1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 5 4 2 11
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 0 2 6
3. Union Košice 3 4 8 15
4. Shotokan karate Košice - Barca 2 1 0 3
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 0 2
6. Karate Klub Junior Prešov 0 4 4 8
7. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 5 6


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 1 2 6
2. Shotokan karate Košice - Barca 2 1 0 3
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 0 1 3
4. Union Košice 1 2 4 7
5. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 1 2


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 3 0 5
2. Union Košice 2 2 4 8
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 0 1 3
4. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 0 2
5. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 4 4


Jednotlivci + Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestobody
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 15 8 2 25
2. Union Košice 9 8 8 25
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 0 2 14
4. Karate Klub Junior Prešov 0 8 4 12
5. Shotokan karate Košice - Barca 6 2 0 8
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 5 7
7. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 0 6


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 2 2 13
2. Union Košice 3 4 4 11
3. Shotokan karate Košice - Barca 6 2 0 8
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 0 1 7
5. Karate Klub Junior Prešov 0 4 2 6
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 1 3


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Union Košice 6 4 4 14
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 6 0 12
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 0 1 7
4. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 0 6
5. Karate Klub Junior Prešov 0 4 2 6
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 4 4


Jednotlivci + Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 14 6 12 32
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 5 8 25
3. Union Košice 8 3 14 25
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 7 11 24
5. Shotokan karate Košice - Barca 5 7 1 13
6. Karate Klub Sabinov, o.z. 4 6 8 18
7. MŠK KK Kežmarok 4 5 6 15
8. Central karate klub Poprad 4 4 10 18
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 2 8 13
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 3 5 10
11. Športové združenie TJ Metropol Košice 2 0 1 3
12. Karate Klub Junior Prešov 1 9 9 19
13. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 1 2 1 4
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 2 3
15. Karate klub Snina 0 1 2 3
16. MŠK karate Vranov 0 1 1 2
17. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 1 0 1
18. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
19. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 1 1
20. Karate club Trebišov 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 1 2 5
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 1 2 5
3. Karate Klub Sabinov, o.z. 2 0 0 2
4. Shotokan karate Košice - Barca 1 3 0 4
5. MŠK KK Kežmarok 1 2 0 3
6. Central karate klub Poprad 1 1 1 3
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 0 1
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 0 1
9. Karate Klub Junior Prešov 0 1 1 2
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 1 0 1
11. Union Košice 0 0 2 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 2 6 11
2. Shotokan karate Košice - Barca 3 2 1 6
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 2 4 8
4. Central karate klub Poprad 2 2 3 7
5. Karate Klub Sabinov, o.z. 2 1 3 6
6. Športové združenie TJ Metropol Košice 2 0 0 2
7. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 1 2 1 4
8. Union Košice 1 1 3 5
9. Karate Klub Junior Prešov 0 1 4 5
10. MŠK KK Kežmarok 0 1 3 4
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 2 3
12. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 1 0 1
13. Karate club Trebišov 0 0 1 1
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 3 4 16
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 9 3 4 16
3. Union Košice 7 2 9 18
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 4 5 7 16
5. MŠK KK Kežmarok 3 2 3 8
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 1 8 12
7. Karate Klub Junior Prešov 1 7 4 12
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 3 5 9
9. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 0 3
10. Central karate klub Poprad 1 1 6 8
11. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 1 2
12. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 5 5 10
13. Karate klub Snina 0 1 2 3
14. MŠK karate Vranov 0 1 1 2
15. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
16. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
17. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 5 4 2 11
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 4 0 2 6
3. Union Košice 3 4 8 15
4. Shotokan karate Košice - Barca 2 1 0 3
5. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 0 2
6. Karate Klub Junior Prešov 0 4 4 8
7. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 5 6


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 1 2 6
2. Shotokan karate Košice - Barca 2 1 0 3
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 0 1 3
4. Union Košice 1 2 4 7
5. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 1 2


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 3 0 5
2. Union Košice 2 2 4 8
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 0 1 3
4. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 2 0 0 2
5. Karate Klub Junior Prešov 0 2 2 4
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 4 4


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 19 10 14 43
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 16 5 10 31
3. Union Košice 11 7 22 40
4. Shotokan karate Košice - Barca 7 8 1 16
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 8 16 30
6. Karate Klub Sabinov, o.z. 4 6 8 18
7. MŠK KK Kežmarok 4 5 6 15
8. Central karate klub Poprad 4 4 10 18
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 3 5 12
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 2 8 13
11. Športové združenie TJ Metropol Košice 2 0 1 3
12. Karate Klub Junior Prešov 1 13 13 27
13. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 1 2 1 4
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 2 3
15. Karate klub Snina 0 1 2 3
16. MŠK karate Vranov 0 1 1 2
17. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 1 0 1
18. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
19. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 1 1
20. Karate club Trebišov 0 0 1 1
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 42 12 12 66
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 36 10 8 54
3. Union Košice 24 6 14 44
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 18 14 11 43
5. Karate Klub Sabinov, o.z. 12 12 8 32
6. Shotokan karate Košice - Barca 15 14 1 30
7. Central karate klub Poprad 12 8 10 30
8. Karate Klub Junior Prešov 3 18 9 30
9. MŠK KK Kežmarok 12 10 6 28
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 9 4 8 21
11. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 6 5 17
12. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 3 4 1 8
13. Športové združenie TJ Metropol Košice 6 0 1 7
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 2 5
15. Karate klub Snina 0 2 2 4
16. MŠK karate Vranov 0 2 1 3
17. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 2 0 2
18. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
19. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 1 1
20. Karate club Trebišov 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 2 2 10
2. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 2 2 10
3. Shotokan karate Košice - Barca 3 6 0 9
4. MŠK KK Kežmarok 3 4 0 7
5. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 0 0 6
6. Central karate klub Poprad 3 2 1 6
7. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 0 0 3
8. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 0 3
9. Karate Klub Junior Prešov 0 2 1 3
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 2 0 2
11. Union Košice 0 0 2 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 4 6 19
2. Shotokan karate Košice - Barca 9 4 1 14
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 4 4 14
4. Central karate klub Poprad 6 4 3 13
5. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 2 3 11
6. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 3 4 1 8
7. Union Košice 3 2 3 8
8. Športové združenie TJ Metropol Košice 6 0 0 6
9. Karate Klub Junior Prešov 0 2 4 6
10. MŠK KK Kežmarok 0 2 3 5
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 2 4
12. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 2 0 2
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
14. Karate club Trebišov 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 27 6 4 37
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 27 6 4 37
3. Union Košice 21 4 9 34
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 12 10 7 29
5. Karate Klub Junior Prešov 3 14 4 21
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 9 2 8 19
7. MŠK KK Kežmarok 9 4 3 16
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 10 5 15
9. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 6 5 14
10. Central karate klub Poprad 3 2 6 11
11. Shotokan karate Košice - Barca 3 4 0 7
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 1 4
13. Karate klub Snina 0 2 2 4
14. MŠK karate Vranov 0 2 1 3
15. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
16. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 0 1 1
17. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 15 8 2 25
2. Union Košice 9 8 8 25
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 12 0 2 14
4. Karate Klub Junior Prešov 0 8 4 12
5. Shotokan karate Košice - Barca 6 2 0 8
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 5 7
7. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 0 6


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 2 2 13
2. Union Košice 3 4 4 11
3. Shotokan karate Košice - Barca 6 2 0 8
4. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 0 1 7
5. Karate Klub Junior Prešov 0 4 2 6
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 1 3


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Union Košice 6 4 4 14
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 6 0 12
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 0 1 7
4. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 6 0 0 6
5. Karate Klub Junior Prešov 0 4 2 6
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 0 4 4


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 19 10 14 91
2. Union Košice 11 7 22 69
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 16 5 10 68
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 8 16 50
5. Karate Klub Junior Prešov 1 13 13 42
6. Shotokan karate Košice - Barca 7 8 1 38
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 4 6 8 32
8. Central karate klub Poprad 4 4 10 30
9. MŠK KK Kežmarok 4 5 6 28
10. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 4 3 5 23
11. Karate Klub KATSUDO Sabinov 3 2 8 21
12. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 1 2 1 8
13. Športové združenie TJ Metropol Košice 2 0 1 7
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 2 5
15. Karate klub Snina 0 1 2 4
16. MŠK karate Vranov 0 1 1 3
17. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 1 0 2
18. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 0 2 2
19. ŠK Laborex Medzilaborce 0 0 1 1
20. Karate club Trebišov 0 0 1 1
PDF

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 27.10.2018
2. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 15.12.2018



Agility dievčatá 5 ročné

1. Mačuteková Alžbeta /Central karate klub Poprad/ - body: 3
1. Uzíková Rebeka /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
3. Bindzarová Ema /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
3. Bodnárová Emma /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2


Agility dievčatá 6 ročné

1. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
1. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
3. Hanušovská Alžbeta /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
3. Korinková Táňa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
5. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Jánošová Dajana /Union Košice/ - body: 1


Agility dievčatá 7 ročné

1. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
1. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
3. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 2
5. Hanzušová Natália /Union Košice/ - body: 1
5. Rigová Sára /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Agility chlapci 5 roční

1. Pinka Patrik /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3


Agility chlapci 6 roční

1. Gášpár Richard /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
1. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
3. Kučera Márius /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
3. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Kaleta Matej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Kocúr Dominik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Agility chlapci 7 roční

1. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
1. Sopčák Alex /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
3. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
3. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
5. Hudáček Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
5. Uzík Oliver /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Rigová Sára /Central karate klub Poprad/ - body: 3
2. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 2
3. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
3. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 3
2. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
3. Dziedzinová Lara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
3. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 3
2. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
3. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
3. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Poľašková Natália /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
2. Kurucová Karolína /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
3. Džubáková Dominika /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 1
3. Pirošková Katarína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 2
3. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 1
3. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Geletková Laura /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Loyová Amália /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 2
3. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
3. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
2. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
3. Jaššová Amália Anna /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
3. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 1


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Cubjaková Daniela /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 3
2. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
3. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 1
3. Želinská Radka /Union Košice/ - body: 1


Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Meňhert Michal /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
2. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
3. Gášpár Richard /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
3. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Géci Boris /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
3. Balucha Maxim /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
3. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Farkaš Samuel /Union Košice/ - body: 3
2. Šenšel Šimon /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 1
3. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1


Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Petruška Mathias - Rafael /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Geletko Alex /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
3. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
3. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1


Kata ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Sedmák Adam /Central karate klub Poprad/ - body: 2
3. Radvanský Dan /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1
3. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
2. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
3. Ivan Valentín /Union Košice/ - body: 1
3. Katrenič Dávid Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 3
2. Basár Adam /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 2
3. Libák Matúš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
3. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 3
2. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 2
3. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
3. Šenšel Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Mačuteková Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 3
2. Fabianová Nina /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 2
3. Korinková Táňa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
3. Mačuteková Alžbeta /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1
3. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Uhlárová Anastázia /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Čubová Karin /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Majerníková Ema /ŠK Laborex Medzilaborce/ - body: 1
3. Tkáčová Sarah /Union Košice/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Dziedzinová Lara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Halecká Sofia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
3. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 1
3. Magurová Martina /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
3. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
3. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Laciová Damiána /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
3. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Pirošková Katarína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Neustadtová Alica /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
3. Pinčáková Amélia /Union Košice/ - body: 1
3. Slobodníková Janka /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 3
2. Salaganičová Ingrid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
3. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
3. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Prekopová Erika Mária /Union Košice/ - body: 3


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Baloghová Olivia Sophia /Union Košice/ - body: 3
2. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 2


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Jánošíková Nela /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 3
2. Pajdiaková Sára /MŠK karate Vranov/ - body: 2
3. Kovalčík Michaela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 3
2. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
3. Aľusíková Barbora /Karate klub Snina/ - body: 1
3. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Bačová Petra /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Geletková Laura /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky nad 45 kg /max. 7. kyu/

1. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
2. Györiová Sofia Hyacinta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Sabolová Viktória /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
3. Štefková Daniela /Union Košice/ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Jaššová Amália Anna /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
3. Bittnerová Lucia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1
3. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov do 50 kg

1. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
3. Haľková Lenka /Union Košice/ - body: 1
3. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg

1. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
2. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
3. Dufalová Veronika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
3. Pigová Ema /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Kolej Filip /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Pinčák Richard /Union Košice/ - body: 1
3. Šoltész Michal /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
2. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
3. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
3. Štrus Marko Kristián /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 2
3. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1
3. Škovran Oliver /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Farkaš Samuel /Union Košice/ - body: 3
2. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
3. Tóth Viliam /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 1
3. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Pitoňák Jakub /MŠK KK Kežmarok/ - body: 3
2. Molčan Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
3. Hlaváč Andreas /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
3. Janovčík Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Vasilik Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Vagaský Timon /Union Košice/ - body: 2
3. Babiak Maximilián Akim /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 1
3. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Geletko Alex /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
3. Lompart Pavol /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
3. Mácha Martin /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Bafia Jakub Richard /Central karate klub Poprad/ - body: 2
3. Radvanský Dan /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1
3. Urban Ján /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Petruška Mathias - Rafael /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
3. Goc Norbert /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
3. Mišľan Sebastián /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 3
2. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 1
3. Hučko Martin /Union Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Kočiš Radovan /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
3. Piga Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
3. Renčo Adam /Union Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 3
2. Krajňák Matej /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
3. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
3. Fabian Maroš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Gyomrai Ján /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Pándy Gábor /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 3
2. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2
3. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1
3. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 50 kg /max. 7. kyu/

1. Ivan Valentín /Union Košice/ - body: 3
2. Pribula Adam /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 2
3. Ferják Matej /Karate klub Snina/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 3
2. Ivan Samuel /Karate klub Snina/ - body: 2
3. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
3. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci nad 50 kg /max. 7. kyu/

1. Kolesár Marek /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 3
2. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 2
3. Katrenič Dávid Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1
3. Sabol Oliver /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí nad 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mojzeš Dávid /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 3
2. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
3. Pálfy Samuel /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
3. Vasilik Viliam Jozef /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg

1. Černický Jakub /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Lasky Lukáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
3. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 1
3. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg

1. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 3
2. Černický Juraj /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 2
3. Drobňak Martin /MŠK karate Vranov/ - body: 1
3. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 1