Karate Klub Sabinov, o.z.
3. miesto: Šafár Samuel - Šk karate Kachi
5. miesto: Piga Richard - Karate Klub KATSUDO Sabinov
5. miesto: Hodgson Oliver - Union Košice
7. miesto: Fabian Maroš - MŠK KK Kežmarok
7. miesto: Ďurian Šimon - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokročilí - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Felber Samuel - FARMEX Nitra
2. miesto: Kostelný Lukáš - ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Gravendeel Kristián - KK OSA obč.zdr.Bratislava
3. miesto: Bolla Patrik - Šk karate Kachi
5. miesto: Chovanec Martin - Karate Klub Detva
5. miesto: Dobiáš Samuel - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Papcun Michael - Športový klub Keido Košice
2. miesto: Šuna Matej - Central karate klub Poprad
3. miesto: Vrabec Matej - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Pustai Ondrej - Union Košice

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Filip Denis - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Chalupčík Samuel - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Mečír Lukas - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Mališ Filip - Karate Klub Detva
5. miesto: Marko Matúš - Karate klub KUMADE Topoľčany
5. miesto: Majcher Adam - Šk karate Kachi

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Sitár Jakub - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Gazdík Šimon - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Kašprišin Marko - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Hudák Matej - Športový klub Keido Košice
5. miesto: Kaliský David - KK UMB Banská Bystrica
5. miesto: Fabián Matúš - Union Košice

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí - počet súťažiacich: 19
1. miesto: Zaťko Michal - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Duchovič Damián - Šk karate Kachi
3. miesto: Mrovčák Peter - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Cunik Adam - KK IGLOW Spišská Nová Ves
5. miesto: Ivančík Oliver - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
5. miesto: Bukovič Norbert - Karate Klub KRETOVIČ Košice
7. miesto: Bízik Lukáš - FARMEX Nitra
7. miesto: Lanko Matej - Spartak Myjava

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Stříž Martin - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Mašlej Martin - Karate Klub Detva
3. miesto: Kolesár Marek - Shotokan karate Košice - Barca
3. miesto: Pristáč Andrej - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
5. miesto: Kolesár Nikolas - Shotokan karate Košice - Barca
5. miesto: Knížat Alexander - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Bohunický Lukáš - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Vavro Šimon - FARMEX Nitra
3. miesto: Turaz Lenny - Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Stolárik Stanislav - Karate Klub Sabinov, o.z.
5. miesto: Kulíšek Adam - Spartak Myjava
5. miesto: Králik Tomáš - AC Uniza Klub Karate Žilina

Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Krivoňák Kristián - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
2. miesto: Počarovský Róbert - FARMEX Nitra
3. miesto: Falat Šimon - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Labuda Jakub - TJ Sokol Žilina
5. miesto: Benedek Martin - KK UMB Banská Bystrica
5. miesto: Domin Kristián - Karate klub Trstená
7. miesto: Lukáč Denis - Karate Klub Junior Prešov

Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí - počet súťažiacich: 19
1. miesto: Mácha Richard - Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Mojzeš Dávid - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Širgel Adam - Karate klub URAKEN Zvolen
3. miesto: Sedlár Andrej - Karate klub KUMADE Topoľčany
5. miesto: Kukuľa Andrej - TJ Rapid Bratislava
5. miesto: Celík Michal - Karate Klub Detva
7. miesto: Tuchyňa Dušan - Karate Klub KRETOVIČ Košice
7. miesto: Lalík Lukáš - Karate Klub Detva

KATA DRUŽSTVÁ DIEVČATÁ 6-7 r. - počet súťažiacich: 3
1. miesto: REAL Trenčín
2. miesto: Central karate klub Poprad
3. miesto: KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV

KATA DRUŽSTVÁ ML.ŽIAČKY 8-9 r. - počet súťažiacich: 9
1. miesto: REAL Trenčín 1
2. miesto: KK Torashiro Nitra A
3. miesto: REAL Trenčín 2
3. miesto: KK TRIUMPH Surany

KATA DRUŽSTVÁ ST.ŽIAČKY 10-11 r. - počet súťažiacich: 6
1. miesto: ŠŠK Prievidza
2. miesto: REAL Trenčín
3. miesto: Kachi Nitra
3. miesto: ŠKM-KK Stará Ľubovňa

KATA DRUŽSTVÁ CHLAPCI 6-7 r. - počet súťažiacich: 5
1. miesto: ŠŠK Bratislava 1
2. miesto: ŠŠK Bratislava 2
3. miesto: MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: REAL Trenčín

KATA DRUŽSTVÁ ML.ŽIACI 8-9 r. - počet súťažiacich: 6
1. miesto: ŠŠK Prievidza
2. miesto: Kumade Topoľčany
3. miesto: ŠŠK Bratislava
3. miesto: REAL Trenčín

KATA DRUŽSTVÁ ST.ŽIACI 10-11 r. - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Kachi Nitra A
2. miesto: Kachi Nitra B
3. miesto: Karate Klub KRETOVIČ A
3. miesto: ŠŠK Prievidza

KUMITE DRUŽSTVÁ DIEVČATÁ 6-7 r. - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Farmex
2. miesto: Centrál karate klub Poprad
3. miesto: KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV
3. miesto: Kachi Nitra

KUMITE DRUŽSTVÁ ML.ŽIAČKY 8-9 r. - počet súťažiacich: 11
1. miesto: KK Torashiro Nitra A
2. miesto: ŠKM-KK Stará Ľubovňa
3. miesto: Karate klub Detva
3. miesto: Rapid dievčata 8-9

KUMITE DRUŽSTVÁ ST.ŽIAČKY 10-11 r. - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Kachi Nitra
2. miesto: MŠK ŽIar nad Hronom
3. miesto: Karate klub DRAP Partizánske, o. z.
3. miesto: ŠK CMK Banská Bystrica

KUMITE DRUŽSTVÁ CHLAPCI 6-7 r. - počet súťažiacich: 10
1. miesto: AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: ŠŠK Prievidza
3. miesto: ŠŠK Bratislava
3. miesto: Shihan Poprad

KUMITE DRUŽSTVÁ ML.ŽIACI 8-9 r. - počet súťažiacich: 17
1. miesto: AC Uniza Klub Karate Žilina
2. miesto: ŠŠK Bratislava
3. miesto: UNION Košice
3. miesto: Spartak Myjava

KUMITE DRUŽSTVÁ ST.ŽIACI 10-11 r. - počet súťažiacich: 18
1. miesto: KATSUDO Sabinov
2. miesto: KK SHIHAN POPRAD
3. miesto: KK Slovšport Trnava
3. miesto: Farmex