2.kolo BUK detí a mládeže - 19.11.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 25 22 13 60
2. ŠK Real team Trenčín 10 9 9 28
3. Budokan Samaria 4 6 3 13
4. KK OSA obč.zdr.Bratislava 3 2 5 10
5. KK TRIUMPH ŠURANY 2 2 0 4
6. Karate tím NALÍ Budmerice 2 1 0 3
7. 1.Karate Club Pezinok 2 0 1 3
8. Spartak Myjava 2 0 0 2
9. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 1 1 3
10. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 1 3
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 1 2
12. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 1 0 0 1
13. FARMEX Nitra 0 2 0 2


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 5 7 5 17
2. ŠK Real team Trenčín 5 5 6 16
3. Budokan Samaria 2 2 2 6
4. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 0 2
5. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 1 0 0 1
6. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 2 3


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 20 15 8 43
2. ŠK Real team Trenčín 5 4 3 12
3. KK OSA obč.zdr.Bratislava 3 1 3 7
4. Budokan Samaria 2 4 1 7
5. Karate tím NALÍ Budmerice 2 1 0 3
6. 1.Karate Club Pezinok 2 0 1 3
7. Spartak Myjava 2 0 0 2
8. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 1 1 3
9. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 1 3
10. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 1 2
11. FARMEX Nitra 0 2 0 2
12. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 1 1 0 2


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 1 1 0 2
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 25 22 13 132
2. ŠK Real team Trenčín 10 9 9 57
3. Budokan Samaria 4 6 3 27
4. KK OSA obč.zdr.Bratislava 3 2 5 18
5. KK TRIUMPH ŠURANY 2 2 0 10
6. Karate tím NALÍ Budmerice 2 1 0 8
7. 1.Karate Club Pezinok 2 0 1 7
8. Spartak Myjava 2 0 0 6
9. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 1 1 6
10. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 1 6
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 1 4
12. FARMEX Nitra 0 2 0 4
13. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 1 0 0 3


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 5 7 5 34
2. ŠK Real team Trenčín 5 5 6 31
3. Budokan Samaria 2 2 2 12
4. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 0 6
5. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 1 2 4
6. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 1 0 0 3


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 20 15 8 98
2. ŠK Real team Trenčín 5 4 3 26
3. Budokan Samaria 2 4 1 15
4. KK OSA obč.zdr.Bratislava 3 1 3 14
5. Karate tím NALÍ Budmerice 2 1 0 8
6. 1.Karate Club Pezinok 2 0 1 7
7. Spartak Myjava 2 0 0 6
8. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 1 1 1 6
9. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 1 1 6
10. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 0 1 4
11. FARMEX Nitra 0 2 0 4
12. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 4


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 1 1 0 5


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 1 1 0 5
PDF
kategória výsledok meno klub