4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK - 21.04.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 4 2 3 9
2. Central karate klub Poprad 2 2 2 6
3. MŠK KK Kežmarok 1 1 2 4
4. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 0 1 2
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 0 1
6. Shotokan karate Košice - Barca 0 2 1 3
7. Union Košice 0 1 0 1
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 8 3 5 16
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 1 0 7
3. Union Košice 2 6 2 10
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 3 4
5. Shotokan karate Košice - Barca 0 1 2 3


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 5 2 1 8
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 1 0 3
3. Union Košice 1 2 0 3
4. Shotokan karate Košice - Barca 0 1 2 3


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 0 0 4
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 1 4 8
3. Union Košice 1 4 2 7
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 3 4


Jednotlivci + Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 12 4 3 19
2. Central karate klub Poprad 6 4 2 12
3. MŠK KK Kežmarok 3 2 2 7
4. Shotokan karate Košice - Barca 0 4 1 5
5. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 0 1 4
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 0 0 3
7. Union Košice 0 2 0 2
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestobody
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 24 6 5 35
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 2 0 20
3. Union Košice 6 12 2 20
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 5
5. Shotokan karate Košice - Barca 0 2 2 4


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 15 4 1 20
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 2 0 8
3. Union Košice 3 4 0 7
4. Shotokan karate Košice - Barca 0 2 2 4


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 2 4 15
2. Union Košice 3 8 2 13
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 0 0 12
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 3 5


Jednotlivci + Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 24.02.2018
4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK - 21.04.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 50 46 56 152
2. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 43 33 47 123
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 41 25 20 86
4. Union Košice 24 30 28 82
5. Central karate klub Poprad 19 15 20 54
6. MŠK KK Kežmarok 16 13 21 50
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 14 7 20 41
8. Športové združenie TJ Metropol Košice 14 7 7 28
9. Shotokan karate Košice - Barca 9 12 17 38
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 17 22 45
11. Karate Klub Junior Prešov 5 3 12 20
12. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 5 0 1 6
13. Karate klub Snina 4 4 10 18
14. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 4 3 3 10
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 1 6 10
16. MŠK karate Vranov 2 4 10 16
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 2 1 5
18. Karate club Trebišov 1 0 2 3
19. KK Svidnik 0 3 5 8
20. Karate škola Kaizen Prešov 0 3 0 3
21. ŠŠK JUGO Košice 0 2 1 3
22. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 6 6
23. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 15 9 5 29
2. MŠK KK Kežmarok 7 3 2 12
3. Shotokan karate Košice - Barca 4 5 4 13
4. Central karate klub Poprad 4 5 3 12
5. Karate Klub KRETOVIČ Košice 4 1 4 9
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 1 0 5
7. Union Košice 1 4 1 6
8. Karate Klub Junior Prešov 1 1 2 4
9. Karate klub Snina 1 1 1 3
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 1 3
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1
12. ŠŠK JUGO Košice 0 1 0 1
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 13 18 30 61
2. Športové združenie TJ Metropol Košice 13 5 2 20
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 8 4 15 27
4. Central karate klub Poprad 7 3 8 18
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 6 7 19
6. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 5 0 1 6
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 1 8 12
8. Union Košice 2 8 9 19
9. Karate Klub Sabinov, o.z. 2 5 7 14
10. Karate klub Snina 2 0 3 5
11. MŠK KK Kežmarok 1 5 10 16
12. Karate club Trebišov 1 0 1 2
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 1
14. Karate škola Kaizen Prešov 0 3 0 3
15. KK Svidnik 0 3 0 3
16. Shotokan karate Košice - Barca 0 1 5 6
17. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 1 2
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 6 6
19. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
21. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 33 27 22 82
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 31 18 13 62
3. Union Košice 21 18 18 57
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 20 20 27 67
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 11 5 12 28
6. Central karate klub Poprad 8 7 9 24
7. MŠK KK Kežmarok 8 5 9 22
8. Shotokan karate Košice - Barca 5 6 8 19
9. Karate Klub Sabinov, o.z. 4 10 14 28
10. Karate Klub Junior Prešov 4 2 9 15
11. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 4 2 2 8
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 1 5 9
13. MŠK karate Vranov 2 4 10 16
14. Karate klub Snina 1 3 6 10
15. Športové združenie TJ Metropol Košice 1 2 5 8
16. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 1 1 3
17. ŠŠK JUGO Košice 0 1 1 2
18. KK Svidnik 0 0 5 5
19. Karate club Trebišov 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 31 12 8 51
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 19 8 3 30
3. Union Košice 8 18 7 33
4. KK Svidnik 2 1 1 4
5. Karate Klub Junior Prešov 1 3 2 6
6. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 4 7
7. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 11 15
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 2 3


