Grand Prix Žilina - 28.04.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 10 5 14 29
2. ŠK CMK Banská Bystrica 9 6 9 24
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 7 4 5 16
4. Šk karate Kachi 6 6 14 26
5. Karate klub KUMADE Topoľčany 5 4 3 12
6. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 4 7 13 24
7. Spartak Myjava 4 3 2 9
8. Karate klub TORASHIRO Nitra 4 2 2 8
9. FARMEX Nitra 4 1 5 10
10. Karate Klub Detva 4 1 4 9
11. ŠK Real team Trenčín 3 3 12 18
12. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 2 4 9
13. Karate klub MUGEN Nemšová 3 1 3 7
14. AC Uniza Karate Klub Žilina 2 7 14 23
15. TJ Rapid Bratislava 2 4 2 8
16. Športový klub Keido Košice 2 2 2 6
17. KK Ekonóm Trenčín 2 2 0 4
18. Ganz-Kesjár Karate Klub 2 2 0 4
19. Karate Klub Junior Prešov 1 5 3 9
20. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 2 2 5
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 1 2 4
22. KK ZZO Čadca 1 1 2 4
23. SC TAIPHUN 1 0 3 4
24. Karate Klub Dolný Kubín 1 0 1 2
25. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 1 0 0 1
26. Karate klub Trstená 0 2 6 8
27. TJ Sokol Žilina 0 2 2 4
28. Karate klub Asahi Ružomberok 0 1 3 4
29. Športová škola karate Prievidza 0 1 2 3
30. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 1 2 3
31. OK MTK Tatran Žarnovica 0 1 1 2
32. SKP karate Písek 0 1 0 1
33. KK UMB Banská Bystrica 0 1 0 1
34. Karate Klub Revúca 0 1 0 1
35. Karate klub Zvolen 0 1 0 1
36. SKK Budo Havířov 0 0 3 3
37. Karate Klub Kanianka 0 0 2 2
38. Klub Arawashi 0 0 2 2
39. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 2 2
40. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
41. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
43. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
44. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. MŠK Žiar nad Hronom 30 10 14 54
2. ŠK CMK Banská Bystrica 27 12 9 48
3. Šk karate Kachi 18 12 14 44
4. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 12 14 13 39
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 21 8 5 34
6. AC Uniza Karate Klub Žilina 6 14 14 34
7. ŠK Real team Trenčín 9 6 12 27
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 15 8 3 26
9. Spartak Myjava 12 6 2 20
10. FARMEX Nitra 12 2 5 19
11. Karate klub TORASHIRO Nitra 12 4 2 18
12. Karate Klub Detva 12 2 4 18
13. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 4 4 17
14. TJ Rapid Bratislava 6 8 2 16
15. Karate Klub Junior Prešov 3 10 3 16
16. Karate klub MUGEN Nemšová 9 2 3 14
17. Športový klub Keido Košice 6 4 2 12
18. KK Ekonóm Trenčín 6 4 0 10
19. Ganz-Kesjár Karate Klub 6 4 0 10
20. Karate klub Trstená 0 4 6 10
21. Karate klub MP Brezno, o.z. 3 4 2 9
22. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 2 2 7
23. KK ZZO Čadca 3 2 2 7
24. SC TAIPHUN 3 0 3 6
25. TJ Sokol Žilina 0 4 2 6
26. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 3 5
27. Karate Klub Dolný Kubín 3 0 1 4
28. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 2 2 4
29. Športová škola karate Prievidza 0 2 2 4
30. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 3 0 0 3
31. OK MTK Tatran Žarnovica 0 2 1 3
32. SKK Budo Havířov 0 0 3 3
33. Karate Klub Revúca 0 2 0 2
34. Karate klub Zvolen 0 2 0 2
35. SKP karate Písek 0 2 0 2
36. KK UMB Banská Bystrica 0 2 0 2
37. Klub Arawashi 0 0 2 2
38. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 2 2
39. Karate Klub Kanianka 0 0 2 2
40. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1
41. Karate klub URAKEN Zvolen 0 0 1 1
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
43. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
44. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Trstenský pohár karate XX. ročník - 04.11.2017
Zvolen Cup 2018 - 04.02.2018
Grand Prix Žilina - 28.04.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 28 11 38 77
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 23 11 23 57
3. Šk karate Kachi 22 21 31 74
4. AC Uniza Karate Klub Žilina 16 18 28 62
5. ŠK CMK Banská Bystrica 15 19 26 60
6. FARMEX Nitra 14 10 22 46
7. Karate Klub Detva 8 3 12 23
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 7 4 8 19
9. Central karate klub Poprad 6 6 10 22
10. Športová škola karate Prievidza 6 6 6 18
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 3 6 15
12. Športový klub Keido Košice 5 4 6 15
13. KARATE KLUB TOPOĽČANY 5 1 1 7
14. Karate Klub Dolný Kubín 5 0 4 9
15. TJ Rapid Bratislava 4 8 9 21
16. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 4 7 13 24
17. Karate klub MP Brezno, o.z. 4 7 8 19
18. ŠK Real team Trenčín 4 5 16 25
19. Spartak Myjava 4 3 2 9
20. Karate klub TORASHIRO Nitra 4 2 3 9
21. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 0 2 6
22. Karate Klub Junior Prešov 3 8 6 17
23. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 7 3 13
24. KK ZZO Čadca 3 6 5 14
25. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 2 4 9
26. Karate klub MUGEN Nemšová 3 2 3 8
27. Karate klub Trstená 2 5 18 25
28. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 5 9 16
29. Karate Klub Sabinov, o.z. 2 2 8 12
30. KK Ekonóm Trenčín 2 2 1 5
31. Ganz-Kesjár Karate Klub 2 2 0 4
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 2 4
33. Karate klub Zvolen 1 4 6 11
34. DMTK Karate Hungary 1 3 9 13
35. Karate klub URAKEN Zvolen 1 3 3 7
36. KK UMB Banská Bystrica 1 3 2 6
37. Budokan Zvolen 1 1 1 3
38. SC TAIPHUN 1 0 3 4
39. Karate club Enpi 1 0 1 2
40. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 1 0 0 1
41. Karate klub Asahi Ružomberok 0 5 4 9
42. Karate klub Krupina, o. z. 0 3 3 6
43. Karate Klub Revúca 0 3 1 4
44. TJ Sokol Žilina 0 2 3 5
45. OK MTK Tatran Žarnovica 0 2 2 4
46. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
47. Karate Klub Kanianka 0 1 2 3
48. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 1 2 3
49. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 2 3
50. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 1 2
51. SKP karate Písek 0 1 0 1
52. KK Nováky 0 1 0 1
53. SKK Budo Havířov 0 0 3 3
54. Klub Arawashi 0 0 2 2
55. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
56. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 2 2
57. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
58. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
59. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
60. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1
61. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 9 7 11 27
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 9 3 5 17
3. Športová škola karate Prievidza 6 5 3 14
4. MŠK Žiar nad Hronom 6 2 10 18
5. KARATE KLUB TOPOĽČANY 5 1 1 7
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 4 3 1 8
7. FARMEX Nitra 3 3 1 7
8. Športový klub Keido Košice 3 1 4 8
9. ŠK Real team Trenčín 2 4 12 18
10. AC Uniza Karate Klub Žilina 2 4 4 10
11. Central karate klub Poprad 2 3 6 11
12. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 2 2 0 4
13. Budokan Zvolen 1 1 1 3
14. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 1 0 2
15. TJ Rapid Bratislava 1 0 5 6
16. ŠK CMK Banská Bystrica 1 0 3 4
17. Karate club Enpi 1 0 1 2
18. KK Ekonóm Trenčín 1 0 0 1
19. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 1 0 0 1
20. SC TAIPHUN 1 0 0 1
21. Karate klub Trstená 0 3 5 8
22. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 3 3 6
23. Karate klub Asahi Ružomberok 0 3 3 6
24. Karate Klub Revúca 0 2 1 3
25. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 0 1 4 5
26. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 1 3 4
27. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 3 4
28. Karate klub URAKEN Zvolen 0 1 2 3
29. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 1 1 2
30. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 0 1
31. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
32. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 1
33. KK Nováky 0 1 0 1
34. SKP karate Písek 0 1 0 1
35. DMTK Karate Hungary 0 0 5 5
36. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
37. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
38. Klub Arawashi 0 0 1 1
39. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 1 1
40. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
41. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
42. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
43. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 22 9 28 59
2. ŠK CMK Banská Bystrica 14 19 23 56
3. AC Uniza Karate Klub Žilina 14 14 24 52
4. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 14 8 18 40
5. Šk karate Kachi 13 14 20 47
6. FARMEX Nitra 11 7 21 39
7. Karate Klub Detva 8 3 12 23
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 3 6 15
9. Karate Klub Dolný Kubín 5 0 4 9
10. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 4 6 9 19
11. Karate klub MP Brezno, o.z. 4 6 5 15
12. Central karate klub Poprad 4 3 4 11
13. Spartak Myjava 4 3 2 9
14. Karate klub TORASHIRO Nitra 4 1 3 8
15. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 0 2 6
16. Karate Klub Junior Prešov 3 8 5 16
17. TJ Rapid Bratislava 3 8 4 15
18. KK ZZO Čadca 3 6 5 14
19. Karate klub MUGEN Nemšová 3 2 2 7
20. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 1 7 11
21. Športový klub Keido Košice 2 3 2 7
22. Karate klub Trstená 2 2 13 17
23. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 2 6 10
24. Ganz-Kesjár Karate Klub 2 2 0 4
25. Karate Klub Sabinov, o.z. 2 1 5 8
26. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 4 7
27. ŠK Real team Trenčín 2 1 4 7
28. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 2 0 2 4
29. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 1 5 3 9
30. Karate klub Zvolen 1 4 5 10
31. DMTK Karate Hungary 1 3 4 8
32. KK UMB Banská Bystrica 1 3 1 5
33. KK Ekonóm Trenčín 1 2 1 4
34. Karate klub URAKEN Zvolen 1 2 1 4
35. Karate klub Krupina, o. z. 0 3 2 5
36. TJ Sokol Žilina 0 2 3 5
37. OK MTK Tatran Žarnovica 0 2 2 4
38. Karate klub Asahi Ružomberok 0 2 1 3
39. Športová škola karate Prievidza 0 1 3 4
40. Karate Klub Kanianka 0 1 2 3
41. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 2 3
42. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 1 0 1
43. Karate Klub Revúca 0 1 0 1
44. SKK Budo Havířov 0 0 3 3
45. SC TAIPHUN 0 0 3 3
46. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 2 2
47. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
48. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 0 1 1
49. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
50. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
51. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1
52. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
53. Klub Arawashi 0 0 1 1
PDF

Trstenský pohár karate XX. ročník - 04.11.2017
Zvolen Cup 2018 - 04.02.2018
Grand Prix Žilina - 28.04.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. MŠK Žiar nad Hronom 84 22 38 144
2. Šk karate Kachi 66 42 31 139
3. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 69 22 23 114
4. AC Uniza Karate Klub Žilina 48 36 28 112
5. ŠK CMK Banská Bystrica 45 38 26 109
6. FARMEX Nitra 42 20 22 84
7. Karate Klub Detva 24 6 12 42
8. Central karate klub Poprad 18 12 10 40
9. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 12 14 13 39
10. ŠK Real team Trenčín 12 10 16 38
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 21 8 8 37
12. TJ Rapid Bratislava 12 16 9 37
13. Športová škola karate Prievidza 18 12 6 36
14. Karate klub MP Brezno, o.z. 12 14 8 34
15. Karate klub Trstená 6 10 18 34
16. Karate Klub Junior Prešov 9 16 6 31
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 18 6 6 30
18. Športový klub Keido Košice 15 8 6 29
19. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 9 14 3 26
20. KK ZZO Čadca 9 12 5 26
21. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 10 9 25
22. Spartak Myjava 12 6 2 20
23. Karate Klub Dolný Kubín 15 0 4 19
24. Karate klub TORASHIRO Nitra 12 4 3 19
25. KARATE KLUB TOPOĽČANY 15 2 1 18
26. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 4 8 18
27. DMTK Karate Hungary 3 6 9 18
28. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 4 4 17
29. Karate klub Zvolen 3 8 6 17
30. Karate klub MUGEN Nemšová 9 4 3 16
31. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 0 2 14
32. Karate klub Asahi Ružomberok 0 10 4 14
33. Karate klub URAKEN Zvolen 3 6 3 12
34. KK Ekonóm Trenčín 6 4 1 11
35. KK UMB Banská Bystrica 3 6 2 11
36. Ganz-Kesjár Karate Klub 6 4 0 10
37. Karate klub Krupina, o. z. 0 6 3 9
38. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 2 8
39. Karate Klub Revúca 0 6 1 7
40. TJ Sokol Žilina 0 4 3 7
41. Budokan Zvolen 3 2 1 6
42. SC TAIPHUN 3 0 3 6
43. OK MTK Tatran Žarnovica 0 4 2 6
44. Karate club Enpi 3 0 1 4
45. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 4 0 4
46. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 2 4
47. Karate Klub Kanianka 0 2 2 4
48. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 2 2 4
49. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 3 0 0 3
50. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 1 3
51. SKK Budo Havířov 0 0 3 3
52. KK Nováky 0 2 0 2
53. SKP karate Písek 0 2 0 2
54. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 2 2
55. Klub Arawashi 0 0 2 2
56. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
57. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
58. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1
59. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
60. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
61. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Šk karate Kachi 27 14 11 52
2. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 27 6 5 38
3. MŠK Žiar nad Hronom 18 4 10 32
4. Športová škola karate Prievidza 18 10 3 31
5. ŠK Real team Trenčín 6 8 12 26
6. Karate klub KUMADE Topoľčany 12 6 1 19
7. KARATE KLUB TOPOĽČANY 15 2 1 18
8. AC Uniza Karate Klub Žilina 6 8 4 18
9. Central karate klub Poprad 6 6 6 18
10. FARMEX Nitra 9 6 1 16
11. Športový klub Keido Košice 9 2 4 15
12. Karate klub Trstená 0 6 5 11
13. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 6 4 0 10
14. Karate klub Asahi Ružomberok 0 6 3 9
15. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 6 3 9
16. TJ Rapid Bratislava 3 0 5 8
17. Budokan Zvolen 3 2 1 6
18. ŠK CMK Banská Bystrica 3 0 3 6
19. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 0 2 4 6
20. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 2 0 5
21. Karate Klub Revúca 0 4 1 5
22. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 3 5
23. Karate klub MP Brezno, o.z. 0 2 3 5
24. DMTK Karate Hungary 0 0 5 5
25. Karate club Enpi 3 0 1 4
26. Karate klub URAKEN Zvolen 0 2 2 4
27. SC TAIPHUN 3 0 0 3
28. KK Ekonóm Trenčín 3 0 0 3
29. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 3 0 0 3
30. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 2 1 3
31. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
32. KK Nováky 0 2 0 2
33. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 0 2
34. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
35. SKP karate Písek 0 2 0 2
36. Karate klub MUGEN Nemšová 0 0 1 1
37. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
38. Klub Arawashi 0 0 1 1
39. Karate klub Krupina, o. z. 0 0 1 1
40. KK UMB Banská Bystrica 0 0 1 1
41. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
42. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
43. Hakuba karate Ostrava 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. MŠK Žiar nad Hronom 66 18 28 112
2. ŠK CMK Banská Bystrica 42 38 23 103
3. AC Uniza Karate Klub Žilina 42 28 24 94
4. Šk karate Kachi 39 28 20 87
5. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 42 16 18 76
6. FARMEX Nitra 33 14 21 68
7. Karate Klub Detva 24 6 12 42
8. SHOGUN FIGHT CLUB - SFC 12 12 9 33
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 18 6 6 30
10. Karate Klub Junior Prešov 9 16 5 30
11. Karate klub MP Brezno, o.z. 12 12 5 29
12. TJ Rapid Bratislava 9 16 4 29
13. KK ZZO Čadca 9 12 5 26
14. Karate klub Trstená 6 4 13 23
15. Central karate klub Poprad 12 6 4 22
16. Spartak Myjava 12 6 2 20
17. Karate Klub Dolný Kubín 15 0 4 19
18. Karate klub KUMADE Topoľčany 9 2 7 18
19. Karate klub TORASHIRO Nitra 12 2 3 17
20. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 4 6 16
21. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 3 10 3 16
22. Karate klub Zvolen 3 8 5 16
23. Karate klub MUGEN Nemšová 9 4 2 15
24. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 0 2 14
25. Športový klub Keido Košice 6 6 2 14
26. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 2 5 13
27. DMTK Karate Hungary 3 6 4 13
28. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 2 4 12
29. ŠK Real team Trenčín 6 2 4 12
30. Ganz-Kesjár Karate Klub 6 4 0 10
31. KK UMB Banská Bystrica 3 6 1 10
32. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 6 0 2 8
33. Karate klub URAKEN Zvolen 3 4 1 8
34. KK Ekonóm Trenčín 3 4 1 8
35. Karate klub Krupina, o. z. 0 6 2 8
36. TJ Sokol Žilina 0 4 3 7
37. OK MTK Tatran Žarnovica 0 4 2 6
38. Karate klub Asahi Ružomberok 0 4 1 5
39. Športová škola karate Prievidza 0 2 3 5
40. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 2 4
41. Karate Klub Kanianka 0 2 2 4
42. SKK Budo Havířov 0 0 3 3
43. SC TAIPHUN 0 0 3 3
44. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 2 0 2
45. Karate Klub Revúca 0 2 0 2
46. KARATE KLUB PAPRADNO 0 0 2 2
47. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 2 2
48. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
49. Wadofight Karate Klub 0 0 1 1
50. KARATE TYGR SHOTOKAN OSTRAVA s.z. 0 0 1 1
51. Karate klub Miyagi Lučenec 0 0 1 1
52. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
53. Klub Arawashi 0 0 1 1