MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 01.12.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 7 1 4 12
2. Športová škola karate, o. z. 6 5 4 15
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 3 2 11
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 4 2 10
5. FARMEX Nitra 3 3 6 12
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 1 2 6
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 0 2 5
8. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 5 6 13
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 2 5 9
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 2 2 6
11. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 1 4
12. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 0 2
13. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 2 3
14. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 1 0 2 3
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
16. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 0 1
17. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 2 6
18. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 2 0 2
19. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
20. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 4 5
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 4 5
22. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 3 4
23. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 2 3
24. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
25. Karate klub Detva 0 1 1 2
26. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 1 2
27. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 0 1
28. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
30. 1. Karate Club Pezinok 0 0 2 2
31. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 2 2
32. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
33. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
34. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
35. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
36. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
38. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
39. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
40. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
41. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
43. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
44. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
45. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
46. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
47. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
48. Seigokan 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 7 0 4 11
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 3 2 11
3. Športová škola karate, o. z. 4 4 1 9
4. FARMEX Nitra 3 3 6 12
5. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 0 3
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 5 6 13
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 4 2 8
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 2 4 8
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 2 2 6
10. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 1 4
11. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 0 2
12. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 2 3
13. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 1 2
14. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 0 1
15. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 2 2 4
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 2 0 2
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 4 5
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 2 3
19. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 2 3
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
21. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
22. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 1 2
23. Karate klub Detva 0 1 1 2
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
26. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 2 2
27. 1. Karate Club Pezinok 0 0 2 2
28. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
29. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
31. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
32. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
33. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
34. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
35. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
36. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
37. Seigokan 0 0 0 0
38. Karate klub MUGEN 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 8 5 6 19
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 8 3 2 13
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 8 2 6 16
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 5 4 2 11
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 5 0 2 7
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 4 2 5 11
7. FARMEX Nitra 3 4 9 16
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 1 4 8
9. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 2 7 7 16
10. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 2 3 2 7
11. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 1 4
12. Karate Klub Žilina, o. z. 2 0 2 4
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 0 2
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 6 4 11
15. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 1 4
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 2 0 3
17. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 1 3
18. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 1 0 2 3
19. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 0 0 1
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 3 4 7
21. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
22. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 2 0 2
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 1 6 7
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 4 5
25. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 1 2 3
26. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 2 3
27. Karate klub Detva 0 1 1 2
28. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 1 0 1
29. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 0 1
30. 1. Karate Club Pezinok 0 0 3 3
31. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 3 3
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
33. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
34. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
35. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
36. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
37. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
38. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
39. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
40. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
41. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
42. Seigokan 0 0 0 0
43. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
44. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
45. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
46. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
47. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
48. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 18 10 4 32
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 21 2 4 27
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 6 2 26
4. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 8 2 22
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 10 6 22
6. FARMEX Nitra 9 6 6 21
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 4 5 15
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 2 2 13
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 4 2 12
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 9 0 2 11
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 8 2 10
12. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 1 9
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 0 0 6
14. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 4 6
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 4 6
16. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 3 0 2 5
17. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 2 5
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 3 5
19. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 4 0 4
21. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 4 0 4
22. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
23. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 2 4
24. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 0 3
25. Karate klub Detva 0 2 1 3
26. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 1 3
27. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 0 2
28. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
29. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
30. 1. Karate Club Pezinok 0 0 2 2
31. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 2 2
32. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
33. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
34. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
35. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
36. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
38. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
39. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
40. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 1 1
41. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
43. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
44. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
45. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
46. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
47. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
48. Seigokan 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 6 2 26
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 21 0 4 25
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 10 6 22
4. Športová škola karate, o. z. 12 8 1 21
5. FARMEX Nitra 9 6 6 21
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 8 2 16
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 4 4 14
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 4 2 12
9. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 0 0 9
10. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 1 9
11. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 0 0 6
12. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 4 2 6
13. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 4 6
14. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 2 5
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 1 4
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 4 0 4
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 2 4
18. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 2 4
19. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 2 4
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
21. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 0 3
22. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 1 3
23. Karate klub Detva 0 2 1 3
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
26. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 2 2
27. 1. Karate Club Pezinok 0 0 2 2
28. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
29. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
30. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
31. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
32. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
33. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
34. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
35. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
36. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
37. Seigokan 0 0 0 0
38. Karate klub MUGEN 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Športová škola karate, o. z. 24 10 6 40
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 24 4 6 34
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 24 6 2 32
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 6 14 7 27
5. FARMEX Nitra 9 8 9 26
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 15 8 2 25
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 12 4 5 21
8. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 12 4 19
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 15 0 2 17
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 9 2 4 15
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 6 6 2 14
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 6 4 10
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 1 9
14. Karate Klub Žilina, o. z. 6 0 2 8
15. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 4 1 8
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 2 6 8
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 0 7
18. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 0 0 6
19. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 2 1 6
20. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 2 6
21. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 4 6
22. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 3 0 2 5
23. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 4 0 4
24. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 2 4
25. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 2 2 4
26. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 0 0 3
27. Karate klub Detva 0 2 1 3
28. 1. Karate Club Pezinok 0 0 3 3
29. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 3 3
30. Karate klub UNION Košice, o. z. 0 2 0 2
31. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 0 2
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
33. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
34. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
35. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
36. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 1 1
37. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
38. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
39. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
40. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
41. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 1 1
42. Karate klub MUGEN 0 0 0 0
43. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
44. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 0 0
45. Karate klub Dolný Kubín 0 0 0 0
46. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
47. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
48. Seigokan 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 22.09.2018
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 17.11.2018
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 01.12.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 16 17 9 42
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 16 3 11 30
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 13 6 8 27
4. FARMEX Nitra 9 11 12 32
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 8 4 7 19
6. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 8 3 5 16
7. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 12 19 38
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 7 12 10 29
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 7 4 16 27
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 6 6 18
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 4 6 7 17
12. VŠC Dukla Banská Bystrica 4 1 0 5
13. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 3 7 13
14. Karate klub Detva 3 2 6 11
15. Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 2 7
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 4 3 9
17. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 2 2 6
18. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 5 8
19. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 2 1 2 5
20. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 0 5 7
21. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 0 1 3
22. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 1 3
23. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 4 9 14
24. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 3 2 6
25. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 2 5
26. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 2 1 4
27. Karate klub Dolný Kubín 1 2 0 3
28. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 10 12
29. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 2 3
30. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 11
31. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 5 7
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 4 6
33. 1. Karate Club Pezinok 0 1 4 5
34. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 3 4
35. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 1 3 4
36. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
37. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 0 1
38. Seigokan 0 1 0 1
39. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
40. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
41. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 2 2
42. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
43. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 2 2
44. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 2 2
45. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
46. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
47. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
48. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
49. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
50. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
51. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
52. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
53. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
54. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
55. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 8 3 4 15
2. Športová škola karate, o. z. 4 6 6 16
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 3 8
4. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 2 1 5
5. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 0 5 7
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 3 5 9
7. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 3 2 6
8. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 2 1 4
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 1 3 5
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 1 0 2
11. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 0 1
12. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 0 5 5
13. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
15. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 2 2
16. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
17. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
18. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
20. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 0 0
21. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
22. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
23. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
24. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 0 0
25. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
26. Seigokan 0 0 0 0
27. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 15 2 11 28
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 13 6 8 27
3. Športová škola karate, o. z. 12 11 3 26
4. FARMEX Nitra 9 11 12 32
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 8 4 7 19
6. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 12 19 38
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 3 13 22
8. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 5 3 1 9
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 4 10 7 21
10. VŠC Dukla Banská Bystrica 4 1 0 5
11. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 3 7 13
12. Karate klub Detva 3 2 6 11
13. Karate Klub Žilina, o. z. 3 2 2 7
14. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 2 4 6 12
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 4 3 9
16. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 2 2 6
17. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 5 8
18. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 2 1 2 5
19. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 1 3
20. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 0 1 3
21. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 4 4 9
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 2 5
23. Karate klub Dolný Kubín 1 2 0 3
24. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 1 7 9
25. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 2 3
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 11
27. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 5 7
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 4 6
29. 1. Karate Club Pezinok 0 1 4 5
30. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 3 4
31. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 1 3 4
32. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
33. Seigokan 0 1 0 1
34. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
35. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
36. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 2 2
37. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 2 2
38. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
39. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
40. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
41. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
42. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
43. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
44. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
45. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
46. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 2 0 2 4
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 0 0 2
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 0 0 2
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 0 0 2
5. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 2 2 5
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 0 3
7. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 1 2 4
8. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 0 1
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 0 1
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
12. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 2 1 3
13. FARMEX Nitra 0 1 3 4
14. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 0 1
16. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 0 1
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 0 2 2
18. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
19. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
20. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 1 1
21. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
22. Karate klub Detva 0 0 0 0
23. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
24. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 2 0 0 2
2. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 0 3
3. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 0 0 1
4. Športová škola karate, o. z. 1 0 0 1
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 1 3
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 0 0 2
2. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 1 2 2 5
3. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 1 2 4
4. Športová škola karate, o. z. 1 0 2 3
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 1 0 0 1
7. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 0 1
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 0 1
9. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 2 1 3
10. FARMEX Nitra 0 1 3 4
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 0 1
12. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 1 0 1
13. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 1 0 1
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 0 2 2
15. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
16. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
17. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 1 1
18. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
19. Karate klub Detva 0 0 0 0
20. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
21. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 18 17 11 46
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 17 4 13 34
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 6 8 29
4. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 10 3 5 18
5. FARMEX Nitra 9 12 15 36
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 4 16 29
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 8 12 10 30
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 8 5 7 20
9. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 14 20 41
10. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 6 8 20
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 8 9 22
12. Karate Klub Žilina, o. z. 4 2 2 8
13. VŠC Dukla Banská Bystrica 4 1 0 5
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 3 10
15. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 3 7 13
16. Karate klub Detva 3 2 6 11
17. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 2 3 7
18. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 5 8
19. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 0 5 7
20. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 1 3
21. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 0 1 3
22. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 4 11 16
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 11 15
24. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 3 2 6
25. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 2 5
26. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 1 4
27. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 2 1 4
28. Karate klub Dolný Kubín 1 2 0 3
29. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 1 3
30. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 1 2
31. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 11
32. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 4 6
33. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 5
34. 1. Karate Club Pezinok 0 1 4 5
35. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 3 4
36. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 1 2 3
37. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 0 1
38. Seigokan 0 1 0 1
39. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
40. Karate klub Zvolen 0 0 3 3
41. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 2 2
42. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
43. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
44. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
45. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
46. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
47. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
48. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
49. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
50. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
51. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
52. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
53. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
54. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
55. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
PDF

Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo - 22.09.2018
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo - 17.11.2018
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2018 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 01.12.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Športová škola karate, o. z. 48 34 9 91
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 48 6 11 65
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 24 19 64
4. FARMEX Nitra 27 22 12 61
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 39 12 8 59
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 21 24 10 55
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 21 8 16 45
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 24 8 7 39
9. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 18 12 6 36
10. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 24 6 5 35
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 12 12 7 31
12. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 6 7 22
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 8 9 20
14. Karate klub Detva 9 4 6 19
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 8 3 17
16. Karate Klub Žilina, o. z. 9 4 2 15
17. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 10 15
18. VŠC Dukla Banská Bystrica 12 2 0 14
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 6 8 14
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 5 13
21. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 4 2 12
22. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 6 0 5 11
23. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 6 2 11
24. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 2 2 10
25. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 2 9
26. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 5 9
27. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 4 1 8
28. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 4 4 8
29. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 0 1 7
30. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 0 1 7
31. Karate klub Dolný Kubín 3 4 0 7
32. 1. Karate Club Pezinok 0 2 4 6
33. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 0 2 5
34. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 3 5
35. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 2 3 5
36. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
37. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
38. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
39. Seigokan 0 2 0 2
40. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 0 2
41. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 2 2
42. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 2 2
43. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
44. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 2 2
45. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
46. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
47. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
48. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
49. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
50. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
51. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
52. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
53. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
54. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
55. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 24 6 4 34
2. Športová škola karate, o. z. 12 12 6 30
3. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 9 4 3 16
4. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 6 5 14
5. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 4 1 11
6. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 6 0 5 11
7. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 3 6 2 11
8. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 4 1 8
9. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 2 3 8
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 2 0 5
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 0 5 5
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 0 3 3
13. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 3 3
14. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 0 2
15. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 2 2
16. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
17. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
18. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 0 0
19. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 0 0 0
20. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
21. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
22. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 0 0
23. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 0 0
24. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
25. Seigokan 0 0 0 0
26. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 0 0
27. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 21 24 19 64
2. Športová škola karate, o. z. 36 22 3 61
3. FARMEX Nitra 27 22 12 61
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 45 4 11 60
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 39 12 8 59
6. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 24 8 7 39
7. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 12 20 7 39
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 18 6 13 37
9. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 15 6 1 22
10. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 9 6 7 22
11. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 6 8 6 20
12. Karate klub Detva 9 4 6 19
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 8 3 17
14. Karate Klub Žilina, o. z. 9 4 2 15
15. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 8 4 15
16. VŠC Dukla Banská Bystrica 12 2 0 14
17. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 6 8 14
18. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 2 5 13
19. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 6 4 2 12
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 2 7 12
21. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 6 2 2 10
22. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 2 9
23. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 5 9
24. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 4 4 8
25. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 6 0 1 7
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 6 0 1 7
27. Karate klub Dolný Kubín 3 4 0 7
28. 1. Karate Club Pezinok 0 2 4 6
29. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 3 0 2 5
30. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 2 3 5
31. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 3 5
32. Karate klub Zvolen 0 0 4 4
33. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
34. Seigokan 0 2 0 2
35. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 2 2
36. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
37. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 2 2
38. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
39. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 0 1 1
40. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
41. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
42. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0
43. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
44. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
45. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
46. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 4 2 9
2. Športová škola karate, o. z. 6 0 2 8
3. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 4 0 7
4. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 2 2 7
5. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 0 0 6
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 0 0 6
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 0 0 6
8. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 4 1 5
9. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
10. FARMEX Nitra 0 2 3 5
11. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 0 3
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
13. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 0 3
14. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 0 2
15. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 0 2
16. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
17. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 0 2 2
18. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 2 2
19. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
20. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 1 1
21. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
22. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
23. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
24. Karate klub Detva 0 0 0 0


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 3 4 0 7
2. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 6 0 0 6
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 4 1 5
4. Športová škola karate, o. z. 3 0 0 3
5. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 0 0 3
6. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 3 4 2 9
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 2 2 7
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 0 0 6
4. Športová škola karate, o. z. 3 0 2 5
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 0 4 1 5
6. FARMEX Nitra 0 2 3 5
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 0 0 3
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
9. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 0 3
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 0 3
11. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 0 2 0 2
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 0 2
13. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 0 2
14. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 0 0 2 2
15. 1. Karate Club Pezinok 0 0 1 1
16. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 0 1 1
17. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 0 0 1 1
18. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 0 1 1
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 0 0 0
20. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 0 0 0 0
21. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 0 0 0 0
22. Karate klub Detva 0 0 0 0


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športová škola karate, o. z. 18 17 11 99
2. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 17 4 13 72
3. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 7 14 20 69
4. FARMEX Nitra 9 12 15 66
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 15 6 8 65
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 8 12 10 58
7. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 4 16 51
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 10 3 5 41
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 8 5 7 41
10. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 5 8 9 40
11. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 6 6 8 38
12. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 3 7 22
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 1 4 11 22
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 4 3 20
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 11 20
16. Karate klub Detva 3 2 6 19
17. Karate Klub Žilina, o. z. 4 2 2 18
18. VŠC Dukla Banská Bystrica 4 1 0 14
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 3 8 14
20. Karate klub TORASHIRO Nitra, o. z. 2 2 3 13
21. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 2 1 5 13
22. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 2 0 5 11
23. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 1 3 2 11
24. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 2 9
25. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 2 1 8
26. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 1 2 1 8
27. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 4 8
28. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 2 0 1 7
29. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 2 0 1 7
30. Karate klub Dolný Kubín 1 2 0 7
31. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 7
32. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 1 1 6
33. 1. Karate Club Pezinok 0 1 4 6
34. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 3 5
35. Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 1 0 1 4
36. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 1 2 4
37. Karate klub Zvolen 0 0 3 3
38. Karate klub MUGEN 0 1 0 2
39. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 0 2
40. Seigokan 0 1 0 2
41. Telovýchovná jednota STROJÁR MALACKY 0 0 2 2
42. Karate klub URAKEN Zvolen, o. z. 0 0 1 1
43. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
44. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
45. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
46. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 0 0 1 1
47. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 0 1 1
48. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 1 1
49. Športový klub Keido Košice, o. z. 0 0 1 1
50. Telocvičná jednota Sokol Žilina 0 0 0 0
51. KARATE CLUB NESVADY, o. z. 0 0 0 0
52. Športový klub zmiešaných bojových umení MMA Psycho Team Košice a Shotokan karate Košice - Barca 0 0 0 0
53. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
54. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
55. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 0 0 0 0