Majstrovstvá ZsZK ml.+st.dorastencov, juniorov, U21 a 2.kolo Pohára - 04.11.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 9 19 34
2. KARATE KLUB TOPOĽČANY 6 6 3 15
3. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 5 1 1 7
4. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 4 5 9 18
5. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 3 2 2 7
6. KK TRIUMPH ŠURANY 2 0 1 3
7. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 2 1 4
8. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 4 5
9. Karate Močenok 0 1 1 2
10. Karate club Nesvady 0 0 2 2
11. Arkádia Galanta 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 20 14 14 48
2. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 10 8 19 37
3. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 7 11 12 30
4. KK TAIYÓ Kolárovo 6 9 5 20
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 3 1 4 8
6. Karate Močenok 2 1 3 6
7. KK TRIUMPH ŠURANY 2 1 2 5
8. Bonsai Zlaté Moravce 0 2 1 3
9. Karate klub ABC car Komárno 0 1 2 3
10. Karate club Nesvady 0 1 1 2
11. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 0 2 2
12. Arkádia Galanta 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 78 46 33 157
2. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 33 32 21 86
3. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 33 20 20 73
4. KARATE KLUB TOPOĽČANY 27 14 7 48
5. KK TAIYÓ Kolárovo 21 18 9 48
6. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 15 2 3 20
7. KK TRIUMPH ŠURANY 12 2 3 17
8. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 9 4 2 15
9. Karate Močenok 6 4 4 14
10. Bonsai Zlaté Moravce 0 4 1 5
11. Karate club Nesvady 0 2 3 5
12. Karate klub ABC car Komárno 0 2 2 4
13. Arkádia Galanta 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 18 18 19 55
2. KARATE KLUB TOPOĽČANY 18 12 3 33
3. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 12 10 9 31
4. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 15 2 1 18
5. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 9 4 2 15
6. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 4 1 8
7. KK TRIUMPH ŠURANY 6 0 1 7
8. KK TAIYÓ Kolárovo 3 0 4 7
9. Karate Močenok 0 2 1 3
10. Karate club Nesvady 0 0 2 2
11. Arkádia Galanta 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate klub KUMADE Topoľčany 60 28 14 102
2. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 30 16 19 65
3. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 21 22 12 55
4. KK TAIYÓ Kolárovo 18 18 5 41
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 9 2 4 15
6. Karate Močenok 6 2 3 11
7. KK TRIUMPH ŠURANY 6 2 2 10
8. Bonsai Zlaté Moravce 0 4 1 5
9. Karate klub ABC car Komárno 0 2 2 4
10. Karate club Nesvady 0 2 1 3
11. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 0 2 2
12. Arkádia Galanta 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub