Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2019 - 09.03.2019

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 3 1 6 10
2. Karate Klub Žilina, o. z. 2 4 1 7
3. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 1 2 5
4. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 0 1 3
5. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 0 0 2
6. Športová škola karate, o. z. 1 4 0 5
7. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 2 4 7
8. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 1 2 0 3
9. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 1 3 5
10. Budokan Samaria 1 1 0 2
11. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 1 1 0 2
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 1 0 2
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 2 3
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 1 2
15. VŠC Dukla Banská Bystrica 1 0 1 2
16. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
17. Karate klub Tekdan Bratislava 1 0 0 1
18. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 0 1
19. Telovýchovná jednota Slávia Technická univerzita Zvolen 0 1 2 3
20. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 1 2
21. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 1 2
22. Karate klub Zvolen 0 1 1 2
23. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 1 0 1
24. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 0 1
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
26. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 2 2
27. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
28. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
29. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0
30. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0
31. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 0 0
32. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub Žilina, o. z. 1 0 1 2
2. FARMEX Nitra 1 0 0 1
3. Športová škola karate, o. z. 0 1 1 2
4. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 1 0 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. FARMEX Nitra 4 1 6 11
2. Karate Klub Žilina, o. z. 3 4 2 9
3. Športová škola karate, o. z. 2 5 1 8
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 2 1 3 6
5. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 2 0 1 3
6. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 0 0 2
7. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 2 4 7
8. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 2 1 4
9. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 1 2 1 4
10. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 1 2 0 3
11. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 1 3 5
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 1 0 2
13. Budokan Samaria 1 1 0 2
14. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 1 0 2 3
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 1 0 1 2
16. VŠC Dukla Banská Bystrica 1 0 1 2
17. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 1 0 1 2
18. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 1 0 0 1
19. Karate klub Tekdan Bratislava 1 0 0 1
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 1 3
21. Telovýchovná jednota Slávia Technická univerzita Zvolen 0 1 2 3
22. Karate klub Zvolen 0 1 1 2
23. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 1 0 1
24. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 1 0 1
25. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 2 2
26. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
27. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
28. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 0 0
30. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0
31. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
32. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. FARMEX Nitra 9 2 6 17
2. Karate Klub Žilina, o. z. 6 8 1 15
3. Športová škola karate, o. z. 3 8 0 11
4. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 4 11
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 2 2 10
6. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 3 8
7. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 0 1 7
8. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 3 4 0 7
9. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 0 0 6
10. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 0 5
11. Budokan Samaria 3 2 0 5
12. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 3 2 0 5
13. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 2 5
14. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
15. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
16. VŠC Dukla Banská Bystrica 3 0 1 4
17. Telovýchovná jednota Slávia Technická univerzita Zvolen 0 2 2 4
18. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 0 3
19. Karate klub Tekdan Bratislava 3 0 0 3
20. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 1 3
21. Karate klub Zvolen 0 2 1 3
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 1 3
23. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 0 2
24. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 2 0 2
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
26. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 2 2
27. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
28. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
29. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
30. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0
31. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0
32. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate Klub Žilina, o. z. 3 0 1 4
2. FARMEX Nitra 3 0 0 3
3. Športová škola karate, o. z. 0 2 1 3
4. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 2 0 2


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. FARMEX Nitra 12 2 6 20
2. Karate Klub Žilina, o. z. 9 8 2 19
3. Športová škola karate, o. z. 6 10 1 17
4. Karate klub KUMADE Topoľčany 6 2 3 11
5. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 4 4 11
6. KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z. 3 4 1 8
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 4 1 8
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 3 8
9. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 6 0 1 7
10. Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z. 3 4 0 7
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 0 0 6
12. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 2 0 5
13. Budokan Samaria 3 2 0 5
14. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 3 0 2 5
15. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 0 4 1 5
16. VŠC Dukla Banská Bystrica 3 0 1 4
17. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 0 1 4
18. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 3 0 1 4
19. Telovýchovná jednota Slávia Technická univerzita Zvolen 0 2 2 4
20. Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie 3 0 0 3
21. Karate klub Tekdan Bratislava 3 0 0 3
22. Karate klub Zvolen 0 2 1 3
23. HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z. 0 2 0 2
24. Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen 0 2 0 2
25. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 2 2
26. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 2 2
27. Karate klub Kanianka 0 0 1 1
28. Karate Klub IGLOW, o. z. 0 0 1 1
29. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 0 0
30. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0
31. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
32. Karate klub Asahi Ružomberok 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub