2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2018 – 2019 - 02.03.2019
4.KOLO ŽIACKEJ LIGY V KARATE VÚKABU A TAUK - 31.03.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub IGLOW, o. z. 31 10 18 59
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 30 29 44 103
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 23 26 27 76
4. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 22 19 8 49
5. Karate klub UNION Košice, o. z. 18 22 38 78
6. Mestský športový klub Kežmarok 16 13 25 54
7. Karate Klub SABINOV, o. z. 12 9 18 39
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 11 5 13 29
9. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 11 2 1 14
10. Centrál karate klub Poprad o.z. 7 10 31 48
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 6 8 20
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 3 6
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 10 9 21
14. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 5 4 11
15. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 2 2 6
16. Karate klub Snina, o. z. 1 4 7 12
17. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 2 1 4
18. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 1 3 5
19. Karate club Trebišov 0 1 7 8
20. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 1 0 1
21. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
22. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
23. KK Svidnik 0 0 2 2
24. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 9 5 1 15
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 8 3 4 15
3. Mestský športový klub Kežmarok 6 4 1 11
4. Karate Klub SABINOV, o. z. 4 1 1 6
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 3 7 8 18
6. Centrál karate klub Poprad o.z. 1 2 3 6
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 1 1 3
8. Karate Klub IGLOW, o. z. 1 0 0 1
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
10. Karate klub Snina, o. z. 0 2 1 3
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 4 5
12. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 1 0 1
13. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 11 1 0 12
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 7 10 18 35
3. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 7 8 6 21
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 4 10 20
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 4 9 17
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 3 8 14
7. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 1 5 9
8. Karate klub UNION Košice, o. z. 2 6 11 19
9. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 2 2 6
10. Mestský športový klub Kežmarok 1 5 11 17
11. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 2 1 4
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 1 2
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 4 5
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 0 1
15. Karate club Trebišov 0 0 4 4
16. Karate klub Snina, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub IGLOW, o. z. 24 6 8 38
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 20 12 18 50
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 16 15 23 54
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 12 20 15 47
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 11 3 13 27
6. Mestský športový klub Kežmarok 9 4 13 26
7. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 6 6 1 13
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 5 7 12 24
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 5 6 8 19
10. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 5 4 11
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 4 19 25
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 0 2 4
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 8 4 13
14. Karate klub Snina, o. z. 1 2 5 8
15. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 1 3 5
16. Karate club Trebišov 0 1 3 4
17. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 1 2
18. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
19. KK Svidnik 0 0 2 2
20. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
21. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 19 8 7 34
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 10 4 4 18
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 7 12 13 32
4. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 4 3 9 16
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 2 6 14 22
6. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 0 2
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 4 8
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 1 2


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 5 3 17
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 2 2 9
3. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 4 2 9 15
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 5 12
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 4 8
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 1 2


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 10 3 4 17
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 5 2 2 9
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 4 8 8 20
4. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 0 2
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 10 14
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 2 4
7. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 0 1 0 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 49 37 51 137
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 41 14 22 77
3. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 26 22 17 65
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 25 34 51 110
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 25 32 41 98
6. Mestský športový klub Kežmarok 16 13 25 54
7. Karate Klub SABINOV, o. z. 12 9 18 39
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 11 5 13 29
9. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 11 2 1 14
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 8 6 8 22
11. Centrál karate klub Poprad o.z. 7 11 32 50
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 3 6
13. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 14 13 29
14. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 5 4 11
15. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 2 2 6
16. Karate klub Snina, o. z. 1 4 7 12
17. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 2 1 4
18. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 1 3 5
19. Karate club Trebišov 0 1 7 8
20. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 1 0 1
21. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
22. KK Svidnik 0 0 2 2
23. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
24. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2018 – 2019 - 02.03.2019
4.KOLO ŽIACKEJ LIGY V KARATE VÚKABU A TAUK - 31.03.2019



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 90 58 44 192
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 69 52 27 148
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 54 44 38 136
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 93 20 18 131
5. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 66 38 8 112
6. Mestský športový klub Kežmarok 48 26 25 99
7. Karate Klub SABINOV, o. z. 36 18 18 72
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 21 20 31 72
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 33 10 13 56
10. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 33 4 1 38
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 18 12 8 38
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 20 9 35
13. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 6 10 4 20
14. Karate klub Snina, o. z. 3 8 7 18
15. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 9 0 3 12
16. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 6 4 2 12
17. Karate club Trebišov 0 2 7 9
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 3 4 1 8
19. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 2 3 8
20. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
21. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 2 0 2
22. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
23. KK Svidnik 0 0 2 2
24. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 27 10 1 38
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 24 6 4 34
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 9 14 8 31
4. Mestský športový klub Kežmarok 18 8 1 27
5. Karate Klub SABINOV, o. z. 12 2 1 15
6. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 4 3 10
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 1 6
8. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 4 6
9. Karate klub Snina, o. z. 0 4 1 5
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
11. Karate Klub IGLOW, o. z. 3 0 0 3
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 0 2
13. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 2 0 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 21 20 18 59
2. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 21 16 6 43
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 8 10 36
4. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 33 2 0 35
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 8 9 29
6. Karate klub UNION Košice, o. z. 6 12 11 29
7. Mestský športový klub Kežmarok 3 10 11 24
8. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 9 6 8 23
9. Karate Klub SABINOV, o. z. 9 2 5 16
10. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 6 4 2 12
11. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 3 4 1 8
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 4 6
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 1 4
14. Karate club Trebišov 0 0 4 4
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 0 2
16. Karate klub Snina, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 60 24 18 102
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 48 30 23 101
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 72 12 8 92
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 36 40 15 91
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 33 6 13 52
6. Mestský športový klub Kežmarok 27 8 13 48
7. Karate Klub SABINOV, o. z. 15 14 12 41
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 15 12 8 35
9. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 8 19 33
10. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 18 12 1 31
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 16 4 23
12. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 6 10 4 20
13. Karate klub Snina, o. z. 3 4 5 12
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 0 2 8
15. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 3 2 3 8
16. Karate club Trebišov 0 2 3 5
17. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 1 3
18. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
19. KK Svidnik 0 0 2 2
20. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
21. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 57 16 7 80
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 21 24 13 58
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 30 8 4 42
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 6 12 14 32
5. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 12 6 9 27
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 8 4 12
7. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 0 6
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 1 3


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 27 10 3 40
2. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 12 4 9 25
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 8 5 22
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 4 2 21
5. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 4 13
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 2 6
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 1 3


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 30 6 4 40
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 12 16 8 36
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 4 2 21
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 10 19
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 0 6
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 4 2 6
7. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 0 2 0 2


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 49 37 51 272
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 25 34 51 194
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 25 32 41 180
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 41 14 22 173
5. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 26 22 17 139
6. Mestský športový klub Kežmarok 16 13 25 99
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 7 11 32 75
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 12 9 18 72
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 11 5 13 56
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 2 14 13 47
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 8 6 8 44
12. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 11 2 1 38
13. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 5 4 20
14. Karate klub Snina, o. z. 1 4 7 18
15. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 3 12
16. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 2 2 2 12
17. Karate club Trebišov 0 1 7 9
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 1 2 1 8
19. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 1 1 3 8
20. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 3 3
21. TJ SLÁVIA CVČ Humenné 0 1 0 2
22. KK Svidnik 0 0 2 2
23. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 2 2
24. Karate klub Yugan Snina 0 0 1 1
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK sezóna 2018 – 2019 - 02.03.2019
4.KOLO ŽIACKEJ LIGY V KARATE VÚKABU A TAUK - 31.03.2019



Agility dievčatá 5 ročné

1. Bodnárová Emma /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
2. Uzíková Rebeka /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Bindzarová Ema /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 5
4. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3


Agility dievčatá 6 ročné

1. Hanušovská Alžbeta /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
1. Kolesárová Sára /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
3. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
4. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Jušková Juliana /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
5. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
5. Uzíková Rebeka /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
8. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
8. Regecová Soňa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
8. Rodová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
8. Tomová Katarína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Agility dievčatá 7 ročné

1. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 7
3. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
6. Hanušovská Žofia /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
6. Hanzušová Natália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Lacková Ema /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
10. Murcková Nina /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
10. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1


Agility chlapci 5 roční

1. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Manák Ivan /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
2. Pinka Patrik /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
4. Britan Richard /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
4. Denis Roman /TJ SLÁVIA CVČ Humenné/ - body: 2
6. Šterbák Oliver /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 6 roční

1. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 7
2. Kučera Márius /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
2. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 6
4. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
5. Gášpár Richard /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
7. Hanuščalka Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Kocúr Dominik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
9. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
9. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Agility chlapci 7 roční

1. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 7
3. Meňhert Michal /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
4. Truhan Maroš /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
5. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
5. Sopčák Alex /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
7. Gášpár Richard /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Uzík Oliver /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
9. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
9. Hudáček Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 7
2. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
4. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
5. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
2. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
3. Bednarčíková Dominika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
3. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
3. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
7. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
7. Kováčová Kamila /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 6
2. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
4. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
6. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Poľašková Natália /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
2. Macková Ema /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 5
3. Kurucová Karolína /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
4. Džubáková Dominika /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 1
4. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
4. Pirošková Katarína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Prekopová Erika Mária /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Šefčiková Gabriela /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kata ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 3
1. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
1. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 3
5. Baloghová Olivia Sophia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
8. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
8. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
8. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Geletková Laura /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 9
2. Meňhertová Sofia Anna /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
3. Labudová Annamária /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
3. Loyová Amália /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 2
5. Gumančíková Vanesa /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Bartošová Petra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 3
1. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
1. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
1. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
1. Rajtíková Timea /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
1. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
7. Hegedušova Sára /Karate club Trebišov/ - body: 1
7. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
7. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Cubjaková Daniela /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 6
1. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 6
3. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Semufová Karin /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 3
5. Želinská Radka /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Janiková Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Meňhert Michal /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
2. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
3. Gášpár Richard /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1
5. Truhan Maroš /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Macko Samuel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 6
2. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
3. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
6. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
6. Fedor Filip /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 7
2. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
2. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Tropp Marek /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
5. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
2. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
3. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
3. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
6. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
6. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Ptáček Douglas /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kata ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Sedmák Adam /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
3. Gubík Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Farkaš Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
5. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
7. Bafia Jakub Richard /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
7. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
7. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Kolesár Marek /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
2. Kolesár Nikolas /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 7
3. Ferják Matej /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
3. Gyomrai Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
3. Ivan Valentín /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
3. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
3. Vaverčák René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
3. Vereb Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 9
2. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Basár Adam /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 3
3. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
5. Libák Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 5
2. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 3
2. Zborovjan Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
4. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
4. Mácha Michal /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
4. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Špes René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite dievčatá 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Jánošová Dajana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
2. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
2. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
2. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
5. Bindzarová Emma /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Kolesárová Sára /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
7. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
7. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
2. Rigová Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
3. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Hanzušová Natália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
5. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
7. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
7. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
2. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
3. Čubová Karin /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Majerníková Ema /ŠK Laborex Medzilaborce/ - body: 2
6. Hančinová Kristína /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
6. Jakubčáková Sára /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
6. Tkáčová Sarah /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
2. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
2. Uhlárová Anastázia /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
5. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
2. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
3. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
1. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
4. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Neustadtová Alica /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
2. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 3
2. Pirošková Katarína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
2. Šefčiková Gabriela /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
5. Slobodníková Janka /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
6. Novotová Natália /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
6. Pinčáková Amélia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 9
2. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
3. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
3. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2
6. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 1
6. Lisyová Nina /Karate club Trebišov/ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Prekopová Erika Mária /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
2. Vatraľová Marianna /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Baloghová Olivia Sophia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
2. Čonková Dorotea /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
3. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
4. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Pajdiaková Sára /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 4
2. Jánošíková Nela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
2. Rovenská Zuzana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
4. Hadbavná Michaela /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
4. Jakubčáková Karin /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
4. Kovalčík Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Aľusíková Barbora /Karate klub Snina, o. z./ - body: 4
1. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Fiľakovská Vanessa /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 3
3. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
6. Hajduková Katarína /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Meňhertová Sofia Anna /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
2. Bačová Petra /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
2. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Geletková Laura /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 9
2. Gumančíková Vanesa /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky nad 45 kg /max. 7. kyu/

1. Labudová Annamária /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Györiová Sofia Hyacinta /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Varholiková Sára /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
4. Gregová Laura /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
5. Brezinová Nina /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 1
5. Sabolová Viktória /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
5. Štefková Daniela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
2. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
3. Hegedušova Sára /Karate club Trebišov/ - body: 2
3. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
3. Rajtíková Timea /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
7. Bittnerová Lucia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1
7. Urbanova Tatiana /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov do 50 kg

1. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 8
2. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
3. Džupinová Radka /KK Svidnik/ - body: 1
3. Greculová Sofia /Karate club Trebišov/ - body: 1
3. Haľková Lenka /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
3. Janiková Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg

1. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 5
2. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
3. Krištanová Natália /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 3
5. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Georgieva Viktoria /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Pigová Ema /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
6. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Želinská Radka /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
2. Kolej Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
2. Šoltész Michal /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
4. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Senko Dominik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Dzugas Jakub /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
6. Pinčák Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1
6. Tomčák Kristián /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 9
2. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
4. Mrlian Adam Ján /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 2
5. Gášpár Richard /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Štrus Marko Kristián /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
5. Železník Marek /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
2. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
4. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
4. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
6. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Škovran Oliver /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
2. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 7
3. Tropp Marek /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
4. Tóth Viliam /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Pitoňák Jakub /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 7
2. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
3. Molčan Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
4. Kaločao Matias /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
4. Szabó Tobias /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
6. Fedič Adam /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
6. Hlaváč Andreas /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
6. Kopčák Kristián /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Vasilik Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
3. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Vagaský Timon /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Babiak Maximilián Akim /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
2. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
3. Golodžej Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
3. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
5. Gontkovič Rafael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
5. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
5. Mácha Martin /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
2. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
3. Bafia Jakub Richard /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
3. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Džupin Marek /KK Svidnik/ - body: 1
5. Urban Ján /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
2. Goc Norbert /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
2. Mácha Martin /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
5. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
6. Hrehor Hugo /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
2. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
2. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
4. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
4. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Farkaš Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
4. Hadvab Viktor /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
8. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
8. Hučko Martin /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
3. Kočiš Radovan /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
3. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Piga Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
5. Renčo Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
5. Seman Juraj /ŠK Laborex Medzilaborce/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
1. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
3. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
3. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
3. Krajňák Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
6. Gubík Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Varga Maroš /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Gyomrai Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
1. Novák Denis /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 3
3. Pándy Gábor /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
3. Vaverčák René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
2. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
3. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Krajňák Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
4. Mrovčák Peter /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
4. Pastarnak Georgy /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 50 kg /max. 7. kyu/

1. Renčo Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
2. Gyomrai Ján /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
2. Ivan Valentín /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
4. Ivan Valentino /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
4. Pribula Adam /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
6. Ferják Matej /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 9
2. Pristáč Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
3. Ivan Samuel /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
3. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
7. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci nad 50 kg /max. 7. kyu/

1. Kolesár Nikolas /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 7
2. Kolesár Marek /Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 6
3. Vereb Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Duhaň Dominik /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
5. Ferják Matej /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
5. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
5. Sabol Oliver /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí nad 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
2. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
2. Vasilik Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
4. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Antoš Vojtech /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
5. Bober Boris /Karate klub Yugan Snina/ - body: 1
5. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
5. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Roháľ Ján /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg

1. Lasky Lukáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
1. Mácha Michal /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
3. Černický Jakub /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Takáč Viktor /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
5. Drobňak Martin /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
5. Špes René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg

1. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
2. Drobňak Martin /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 4
3. Černický Juraj /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
3. Šenšel Filip /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Zengiwald Patrik /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
6. Zborovjan Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1