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 18 7 2 27
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 8 4 0 12
3. Union Košice 3 7 1 11
4. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 3 6
5. KK Svidnik 1 1 0 2
6. Karate Klub Junior Prešov 0 1 1 2
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 1 2


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 13 5 6 24
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 11 4 3 18
3. Union Košice 5 11 6 22
4. Karate Klub Junior Prešov 1 2 1 4
5. KK Svidnik 1 0 1 2
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 11 15
7. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 81 58 64 203
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 53 29 23 105
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 43 35 52 130
4. Union Košice 32 48 35 115
5. Central karate klub Poprad 19 15 20 54
6. MŠK KK Kežmarok 16 13 21 50
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 14 7 20 41
8. Športové združenie TJ Metropol Košice 14 7 7 28
9. Shotokan karate Košice - Barca 10 14 21 45
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 18 24 48
11. Karate Klub Junior Prešov 6 6 14 26
12. Karate klub Snina 4 4 10 18
13. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 4 3 3 10
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 1 6 10
15. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 3 0 1 4
16. MŠK karate Vranov 2 4 10 16
17. KK Svidnik 2 4 6 12
18. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 2 1 5
19. Karate club Trebišov 1 0 2 3
20. ŠŠK JUGO Košice 0 2 1 3
21. Karate škola Kaizen Prešov 0 1 0 1
22. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 6 6
23. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1
PDF

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 24.02.2018
4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK - 21.04.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 150 92 56 298
2. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 129 66 47 242
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 123 50 20 193
4. Union Košice 72 60 28 160
5. Central karate klub Poprad 57 30 20 107
6. MŠK KK Kežmarok 48 26 21 95
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 42 14 20 76
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 18 34 22 74
9. Shotokan karate Košice - Barca 27 24 17 68
10. Športové združenie TJ Metropol Košice 42 14 7 63
11. Karate Klub Junior Prešov 15 6 12 33
12. Karate klub Snina 12 8 10 30
13. MŠK karate Vranov 6 8 10 24
14. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 12 6 3 21
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 9 2 6 17
16. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 15 0 1 16
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 6 4 1 11
18. KK Svidnik 0 6 5 11
19. Karate škola Kaizen Prešov 0 6 0 6
20. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 6 6
21. Karate club Trebišov 3 0 2 5
22. ŠŠK JUGO Košice 0 4 1 5
23. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 45 18 5 68
2. MŠK KK Kežmarok 21 6 2 29
3. Shotokan karate Košice - Barca 12 10 4 26
4. Central karate klub Poprad 12 10 3 25
5. Karate Klub KRETOVIČ Košice 12 2 4 18
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 2 0 14
7. Union Košice 3 8 1 12
8. Karate Klub Junior Prešov 3 2 2 7
9. Karate klub Snina 3 2 1 6
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 4 1 5
11. ŠŠK JUGO Košice 0 2 0 2
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 0 2
13. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 39 36 30 105
2. Športové združenie TJ Metropol Košice 39 10 2 51
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 24 8 15 47
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 12 7 37
5. Central karate klub Poprad 21 6 8 35
6. Union Košice 6 16 9 31
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 10 7 23
8. MŠK KK Kežmarok 3 10 10 23
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 9 2 8 19
10. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 15 0 1 16
11. Karate klub Snina 6 0 3 9
12. Shotokan karate Košice - Barca 0 2 5 7
13. KK Svidnik 0 6 0 6
14. Karate škola Kaizen Prešov 0 6 0 6
15. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 6 6
16. Karate club Trebišov 3 0 1 4
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 0 3
18. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 2 1 3
19. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
21. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 99 54 22 175
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 93 36 13 142
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 60 40 27 127
4. Union Košice 63 36 18 117
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 33 10 12 55
6. Central karate klub Poprad 24 14 9 47
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 12 20 14 46
8. MŠK KK Kežmarok 24 10 9 43
9. Shotokan karate Košice - Barca 15 12 8 35
10. Karate Klub Junior Prešov 12 4 9 25
11. MŠK karate Vranov 6 8 10 24
12. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 12 4 2 18
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 9 2 5 16
14. Karate klub Snina 3 6 6 15
15. Športové združenie TJ Metropol Košice 3 4 5 12
16. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 2 1 6
17. KK Svidnik 0 0 5 5
18. ŠŠK JUGO Košice 0 2 1 3
19. Karate club Trebišov 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 93 24 8 125
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 57 16 3 76
3. Union Košice 24 36 7 67
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 8 11 19
5. Karate Klub Junior Prešov 3 6 2 11
6. Shotokan karate Košice - Barca 3 4 4 11
7. KK Svidnik 6 2 1 9
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 2 4


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 54 14 2 70
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 24 8 0 32
3. Union Košice 9 14 1 24
4. Shotokan karate Košice - Barca 3 4 3 10
5. KK Svidnik 3 2 0 5
6. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 1 3
7. Karate Klub Junior Prešov 0 2 1 3


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 39 10 6 55
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 33 8 3 44
3. Union Košice 15 22 6 43
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 8 11 19
5. Karate Klub Junior Prešov 3 4 1 8
6. KK Svidnik 3 0 1 4
7. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 81 58 64 423
2. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 43 35 52 251
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 53 29 23 240
4. Union Košice 32 48 35 227
5. Central karate klub Poprad 19 15 20 107
6. MŠK KK Kežmarok 16 13 21 95
7. Shotokan karate Košice - Barca 10 14 21 79
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 18 24 78
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 14 7 20 76
10. Športové združenie TJ Metropol Košice 14 7 7 63
11. Karate Klub Junior Prešov 6 6 14 44
12. Karate klub Snina 4 4 10 30
13. MŠK karate Vranov 2 4 10 24
14. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 4 3 3 21
15. KK Svidnik 2 4 6 20
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 1 6 17
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 2 1 11
18. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 3 0 1 10
19. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 6 6
20. Karate club Trebišov 1 0 2 5
21. ŠŠK JUGO Košice 0 2 1 5
22. Karate škola Kaizen Prešov 0 1 0 2
23. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1
PDF

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 24.02.2018
4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK - 21.04.2018



Agility dievčatá 5 ročné

1. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
2. Durajová Vanesa /Central karate klub Poprad/ - body: 3
2. Mačuteková Alžbeta /Central karate klub Poprad/ - body: 3
2. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
5. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Korinková Táňa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2


Agility dievčatá 6 ročné

1. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 9
2. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
2. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Rigová Sara /Central karate klub Poprad/ - body: 3
5. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 2
5. Sivulková Emma /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Agility dievčatá 7 ročné

1. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 6
2. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 5
2. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 5
4. Jánošová Amália /Union Košice/ - body: 4
5. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
5. Hrehová Eliška /Karate klub Snina/ - body: 3
5. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
5. Kováčová Kamila /Union Košice/ - body: 3
9. Bácskaiová Martina /ŠŠK JUGO Košice/ - body: 2
9. Drabová Darina Anastázia /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
9. Luptáková Alena /Karate klub Snina/ - body: 2
12. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 1
12. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Agility chlapci 5 roční

1. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Kaleta Matej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
2. Vaľa Michal /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 6
4. Božoň Jaroslav /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
5. Balucha Kryštof /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
5. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
7. Jánošík Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Agility chlapci 6 roční

1. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
2. Laučik Patrik /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
3. Hanusič Ivan /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 7
3. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 7
5. Meňhért Michal /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 6
6. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
7. Gašpar Richard /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Kompan Matej /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 2
9. Bodnár Matej /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1
9. Špitalík Tobiáš /Karate klub Snina/ - body: 1


Agility chlapci 7 roční

1. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 9
2. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 7
4. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
5. Krivoňák Kamil /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
6. Timko Martin /Union Košice/ - body: 3
7. Grega Kristián /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
7. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 2
7. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 2
10. Doležal Teo /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
10. Kaleta Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
10. Návoj Lukáš /Central karate klub Poprad/ - body: 1
10. Šenšel Richard /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 6
3. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
3. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
3. Rigová Sara /Central karate klub Poprad/ - body: 3
6. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
7. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1
7. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 12
2. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
3. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
5. Čonková Zorislava /Union Košice/ - body: 2
6. Andrišová Nela /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 1
6. Baloghová Olívia /Union Košice/ - body: 1
6. Štesová Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 9
2. Dudášová Daniela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
2. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Kulíková Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3


Kata ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
1. Túšová Tamara /Karate škola Kaizen Prešov/ - body: 6
3. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 5
4. Bartošová Petra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 4
5. Poľašková Natália /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
6. Bačová Petra /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
6. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 1
6. Némethová Júlia /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 1
6. Neustadtová Alica /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
10. Mečárová Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 0
10. Stuľaková Kristína /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 0


Kata ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 7
2. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 6
4. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
5. Babilia Svetlana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
5. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Hudáková Kristína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Bittnerová Lucia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 5
3. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 4
4. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 3
4. Hegedušova Sára /Karate club Trebišov/ - body: 3
4. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
7. Danková Michaela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
7. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1
7. Molčanová Sofia /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Cubjaková Daniela /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 9
2. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 6
3. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 3
3. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
6. Glogovská Alexandra /KK Svidnik/ - body: 2
7. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
7. Szelley Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Šimčíková Kristína /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 9
2. Glovová Sarah /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 7
3. Nováková Michaela /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
4. Dufalová Michaela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Semufová Karin /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 2
4. Želinská Radka /Union Košice/ - body: 2
7. Falatová Barbora /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
7. Meňhertová Michaela /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1
7. Nedoroščíková Zuzana /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 7
3. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
4. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 3
5. Neustadt Alexander /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
6. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 1
6. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Nedoroščík Daniel /Central karate klub Poprad/ - body: 6
2. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
3. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
4. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
5. Geletko Alex /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
5. Marušin Ján /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Fedič Adam /Karate klub Snina/ - body: 1
7. Hužvej Ryan /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1
7. Mišľan Sebastián /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
7. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
7. Pitoňák Jakub /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
7. Prúša Patrik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 8
2. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 3
5. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 2


Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 7
2. Džupin Marek /KK Svidnik/ - body: 4
3. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 3
3. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
3. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 3
7. Lompart Pavol /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
8. Fabíni Samuel /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
8. Sivulka Šimon /Karate klub Snina/ - body: 1
8. Vaverčák René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
11. Kočiš Radovan /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 0
11. Sedmák Adam /Central karate klub Poprad/ - body: 0


Kata ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 9
2. Basár Adam /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 7
3. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
4. Libák Matúš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
5. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
5. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
5. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
5. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 7
2. Laučík Slavomír /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Ferják Matej /Karate klub Snina/ - body: 3
3. Korečko Adrián /Union Košice/ - body: 3
3. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
6. Proks Tomáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
7. Duhaň Dominik /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
7. Milan Keltoš /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 1
7. Vereb Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 5
1. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 5
3. Ivan Samuel /Karate klub Snina/ - body: 4
4. Antoš Vojtech /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
5. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
5. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
5. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
5. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
9. Antoš Vojtěch /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
9. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 1
9. Fabian Matúš /Union Košice/ - body: 1


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 6
1. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 6
3. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4
4. Maják Juraj /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
5. Demský Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
5. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
5. Šoltés Filip /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 2
8. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 1
8. Jurák Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
2. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 7
3. Bácskaiová Martina /ŠŠK JUGO Košice/ - body: 2
3. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 2
5. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Korinková Táňa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 7
2. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 6
2. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 6
4. Jánošová Amália /Union Košice/ - body: 2
4. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 2
6. Čechová Barbora /Union Košice/ - body: 1
6. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
6. Kováčová Kamila /Union Košice/ - body: 1
6. Rigová Sara /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 7
2. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
3. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
4. Dziedzinová Lara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
5. Pirošková Katarína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
6. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
7. Laciová Damiána /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 0
7. Plavková Nela /Karate klub Snina/ - body: 0
7. Štesová Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 0


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Čonková Zorislava /Union Košice/ - body: 10
2. Baloghová Olívia /Union Košice/ - body: 7
3. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
4. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
5. Hocková Daniela /Central karate klub Poprad/ - body: 1
5. Plavková Nela /Karate klub Snina/ - body: 1
5. Verebová Bianka /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 9
2. Dudášová Daniela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
3. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
3. Kulíková Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 7
2. Bačová Petra /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
3. Neustadtová Alica /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
3. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
5. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 2
5. Mečárová Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 2
7. Hužvejová Claudia /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 9
2. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 7
3. Smreková Vanesa /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Vatraľová Marianna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 7
2. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 6
3. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
3. Mečárová Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 3
5. Geletková Laura /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 9
2. Hajduková Katarína /Union Košice/ - body: 3


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Györiová Sofia Hyacinta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 11
2. Aľusíková Barbora /Karate klub Snina/ - body: 3
2. Palková Kristína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
4. Geletková Laura /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
2. Babilia Svetlana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
2. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
4. Šofráneková Alexandra /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
5. Budzáková Emma /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Pavelová Alica /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 11
2. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
3. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 10
2. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
3. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 6
2. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 7
1. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 7
3. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
4. Džupinová Radka /KK Svidnik/ - body: 3
5. Babjarová Sabína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky nad 45 kg /max. 7. kyu/

1. Bittnerová Lucia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 7
2. Danková Michaela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Hudáková Kristína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 3
2. Urdová Kristína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
6. Molčanová Sofia /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
7. Bušeková Timea /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 7
2. Dufalová Veronika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Hajduková Jana /Union Košice/ - body: 4
4. Pigová Ema /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 3
4. Szelley Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
6. Glogovská Alexandra /KK Svidnik/ - body: 2
7. Krištanová Natália /MŠK karate Vranov/ - body: 1
7. Vraňuchová Júlia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov do 50 kg

1. Šimčíková Kristína /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
2. Nováková Michaela /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Haľková Lenka /Union Košice/ - body: 3
3. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg

1. Krivdová Sára /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 7
2. Zimnikovalová Zoja /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
3. Dufalová Michaela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Krištanová Natália /MŠK karate Vranov/ - body: 5
5. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
6. Falatová Barbora /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
6. Želinská Radka /Union Košice/ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
2. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Géci Boris /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
4. Návoj Lukáš /Central karate klub Poprad/ - body: 2
4. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Hučko Jakub /Union Košice/ - body: 1
7. Krivoňák Kamil /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
7. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1
7. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 5
3. Krivoňák Kamil /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
3. Šenšel Richard /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
6. Janovčík Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
7. Černický Marko /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
7. Neustadt Alexander /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
7. Plučinský Roman /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
7. Štrus Marko Kristián /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
11. Doležal Teo /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 0


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Mácha Martin /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 6
1. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 6
3. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 5
4. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
5. Fedič Adam /Karate klub Snina/ - body: 2
5. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
7. Farkaš Samuel /Union Košice/ - body: 1
7. Laci Manuel /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
7. Pitoňák Jakub /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
7. Škovran Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Petruška Mathias - Rafael /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 11
2. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 7
3. Mácha Martin /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
3. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Piga Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
3. Prúša Patrik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
7. Goc Norbert /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
7. Gubík Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 10
2. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 5
3. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 3
4. Bartoš Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
4. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 1
4. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
4. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
2. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 4
3. Lompart Pavol /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
3. Vaverčák René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
3. Walter Adam /Union Košice/ - body: 2
3. Zemlényi Zoltán /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 2
7. Meňhert Martin Pavol /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1
7. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 1
7. Rabatin Radovan /Union Košice/ - body: 1
7. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
2. Radvanský Dan /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 7
3. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
3. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
5. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 2
6. Hadvab Viktor /Karate klub Snina/ - body: 1
6. Takáč Matej /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Korečko Adrián /Union Košice/ - body: 4
3. Ivan Valentín /Union Košice/ - body: 3
3. Renčo Adam /Union Košice/ - body: 3
5. Kočiš Radovan /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
5. Zakarovský Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
2. Libák Matúš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
3. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Varga Maroš /MŠK karate Vranov/ - body: 4
5. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
6. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 2
7. Fabian Maroš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 5
2. Kolesár Marko /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
2. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
2. Sedmák Adam /Central karate klub Poprad/ - body: 4
5. Illés Zakariás Mátyás /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 3
5. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
7. Illés Kristóf Áron /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 2
8. Gubík Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
8. Hatala Michal /MŠK karate Vranov/ - body: 1
8. Lukáč Denis /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Vasilík Viliam Jozef /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 11
2. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 5
2. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 5
2. Roháľ Ján /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 5
5. Fabian Maroš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
5. Schönwiesner Adam /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 7
2. Laučík Slavomír /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Korečko Adrián /Union Košice/ - body: 4
4. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Krajňák Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
6. Ivan Valentín /Union Košice/ - body: 1
6. Šofranko Ján /ŠŠK JUGO Košice/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 9
2. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Fabian Matúš /Union Košice/ - body: 3
3. Křesťák Samuel /Union Košice/ - body: 3
5. Křesťák René /Union Košice/ - body: 2
5. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
7. Fabián Matúš /Union Košice/ - body: 1
7. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
7. Pastarnak Georgy /Karate klub Snina/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 50 kg /max. 7. kyu/

1. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
1. Duhaň Dominik /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 3
1. Merva Samuel /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
4. Javorský Adam /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 2
4. Maľar Radoslav /MŠK karate Vranov/ - body: 2
6. Karpathy Marko /Union Košice/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
2. Slivka Oliver /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 7
3. Ivan Samuel /Karate klub Snina/ - body: 3
4. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Antoš Vojtěch /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
5. Antoš Vojtech /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
5. Jerdonek Erik /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
5. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
5. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci nad 50 kg /max. 7. kyu/

1. Tamáš Christián /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 7
1. Vereb Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 7
3. Proks Tomáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
4. Hudáč Štefan /Central karate klub Poprad/ - body: 2
4. Schuster Peter /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
6. Davidov Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
6. Miňo Marko /Karate club Trebišov/ - body: 1
6. Zengiwald Patrik /MŠK karate Vranov/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí nad 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 9
2. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 5
3. Ilčín Jakub /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Mojzeš Dávid /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 3
3. Olbert Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
6. Kočiš Patrik /MŠK karate Vranov/ - body: 2
6. Petro Marko /MŠK karate Vranov/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg

1. Černický Jakub /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 6
2. Hauser Igor /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 5
3. Drobňak Martin /MŠK karate Vranov/ - body: 4
4. Černický Juraj /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
4. Demský Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
4. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 3
7. Petro Marko /MŠK karate Vranov/ - body: 2
8. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
8. Fialík Jozef /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg

1. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 6
2. Javorský Šimon /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 5
3. Janovčík Maroš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
4. Jurák Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
4. Schwartz Róbert /Union Košice/ - body: 3
6. Ferják Miroslav /Karate klub Snina/ - body: 2
6. Galanda Branislav /Karate klub Snina/ - body: 2
6. Kačírek Šimon /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2