Majstrovstvá GOJU RYU KARATE - 10.06.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub UNION Košice, o. z. 7 4 7 18
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 5 18 29
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 1 8 15
4. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 6 1 1 8
5. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 5 4 3 12
6. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 5 2 2 9
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 4 6 14
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 0 2 6
9. Centrál karate klub Poprad o.z. 3 8 3 14
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 1 2 6
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 4 3 9
12. Športový klub Keido Košice, o. z. 2 4 2 8
13. Karate klub Dolný Kubín 2 0 1 3
14. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 2 0 1 3
15. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 8 12
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 3 2 6
17. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 4 7
18. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 2 0 3
19. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 2 0 3
20. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 1 5 7
21. FARMEX Nitra 1 1 2 4
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 1 2 4
23. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 1 1 3
24. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 1 1 3
25. MONARCH KARATE KLUB, o. z. 1 0 0 1
26. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
27. Karate klub Yugan Snina 0 2 0 2
28. Karate klub Trstená, o. z. 0 1 2 3
29. Športová škola karate, o. z. 0 1 2 3
30. Karate Klub Žilina, o. z. 0 1 1 2
31. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
32. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 0 1
33. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 1 1
34. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub Nováky 0 0 1 1
36. Karate klub Snina, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate klub UNION Košice, o. z. 7 4 5 16
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 6 5 8 19
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 1 5 12
4. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 6 1 1 8
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 5 2 2 9
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 2 6 12
7. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 0 2 6
8. Centrál karate klub Poprad o.z. 2 6 1 9
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 2 4 3 9
10. Karate klub Dolný Kubín 2 0 1 3
11. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 1 3 7 11
12. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 1 2 4 7
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 2 0 3
14. Karate Klub SABINOV, o. z. 1 1 3 5
15. Športový klub Keido Košice, o. z. 1 1 2 4
16. FARMEX Nitra 1 1 2 4
17. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 1 1 2 4
18. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 1 1 1 3
19. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 1 0 2
20. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 1 0 2
21. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 1 3
22. Športová škola karate, o. z. 0 1 2 3
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 1 2 3
24. Karate Klub Žilina, o. z. 0 1 1 2
25. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 1 1 2
26. Karate klub Trstená, o. z. 0 1 1 2
27. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 1 1 2
28. Karate klub Yugan Snina 0 1 0 1
29. Karate klub MUGEN 0 1 0 1
30. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 1 0 1
31. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
32. Karate klub Snina, o. z. 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 18 10 18 46
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 21 8 7 36
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 2 8 28
4. Centrál karate klub Poprad o.z. 9 16 3 28
5. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 15 8 3 26
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 8 6 26
7. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 18 2 1 21
8. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 4 2 21
9. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 8 3 17
10. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 8 17
11. Športový klub Keido Košice, o. z. 6 8 2 16
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 12 0 2 14
13. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 9 2 2 13
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 6 2 11
15. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 4 11
16. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 2 5 10
17. Karate klub Dolný Kubín 6 0 1 7
18. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 6 0 1 7
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 4 0 7
20. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 4 0 7
21. FARMEX Nitra 3 2 2 7
22. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 2 2 7
23. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 1 6
24. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 2 1 6
25. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 4 1 5
26. Karate klub Yugan Snina 0 4 0 4
27. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 2 4
28. Športová škola karate, o. z. 0 2 2 4
29. MONARCH KARATE KLUB, o. z. 3 0 0 3
30. Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 1 3
31. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
32. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 0 2
33. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 0 1 1
34. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 0 0 1 1
35. Karate klub Nováky 0 0 1 1
36. Karate klub Snina, o. z. 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 18 10 8 36
2. Karate klub UNION Košice, o. z. 21 8 5 34
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 2 5 25
4. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 4 6 22
5. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 18 2 1 21
6. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 15 4 2 21
7. Centrál karate klub Poprad o.z. 6 12 1 19
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 6 8 3 17
9. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 3 6 7 16
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 12 0 2 14
11. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 3 4 4 11
12. Karate Klub SABINOV, o. z. 3 2 3 8
13. Karate klub Dolný Kubín 6 0 1 7
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 4 0 7
15. FARMEX Nitra 3 2 2 7
16. Športový klub Keido Košice, o. z. 3 2 2 7
17. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 3 2 2 7
18. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 3 2 1 6
19. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 2 0 5
20. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 3 2 0 5
21. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 4 1 5
22. Športová škola karate, o. z. 0 2 2 4
23. Karate klub KUMADE Topoľčany 0 2 2 4
24. Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 1 3
25. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 0 2 1 3
26. Karate klub Trstená, o. z. 0 2 1 3
27. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 2 1 3
28. Karate klub Yugan Snina 0 2 0 2
29. Karate klub MUGEN 0 2 0 2
30. KARATE KLUB OSA, o. z. 0 2 0 2
31. KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z. 0 0 1 1
32. Karate klub Snina, o. z. 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub