MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ A ŽIAKOV 2018 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV A KARATE AGILITY - 19.05.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 6 4 5 15
2. FARMEX Nitra 5 4 6 15
3. ŠK Real team Trenčín 5 4 5 14
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 3 2 10
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 4 3 11
6. Šk karate Kachi 4 2 9 15
7. Športový klub Keido Košice 4 0 4 8
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 3 2 8
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 2 8 10 20
10. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 5 7 14
11. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 3 2 7
12. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 2 2 6
13. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 1 9 12
14. TJ Rapid Bratislava 2 1 6 9
15. Karate klub MUGEN Nemšová 2 0 0 2
16. Karate klub Krupina, o. z. 2 0 0 2
17. MŠK Žiar nad Hronom 1 4 3 8
18. Central karate klub Poprad 1 3 4 8
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 2 3 6
20. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 2 5
21. Karate Klub Detva 1 2 2 5
22. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 7 9
23. Karate Klub Junior Prešov 1 1 4 6
24. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 1 1 3
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 1 1 3
26. MŠK KK Kežmarok 1 0 2 3
27. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 0 1 2
28. Karate klub Trstená 1 0 1 2
29. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 2
30. Karate klub Asahi Ružomberok 1 0 1 2
31. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 0 1
32. Spartak Myjava 0 1 4 5
33. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 3
34. Union Košice 0 1 1 2
35. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 0 1
36. TJ Sokol Žilina 0 1 0 1
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
38. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
39. Budokan Samaria 0 0 2 2
40. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
41. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
42. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
43. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
44. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
45. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
46. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
47. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
48. Karate klub Snina 0 0 0 0
49. Karate klub ZOKU 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK CMK Banská Bystrica 5 4 3 12
2. FARMEX Nitra 4 2 3 9
3. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 3 4 9
4. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 2 2 6
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 2 2 6
6. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 2 2 6
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 2 2 2 6
8. TJ Rapid Bratislava 2 1 4 7
9. Šk karate Kachi 2 0 7 9
10. Karate klub MUGEN Nemšová 2 0 0 2
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 1 2 2 5
12. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 1 5 7
13. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 4 6
14. Karate Klub Junior Prešov 1 1 3 5
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 3 5
16. Karate Klub Detva 1 1 2 4
17. ŠK Real team Trenčín 1 1 2 4
18. Shotokan karate Košice - Barca 1 1 0 2
19. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 0 1 2
20. Športový klub Keido Košice 1 0 1 2
21. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 2
22. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 0 1
23. Karate klub Asahi Ružomberok 1 0 0 1
24. Karate klub Krupina, o. z. 1 0 0 1
25. MŠK Žiar nad Hronom 0 3 2 5
26. Central karate klub Poprad 0 2 1 3
27. Spartak Myjava 0 1 4 5
28. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 3
29. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 1 1 2
30. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 1 2
31. Union Košice 0 1 1 2
32. TJ Sokol Žilina 0 1 0 1
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
34. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
35. Budokan Samaria 0 0 2 2
36. MŠK KK Kežmarok 0 0 2 2
37. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 2 2
38. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
39. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
40. Karate klub Trstená 0 0 1 1
41. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
42. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
43. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
44. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
45. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
46. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
47. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
48. Karate klub Snina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 8 4 5 17
2. Šk karate Kachi 8 3 10 21
3. ŠK CMK Banská Bystrica 6 6 5 17
4. FARMEX Nitra 6 5 6 17
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 3 2 11
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 5 5 3 13
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 4 4 3 11
8. Športový klub Keido Košice 4 0 4 8
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 2 8 16 26
10. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 6 10 18
11. MŠK Žiar nad Hronom 2 4 3 9
12. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 4 2 8
13. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 2 11 15
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 2 2 6
15. TJ Rapid Bratislava 2 1 6 9
16. Karate klub MUGEN Nemšová 2 0 1 3
17. Karate klub Krupina, o. z. 2 0 0 2
18. Central karate klub Poprad 1 3 6 10
19. KARATE KLUB TOPOĽČANY 1 3 3 7
20. Karate Klub Detva 1 2 3 6
21. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 2 5
22. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 1 10 12
23. Karate Klub Junior Prešov 1 1 4 6
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 1 1 3
25. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 1 1 1 3
26. MŠK KK Kežmarok 1 0 2 3
27. Karate klub Trstená 1 0 1 2
28. Karate klub Asahi Ružomberok 1 0 1 2
29. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 0 1 2
30. KK UMB Banská Bystrica 1 0 1 2
31. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 0 1
32. Spartak Myjava 0 2 5 7
33. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 2 3
34. Union Košice 0 1 2 3
35. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 1 0 1
36. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 0 1
37. TJ Sokol Žilina 0 1 0 1
38. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
39. Budokan Samaria 0 0 2 2
40. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
41. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
42. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
43. Karate klub Snina 0 0 0 0
44. Karate klub ZOKU 0 0 0 0
45. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
46. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
47. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
48. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
49. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 6 16 10 32
2. ŠK CMK Banská Bystrica 18 8 5 31
3. FARMEX Nitra 15 8 6 29
4. ŠK Real team Trenčín 15 8 5 28
5. Šk karate Kachi 12 4 9 25
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 15 6 2 23
7. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 8 3 23
8. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 10 7 23
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 9 6 2 17
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 2 9 17
11. Športový klub Keido Košice 12 0 4 16
12. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 6 2 14
13. TJ Rapid Bratislava 6 2 6 14
14. MŠK Žiar nad Hronom 3 8 3 14
15. Central karate klub Poprad 3 6 4 13
16. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 4 2 12
17. AC Uniza Karate Klub Žilina 3 2 7 12
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY 3 4 3 10
19. Karate Klub Detva 3 4 2 9
20. Shotokan karate Košice - Barca 3 4 2 9
21. Karate Klub Junior Prešov 3 2 4 9
22. Karate klub MUGEN Nemšová 6 0 0 6
23. Karate klub Krupina, o. z. 6 0 0 6
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 2 1 6
25. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 2 1 6
26. Spartak Myjava 0 2 4 6
27. MŠK KK Kežmarok 3 0 2 5
28. Karate klub Asahi Ružomberok 3 0 1 4
29. Karate klub Trstená 3 0 1 4
30. KK UMB Banská Bystrica 3 0 1 4
31. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 0 1 4
32. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 2 4
33. Karate Klub Dolný Kubín 3 0 0 3
34. Union Košice 0 2 1 3
35. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
36. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
38. TJ Sokol Žilina 0 2 0 2
39. Budokan Samaria 0 0 2 2
40. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
41. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
42. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
43. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
44. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
45. Karate klub ZOKU 0 0 0 0
46. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
47. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
48. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
49. Karate klub Snina 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK CMK Banská Bystrica 15 8 3 26
2. FARMEX Nitra 12 4 3 19
3. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 6 4 16
4. Šk karate Kachi 6 0 7 13
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 6 4 2 12
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 4 2 12
7. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 4 2 12
8. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 4 2 12
9. TJ Rapid Bratislava 6 2 4 12
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 2 5 10
11. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 3 4 2 9
12. AC Uniza Karate Klub Žilina 3 2 4 9
13. Karate Klub Junior Prešov 3 2 3 8
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 3 8
15. MŠK Žiar nad Hronom 0 6 2 8
16. Karate Klub Detva 3 2 2 7
17. ŠK Real team Trenčín 3 2 2 7
18. Karate klub MUGEN Nemšová 6 0 0 6
19. Spartak Myjava 0 2 4 6
20. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 0 5
21. Central karate klub Poprad 0 4 1 5
22. Športový klub Keido Košice 3 0 1 4
23. KK UMB Banská Bystrica 3 0 1 4
24. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 0 1 4
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 2 4
26. Karate klub Asahi Ružomberok 3 0 0 3
27. Karate klub Krupina, o. z. 3 0 0 3
28. Karate Klub Dolný Kubín 3 0 0 3
29. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 0 2 1 3
30. Union Košice 0 2 1 3
31. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 1 3
32. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
33. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
34. TJ Sokol Žilina 0 2 0 2
35. MŠK KK Kežmarok 0 0 2 2
36. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 2 2
37. Budokan Samaria 0 0 2 2
38. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
39. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
40. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
41. Karate klub Trstená 0 0 1 1
42. Karate klub Snina 0 0 0 0
43. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
44. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 0 0
45. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
46. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
47. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
48. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Šk karate Kachi 24 6 10 40
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 6 16 16 38
3. ŠK Real team Trenčín 24 8 5 37
4. ŠK CMK Banská Bystrica 18 12 5 35
5. FARMEX Nitra 18 10 6 34
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 15 10 3 28
7. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 12 10 28
8. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 6 2 26
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 12 8 3 23
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 4 11 21
11. MŠK Žiar nad Hronom 6 8 3 17
12. Športový klub Keido Košice 12 0 4 16
13. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 8 2 16
14. Central karate klub Poprad 3 6 6 15
15. AC Uniza Karate Klub Žilina 3 2 10 15
16. TJ Rapid Bratislava 6 2 6 14
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 4 2 12
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY 3 6 3 12
19. Karate Klub Detva 3 4 3 10
20. Shotokan karate Košice - Barca 3 4 2 9
21. Karate Klub Junior Prešov 3 2 4 9
22. Spartak Myjava 0 4 5 9
23. Karate klub MUGEN Nemšová 6 0 1 7
24. Karate klub Krupina, o. z. 6 0 0 6
25. Karate klub Trend Bánovce nad Bebravou 3 2 1 6
26. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 2 1 6
27. MŠK KK Kežmarok 3 0 2 5
28. KK UMB Banská Bystrica 3 0 1 4
29. Karate klub Asahi Ružomberok 3 0 1 4
30. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 0 1 4
31. Karate klub Trstená 3 0 1 4
32. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 2 4
33. Union Košice 0 2 2 4
34. Karate Klub Dolný Kubín 3 0 0 3
35. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 0 3 3
36. TJ Sokol Žilina 0 2 0 2
37. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
38. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
39. Budokan Samaria 0 0 2 2
40. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
41. KK Ekonóm Trenčín 0 0 1 1
42. KK TAIYÓ Kolárovo 0 0 1 1
43. Karate klub Snina 0 0 0 0
44. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 0 0
45. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 0 0
46. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 0 0
47. Karate klub ZOKU 0 0 0 0
48. Karate tím NALÍ Budmerice 0 0 0 0
49. Karate Klub Revúca 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub