5th ESHRKF Championships - 17.06.2017

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF
Federation/Group1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 33 27 46 106
2. Romania RoSHRKF 13 10 36 59
3. Russia RSKF 12 15 15 42
4. England SRKFE 2 4 6 12
5. Italy SHRKTI 2 3 6 11
6. Azerbaijan Shito-Ryu Karate-do Federation 1 1 2 4
7. Moldova Shito Ryu 0 1 1 2
8. Shito ryu Bulgaria 0 1 1 2
9. Shito ryu Spain 0 0 1 1
10. AuSHRK 0 0 0 0

Kata - Jednotlivci

poradieFederation/Group1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 6 6 11 23
2. Russia RSKF 6 4 1 11
3. Romania RoSHRKF 3 1 8 12
4. Italy SHRKTI 1 3 2 6
5. England SRKFE 0 2 3 5
6. Shito ryu Bulgaria 0 0 1 1
7. AuSHRK 0 0 0 0

Kumite - Jednotlivci

poradieFederation/Group1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 27 21 35 83
2. Romania RoSHRKF 10 9 28 47
3. Russia RSKF 6 11 14 31
4. England SRKFE 2 2 3 7
5. Azerbaijan Shito-Ryu Karate-do Federation 1 1 2 4
6. Italy SHRKTI 1 0 4 5
7. Moldova Shito Ryu 0 1 1 2
8. Shito ryu Bulgaria 0 1 0 1
9. Shito ryu Spain 0 0 1 1
10. AuSHRK 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieFederation/Group1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 5 7 2 14
2. Romania RoSHRKF 3 3 5 11
3. Russia RSKF 3 0 6 9
4. Italy SHRKTI 0 1 0 1
5. Shito ryu Bulgaria 0 0 1 1
6. Shito ryu Spain 0 0 0 0
7. England SRKFE 0 0 0 0

Kata - Družstvá

poradieFederation/Group1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 3 3 1 7
2. Romania RoSHRKF 1 1 1 3
3. Russia RSKF 1 0 0 1
4. Italy SHRKTI 0 1 0 1
5. Shito ryu Bulgaria 0 0 1 1

Kumite - Družstvá

poradieFederation/Group1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 2 4 1 7
2. Romania RoSHRKF 2 2 4 8
3. Russia RSKF 2 0 6 8
4. England SRKFE 0 0 0 0
5. Shito ryu Spain 0 0 0 0

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF
poradieFederation/Group1. miesto2. miesto3. miestobody
1. Slovakia SSHRKA 33 27 46 199
2. Romania RoSHRKF 13 10 36 95
3. Russia RSKF 12 15 15 81
4. England SRKFE 2 4 6 20
5. Italy SHRKTI 2 3 6 18
6. Azerbaijan Shito-Ryu Karate-do Federation 1 1 2 7
7. Moldova Shito Ryu 0 1 1 3
8. Shito ryu Bulgaria 0 1 1 3
9. Shito ryu Spain 0 0 1 1
10. AuSHRK 0 0 0 0

Kata - Jednotlivci

poradieFederation/Group1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 6 6 11 41
2. Russia RSKF 6 4 1 27
3. Romania RoSHRKF 3 1 8 19
4. Italy SHRKTI 1 3 2 11
5. England SRKFE 0 2 3 7
6. Shito ryu Bulgaria 0 0 1 1
7. AuSHRK 0 0 0 0

Kumite - Jednotlivci

poradieFederation/Group1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 27 21 35 158
2. Romania RoSHRKF 10 9 28 76
3. Russia RSKF 6 11 14 54
4. England SRKFE 2 2 3 13
5. Azerbaijan Shito-Ryu Karate-do Federation 1 1 2 7
6. Italy SHRKTI 1 0 4 7
7. Moldova Shito Ryu 0 1 1 3
8. Shito ryu Bulgaria 0 1 0 2
9. Shito ryu Spain 0 0 1 1
10. AuSHRK 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieFederation/Group1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 5 7 2 31
2. Romania RoSHRKF 3 3 5 20
3. Russia RSKF 3 0 6 15
4. Italy SHRKTI 0 1 0 2
5. Shito ryu Bulgaria 0 0 1 1
6. Shito ryu Spain 0 0 0 0
7. England SRKFE 0 0 0 0

Kata - Družstvá

poradieFederation/Group1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 3 3 1 16
2. Romania RoSHRKF 1 1 1 6
3. Russia RSKF 1 0 0 3
4. Italy SHRKTI 0 1 0 2
5. Shito ryu Bulgaria 0 0 1 1

Kumite - Družstvá

poradieFederation/Group1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Slovakia SSHRKA 2 4 1 15
2. Romania RoSHRKF 2 2 4 14
3. Russia RSKF 2 0 6 12
4. England SRKFE 0 0 0 0
5. Shito ryu Spain 0 0 0 0
PDF
Kata dievčatá 8-9 rokov - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Fiorelli Valentina - Italy SHRKTI
2. miesto: Baciu Maria - Romania RoSHRKF
3. miesto: Szigetiová Flóra - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Fialková Sofia - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Heck Gloria - AuSHRK
5. miesto: Vargová Linda Bettina - Slovakia SSHRKA
7. miesto: Popa Nica Barbu Sara Beea - Romania RoSHRKF

Kata dievčatá 10-11 rokov - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Dianová Sára - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Mišejová Simona - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Simion Ilinca - Romania RoSHRKF
3. miesto: Gamová Nataša - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Fiorelli Veronica - Italy SHRKTI
5. miesto: Geana Andreea - England SRKFE
7. miesto: Hura-tudor Ana Maria - Romania RoSHRKF
7. miesto: Preda Alecsia Maria - Romania RoSHRKF

Kata dievčatá 12-13 rokov - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Turcu Diana - Romania RoSHRKF
2. miesto: Bruňanská Kristína - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Ditescu Ana Maria - Romania RoSHRKF
3. miesto: Costanzo Isabella - Romania RoSHRKF
5. miesto: Ďuranová Klaudia - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Vargová Tünde Emese - Slovakia SSHRKA
7. miesto: Niková Soňa - Slovakia SSHRKA

Kata dorastenky 14-15 rokov - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Jakubechová Nikola - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Jankurová Vanesa - Slovakia SSHRKA

Kata juniorky 16-17 rokov - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Vaňová Vanda - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Pascu Diana - England SRKFE
3. miesto: Bogárová Dominika - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Enache Andrada - Romania RoSHRKF
5. miesto: Drgová Adriana - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Roberts Emily - England SRKFE

Kata ženy +16 - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Tsunevskaya Oksana - Russia RSKF
2. miesto: Collis Kathryn - England SRKFE
3. miesto: Bogárová Dominika - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Marinoiu Alexandra - Romania RoSHRKF
5. miesto: Takácsová Edina - Slovakia SSHRKA

Kata ženy +35 rokov - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Ostrovskaya Olga - Russia RSKF
2. miesto: Novitskaia Irina - Russia RSKF
3. miesto: Glatzová Andrea - Slovakia SSHRKA

Kata chlapci 8-9 rokov - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Galuev Vladimír - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Cagiotto Francesco - Italy SHRKTI
3. miesto: Attard Zachary - England SRKFE
3. miesto: Kosík Kristián - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Codreanu David - England SRKFE
5. miesto: Oprescu Bogdan - Romania RoSHRKF
7. miesto: David Pijetlovic - AuSHRK

Kata chlapci 10-11 rokov - počet súťažiacich: 16
1. miesto: Anuchin Pavel - Russia RSKF
2. miesto: Sečkár Šimon - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Chalupčík Samuel - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Mikulec Martin - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Maksimov Iaroslav - Russia RSKF
5. miesto: Shten Oleg - Russia RSKF
7. miesto: Stan Mihai Alexandru - Romania RoSHRKF
7. miesto: Angov Angel - Shito ryu Bulgaria

Kata chlapci 12-13 rokov - počet súťažiacich: 15
1. miesto: Miklovics Damian - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Kharitonov Kirill - Russia RSKF
3. miesto: Morgachev Egor - Russia RSKF
3. miesto: Petelarov Stefan - Shito ryu Bulgaria
5. miesto: Klačan Patrik - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Szekely Tas - Romania RoSHRKF
7. miesto: Dragus Adrian Vasile - Romania RoSHRKF

Kata dorastenci 14-15 rokov - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Nedelcu Andrei - Romania RoSHRKF
2. miesto: Bednarčík Samuel - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Stelcl Adam - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Purcell Eoin - England SRKFE
5. miesto: Loch Lukáš Samuel - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Merda Robert - Romania RoSHRKF

Kata juniori 16-17 rokov - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Le Roman - Russia RSKF
2. miesto: Kobirkov Shaul - Italy SHRKTI
3. miesto: Stanciu Andrei - Romania RoSHRKF
3. miesto: Tocu Razvan - England SRKFE
5. miesto: Popa Radu Daniel - Romania RoSHRKF
5. miesto: Lelli Francesco - Italy SHRKTI

Kata muži +16 - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Sandu Alexandru - Romania RoSHRKF
2. miesto: Le Roman - Russia RSKF
3. miesto: Farina Gabriele - Italy SHRKTI
3. miesto: Sandu Augustin - Romania RoSHRKF
5. miesto: Kubala Tomáš - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Csiba Dávid - Slovakia SSHRKA

Kata muži +35 rokov - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Kruzhalin Kirill - Russia RSKF
2. miesto: Pavoni Sandro - Italy SHRKTI
3. miesto: Rosu Marius Sebastian - Romania RoSHRKF

Kata muži +45 rokov - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Garmaev Veniamin - Russia RSKF
2. miesto: Csiba Tibor - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Cagiotto Luca - Italy SHRKTI

Kata muži +55 rokov - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Jurga Ján - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Kachan Alexander - Russia RSKF
3. miesto: Dokoupil Milan - Slovakia SSHRKA

Kumite dievčatá 8-9 rokov -27kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Borisová Vanesa - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Vrabcová Veronika - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Kuricová Ema - Slovakia SSHRKA

Kumite dievčatá 8-9 rokov -32kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Bytčanek Stella - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Salaganičová Ingrid - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Baciu Maria - Romania RoSHRKF
3. miesto: Popa Nica Barbu Sara Beea - Romania RoSHRKF
5. miesto: Toader Francesca - Romania RoSHRKF

Kumite dievčatá 8-9 rokov +32kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Ferariu Ioana - Romania RoSHRKF
2. miesto: Domoráková Nina - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Kurucz Erika Réka - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Tahotná Petra - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Vargová Linda Bettina - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Kučerová Radoslava - Slovakia SSHRKA

Kumite dievčatá 10-11 rokov -37kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Zacharová Ema - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Jalowiczorová Veronika - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Dumitru Andreea - Romania RoSHRKF
3. miesto: Huiu Stefania Alecsandra - Romania RoSHRKF
5. miesto: Hura-tudor Ana Maria - Romania RoSHRKF
5. miesto: Preda Alecsia Maria - Romania RoSHRKF
7. miesto: Niková Alica - Slovakia SSHRKA

Kumite dievčatá 10-11 rokov -45kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Polónyová Bianka - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Glatzová Barbora - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Manica Antonia - Romania RoSHRKF
3. miesto: Babjarová Sabína - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Simion Ilinca - Romania RoSHRKF
5. miesto: Fiorelli Veronica - Italy SHRKTI

Kumite dievčatá 10-11 rokov +45kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Erdélyiová Nina - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Šofráneková Alexandra - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Lakatošová Erika - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Rigó Rebecca - Slovakia SSHRKA

Kumite dievčatá 12-13 rokov -42kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Semenova Ekaterina - Russia RSKF
2. miesto: Herditzka Muriel - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Černická Zuzana - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Yilmaz Ayse - Romania RoSHRKF
5. miesto: Bruňanská Kristína - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Nováková Monika - Slovakia SSHRKA
7. miesto: Korčoková Petra - Slovakia SSHRKA

Kumite dievčatá 12-13 rokov -48kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Herditzka Vivien - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Vargová Zuzana - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Stirbescu Larisa - Romania RoSHRKF
3. miesto: Coman Maria - Romania RoSHRKF
5. miesto: Zaharia Alexia - Romania RoSHRKF

Kumite dievčatá 12-13 rokov +48kg - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Costanzo Isabella - Romania RoSHRKF
2. miesto: Tapferová Kristína - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Hanáková Karin - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Manica Briana - Romania RoSHRKF
5. miesto: Árvová Romana - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Smeu Alexandra - Romania RoSHRKF
7. miesto: Vajik Eszter - Romania RoSHRKF
7. miesto: Rosliakova Viktoriia - Russia RSKF

Kumite dorastenky 14-15 rokov -48kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Vakhterova Aleksandra - Russia RSKF
2. miesto: Langová Katarína - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Rostecká Ema - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Dinea Andrada - Romania RoSHRKF

Kumite dorastenky 14-15 rokov -55kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Pálinkášová Laura - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Sergeeva Daria - Russia RSKF
3. miesto: Burykina Tatiana - Russia RSKF
3. miesto: Pevalová Miroslava - Slovakia SSHRKA

Kumite dorastenky 14-15 rokov +55kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Nehilová Mercedes - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Krivdová Sára - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Pavel Livia - Romania RoSHRKF
3. miesto: Chursina Ekaterina - Russia RSKF
5. miesto: Bryndzová Michaela - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Leonova Anastasia - Russia RSKF
7. miesto: Polyakova Alevtina - Russia RSKF

Kumite juniorky 16-17 rokov -50kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Lydon Chloe - England SRKFE
2. miesto: Spodareva Alena - Russia RSKF
3. miesto: Polifronie Andreea - Romania RoSHRKF
3. miesto: Roberts Emily - England SRKFE

Kumite juniorky 16-17 rokov -58kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Malauta Miruna - Romania RoSHRKF
2. miesto: Pascu Diana - England SRKFE
3. miesto: Fornaci Irina - Italy SHRKTI
3. miesto: Bogárová Dominika - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Razhina Victoriia - Russia RSKF

Kumite juniorky 16-17 rokov +58kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Ene Georgiana - Romania RoSHRKF
2. miesto: Masárová Veronika - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Krumkach Daria - Russia RSKF
3. miesto: Gromova Vera - Russia RSKF
5. miesto: Enache Andrada - Romania RoSHRKF

Kumite ženy -53kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Parau Lorena - Romania RoSHRKF
2. miesto: Chernova Iana - Russia RSKF
3. miesto: Agulli Virginia - Italy SHRKTI

Kumite ženy -60kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Langošová Lucia - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Ster-popa Madalina - England SRKFE
3. miesto: Nováková Eva - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Rotaru Ana Carmina - Romania RoSHRKF
5. miesto: Ďurišová Michaela - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Dobrova Karina - Russia RSKF

Kumite ženy +60kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Mitran Alina - Romania RoSHRKF
2. miesto: Mirea Alexandrina - Romania RoSHRKF
3. miesto: Forró Réka Dorina - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Tapajčíková Tatiana - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Kulagina Victoria - Russia RSKF

Kumite ženy +18 rokov BRH - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Langošová Lucia - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Mirea Alexandrina - Romania RoSHRKF
3. miesto: Dobrova Karina - Russia RSKF
3. miesto: Mitran Alina - Romania RoSHRKF
5. miesto: Rotaru Ana Carmina - Romania RoSHRKF
5. miesto: Komarova Anna - Russia RSKF

Kumite ženy +35 rokov BRH - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Ostrovskaya Olga - Russia RSKF

Kumite chlapci 8-9 rokov -27kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Capoccia Gabriele - Italy SHRKTI
2. miesto: Konečný Alex - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Sava Paul - England SRKFE
3. miesto: Jankuloski Aleksandar - Italy SHRKTI
5. miesto: Codreanu David - England SRKFE

Kumite chlapci 8-9 rokov -32kg - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Attard Zachary - England SRKFE
2. miesto: Pozdnyshev Viacheslav - Russia RSKF
3. miesto: Manica Robert - Romania RoSHRKF
3. miesto: Barciu Ionut - Romania RoSHRKF
5. miesto: Iancu David - Romania RoSHRKF
5. miesto: Ionescu Adrian - Romania RoSHRKF
7. miesto: Belicaru Ctin Octavian - Romania RoSHRKF
7. miesto: Sukop Gregor - Slovakia SSHRKA

Kumite chlapci 8-9 rokov +32kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Broďani Alexander - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Lehotský Gregor - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Oprescu Bogdan - Romania RoSHRKF
3. miesto: Guna Matei - Romania RoSHRKF
5. miesto: Radovici Sasha - Romania RoSHRKF
5. miesto: Beňo Urban - Slovakia SSHRKA
7. miesto: David Pijetlovic - AuSHRK

Kumite chlapci 10-11 rokov -30kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Mečír Lukas - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Mikulec Martin - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Milata Dominik - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Vrabec Matej - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Dzhumenov Denis - Shito ryu Bulgaria
5. miesto: Chalupčík Samuel - Slovakia SSHRKA

Kumite chlapci 10-11 rokov -36kg - počet súťažiacich: 11
1. miesto: Zaťko Michal - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Shten Oleg - Russia RSKF
3. miesto: Mrovčák Peter - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Anghel Mihai - Romania RoSHRKF
5. miesto: Ivančík Oliver - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Kochergin Artemii - Russia RSKF
7. miesto: Maksimov Iaroslav - Russia RSKF

Kumite chlapci 10-11 rokov -43kg - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Vavro Šimon - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Shlygin Stanislav - Russia RSKF
3. miesto: Sečkár Šimon - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Jancso Tamas - Romania RoSHRKF
5. miesto: Turaz Lenny - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Simion Matei - Romania RoSHRKF
7. miesto: Anuchin Pavel - Russia RSKF
7. miesto: Stan Mihai Alexandru - Romania RoSHRKF

Kumite chlapci 10-11 rokov +43kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Sedlár Andrej - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Vulpoiu Eduard - Romania RoSHRKF
3. miesto: Radoš Ľubomír - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Kováč Simon - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Vasile David Gabriel - Romania RoSHRKF
5. miesto: Rostecký Jakub - Slovakia SSHRKA

Kumite chlapci 12-13 rokov -38kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Tornaci Erhan - Romania RoSHRKF
2. miesto: Rybochkin Maksim - Russia RSKF
3. miesto: Mečír Samuel - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Čiaky Martin - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Dolnický Adam - Slovakia SSHRKA

Kumite chlapci 12-13 rokov -44kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Hrdlovič Matúš - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Akchurin Zhdan - Russia RSKF
3. miesto: Szekely Tas - Romania RoSHRKF
3. miesto: Kocian Matej - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Kurucz Mário - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Petelarov Stefan - Shito ryu Bulgaria

Kumite chlapci 12-13 rokov -50kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Černický Jakub - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Drusinov Maksim - Russia RSKF
3. miesto: Žbodák Timo - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Chudík Adam - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Topov Dean - Shito ryu Bulgaria

Kumite chlapci 12-13 rokov +50kg - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Jalowiczor Marko - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Tofan Alexandru - Romania RoSHRKF
3. miesto: Černický Juraj - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Lichner Alexander - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Rossi Lorenzo - Italy SHRKTI
5. miesto: Dragus Adrian Vasile - Romania RoSHRKF

Kumite dorastenci 14-15 rokov -55kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Tvrdoň Andrej - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Iarovoi Filipp - Russia RSKF
3. miesto: Loch Lukáš Samuel - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Hațco Andrei - Moldova Shito Ryu
5. miesto: Cernea Alexandru - Romania RoSHRKF

Kumite dorastenci 14-15 rokov -58kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Bielik Marek - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Ič Ľubomír - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Jurík Matej - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Kožák Karol - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Petre Mario - Romania RoSHRKF
5. miesto: Floroiu Matei - Romania RoSHRKF

Kumite dorastenci 14-15 rokov -67kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Čela Aris Nikolas - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Bagita Daniel - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Szekely Kadocsa - Romania RoSHRKF
3. miesto: Vanka Zdenko - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Javorský Šimon - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Nedelcu Andrei - Romania RoSHRKF

Kumite dorastenci 14-15 rokov +67kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Šebok Patrik - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Kósa Tomáš - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Turčaník Michal - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Perov Ilia - Russia RSKF
5. miesto: Cucu Marius - Moldova Shito Ryu

Kumite juniori 16-17 rokov -59kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Avetisian Ashot - Russia RSKF
2. miesto: Ungureanu Andrei - Romania RoSHRKF
3. miesto: Comanescu Stefan - Romania RoSHRKF
3. miesto: Cirlan Valentin - Romania RoSHRKF

Kumite juniori 16-17 rokov -65kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Le Roman - Russia RSKF
2. miesto: Severin Daniil - Moldova Shito Ryu
3. miesto: Draghioti Athos - Romania RoSHRKF
3. miesto: Bartok Robert - Romania RoSHRKF
5. miesto: Tvrdý Adrián - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Schlett Oliver - Slovakia SSHRKA

Kumite juniori 16-17 rokov -72kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Podsklan David - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Slabu George - Romania RoSHRKF
3. miesto: Codreanu Eduard - England SRKFE
3. miesto: Gažo Michal - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Ionescu Marius - Romania RoSHRKF

Kumite juniori 16-17 rokov +72kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Jóba Attila - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Vermes Ákos - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Shekerev Evgenii - Russia RSKF
3. miesto: Kuznetcov Kirill - Russia RSKF
5. miesto: Kobirkov Shaul - Italy SHRKTI
5. miesto: Tocu Razvan - England SRKFE

Kumite muži -65kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Kheyfets Sergei - Russia RSKF
2. miesto: Stanchev Stancho - Shito ryu Bulgaria
3. miesto: Zhuravlev Dmitry - Russia RSKF
3. miesto: Teodorescu Claudiu - Romania RoSHRKF
5. miesto: Riedl Denis - Slovakia SSHRKA

Kumite muži -72kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Ipate Ionut - Romania RoSHRKF
2. miesto: Molnar Ionut - Romania RoSHRKF
3. miesto: Eynalov Efqan - Azerbaijan Shito-Ryu Karate-do Federation
3. miesto: Bajeanu Bogdan - Romania RoSHRKF
5. miesto: Stanciu Tiberiu - Romania RoSHRKF

Kumite muži -80kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Eynalov Mehman - Azerbaijan Shito-Ryu Karate-do Federation
2. miesto: Stoian Gabriel - Romania RoSHRKF
3. miesto: Bitto Pavol - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Klyuev Denis - Russia RSKF

Kumite muži +80kg - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Mihalache Cristian - Romania RoSHRKF
2. miesto: Dinica Claudiu - Romania RoSHRKF
3. miesto: Mikhailovskiy Artem - Russia RSKF
3. miesto: Sayadov Timur - Russia RSKF
5. miesto: Kirov Dmitrii - Russia RSKF
5. miesto: Huseynov Tuncay - Azerbaijan Shito-Ryu Karate-do Federation
7. miesto: Paulíny Peter - Slovakia SSHRKA
7. miesto: Kostolník Dávid - Slovakia SSHRKA

Kumite muži +18 rokov BRH - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Mihalache Cristian - Romania RoSHRKF
2. miesto: Eynalov Mehman - Azerbaijan Shito-Ryu Karate-do Federation
3. miesto: Huseynov Tuncay - Azerbaijan Shito-Ryu Karate-do Federation
3. miesto: Sayadov Timur - Russia RSKF
5. miesto: Teodorescu Claudiu - Romania RoSHRKF

Kumite muži +35 rokov BRH - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Farmadín Klaudio - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Klyuev Denis - Russia RSKF
3. miesto: Gradinaru Constantin - Shito ryu Spain
3. miesto: Turčaník Michal - Slovakia SSHRKA
5. miesto: Rosu Marius Sebastian - Romania RoSHRKF
5. miesto: Felber Branislav - Slovakia SSHRKA

Kumite muži +45 rokov BRH - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Krošlák Juraj - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Pevala Július - Slovakia SSHRKA
3. miesto: Cagiotto Luca - Italy SHRKTI
3. miesto: Dmitriev Sergei - Russia RSKF

Kumite muži +55 rokov BRH - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Jurga Ján - Slovakia SSHRKA
2. miesto: Dokoupil Milan - Slovakia SSHRKA

Kata team female - children 9-12 years - počet súťažiacich: 2
1. miesto: SSHRKA A
2. miesto: ROMANIA

Kata team female - cadet - počet súťažiacich: 2
1. miesto: SSHRKA A
2. miesto: SSHRKA B

Kata team male - children 9-12 years - počet súťažiacich: 5
1. miesto: RUS_SKF A
2. miesto: SSHRKA B
3. miesto: Shito ryu Bulgaria
3. miesto: ROMANIA

Kata team male - cadet - počet súťažiacich: 2
1. miesto: SSHRKA A
2. miesto: SSHRKA B

Kata team male - senior - počet súťažiacich: 3
1. miesto: ROMANIA
2. miesto: SHRKTI
3. miesto: SSHRKA

Kumite team female - cadet - počet súťažiacich: 5
1. miesto: RUS_SKF
2. miesto: SSHRKA A
3. miesto: ROMANIA A
3. miesto: Romania B

Kumite team female - junior - počet súťažiacich: 5
1. miesto: SSHRKA B
2. miesto: ROMANIA
3. miesto: RUS_SKF B
3. miesto: RUS_SKF A

Kumite team female - senior - počet súťažiacich: 3
1. miesto: ROMANIA
2. miesto: SSHRKA A
3. miesto: RUS_SKF

Kumite team male - cadet - počet súťažiacich: 6
1. miesto: SSHRKA A
2. miesto: Romania B
3. miesto: RUS_SKF A
3. miesto: ROMANIA A

Kumite team male - junior - počet súťažiacich: 6
1. miesto: RUS_SKF
2. miesto: SSHRKA B
3. miesto: Romania B
3. miesto: SSHRKA A

Kumite team male - senior - počet súťažiacich: 7
1. miesto: ROMANIA A
2. miesto: SSHRKA A
3. miesto: RUS_SKF A
3. miesto: RUS_SKF B