Majstrovstvá GOJU RYU KARATE - 10.06.2017

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

Všetky disciplíny - Jednotlivci

PDF

Kata - Jednotlivci

Kumite - Jednotlivci

PDF
Kata dievčatá 6-7 ročné - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Klempová Linda - Central karate klub Poprad
2. miesto: Klempová Laura - Central karate klub Poprad
3. miesto: Kretovičová Rita - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Čonková Zorislava - Union Košice

Kata dievčatá 8-9 ročné - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Marková Ingrid - KARATE KLUB TOPOĽČANY
2. miesto: Salaganičová Ingrid - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Horanská Elena - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Vukušičová Sandra - Športové združenie TJ Metropol Košice

Kata dievčatá 10-11 ročné - počet súťažiacich: 23
1. miesto: Patai Stella - KARATE KLUB TOPOĽČANY
2. miesto: Pálešová Viktória - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Sklenková Lucia - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Hrubcová Klára - Karate klub Trstená

Kata dievčatá 12-13 ročné - počet súťažiacich: 10
1. miesto: Glovová Sarah - Športové združenie TJ Metropol Košice
2. miesto: Vraňuchová Júlia - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Roháľová Lívia - Karate Klub Sabinov, o.z.
3. miesto: Bandurová Vanesa - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kata dievčatá 14-15 ročné - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Kimáková Júlia - Športový klub Keido Košice
2. miesto: Václavíková Michaela - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.
3. miesto: Nováková Michaela - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Cubjaková Daniela - ŠK OLYMPIA Bardejov

Kata dievčatá 16-17 ročné - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Macejáková Kamila - MONARCH KARATE KLUB, o.z.
2. miesto: Mariničová Kristina - Karate klub Yugan Snina
3. miesto: Šimová Leontína - Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec
3. miesto: Smetanová Terézia - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kata ženy 18 ročné a staršie - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Verebesová Margaréta - Športové združenie TJ Metropol Košice
2. miesto: Panocova Katka - Športové združenie TJ Metropol Košice
3. miesto: Schwartzová Zuzana - Union Košice
3. miesto: Kucová Ivana - Central karate klub Poprad

Kata chlapci 6-7 roční - počet súťažiacich: 14
1. miesto: Šipkovský Jozef - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Macko Samuel - Športový klub Keido Košice
3. miesto: Vasilik Daniel - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
3. miesto: Pirčák René - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kata chlapci 8-9 roční - počet súťažiacich: 22
1. miesto: Hudec Adam - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Páleš Richard - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Glova Richard - Športové združenie TJ Metropol Košice
3. miesto: Plichta Bruno - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kata chlapci 10-11 roční - počet súťažiacich: 26
1. miesto: Sedlár Andrej - Karate klub KUMADE Topoľčany
2. miesto: Papcun Michael - Športový klub Keido Košice
3. miesto: Antoš Vojtech - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Mrovčák Peter - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kata chlapci 12-13 roční - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Subovics Michal - Športové združenie TJ Metropol Košice
2. miesto: Linhart Leo - Športový klub Keido Košice
3. miesto: Guzej Stanislav - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Bohunický Dominik - TJ Rapid Bratislava

Kata chlapci 14-15 roční - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Stelcl Adam - Športové združenie TJ Metropol Košice
2. miesto: Čorba Radoslav - Športové združenie TJ Metropol Košice
3. miesto: Zborovjan Marko - Karate Klub Sabinov, o.z.
3. miesto: Demský Ľubomír - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kata chlapci 16-17 roční - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Belovič Tomáš - Športové združenie TJ Metropol Košice
2. miesto: Subovics Filip - Športové združenie TJ Metropol Košice
3. miesto: Tchúr Patrik - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Lacko Peter - Central karate klub Poprad

Kata muži 18 roční a starší - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Kubala Tomáš - Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Bašista Filip - Central karate klub Poprad
3. miesto: Kožuch Adrián - Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Blaho Peter - KK Nováky

Kumite dievčatá 6-7 ročné do 20 kg - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Klempová Laura - Central karate klub Poprad

Kumite dievčatá 6-7 ročné do 24 kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Klempová Linda - Central karate klub Poprad
2. miesto: Halecká Sofia - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Laciová Damiána - Karate Klub Junior Prešov

Kumite dievčatá 6-7 ročné do 28 kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Kretovičová Rita - Karate Klub KRETOVIČ Košice
2. miesto: Lekešová Lucia - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš

Kumite dievčatá 6-7 ročné nad 28 kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Čonková Zorislava - Union Košice
2. miesto: Vaľková Adela - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Horanská Tereza - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Kočišová Katarína - Karate Klub Junior Prešov

Kumite dievčatá 8-9 ročné do 27 kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Blizmanová Denisa - Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Kucová Lea - Central karate klub Poprad
3. miesto: Kollárová Patrícia - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Marková Ingrid - KARATE KLUB TOPOĽČANY

Kumite dievčatá 8-9 ročné do 32 kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Salaganičová Ingrid - Karate Klub Junior Prešov
2. miesto: Baloghová Olívia - Union Košice
3. miesto: Bruothová Lea - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Lanková Michaela - Spartak Myjava

Kumite dievčatá 8-9 ročné do 37 kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Sekelská Alexandra Katarína - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
2. miesto: Čonková Dorotea - Union Košice
3. miesto: Královská Júlia - Union Košice
3. miesto: Kőtelesová Sofia Elli - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kumite dievčatá 8-9 ročné nad 37 kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Horanská Elena - Karate Klub KRETOVIČ Košice
2. miesto: Biľová Barbora - Športový klub Keido Košice

Kumite dievčatá 10-11 ročné do 30 kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Mišovýchová Zuzana - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.
2. miesto: Jalowiczorová Veronika - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kumite dievčatá 10-11 ročné do 35 kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Kantoráková Adela - Union Košice
2. miesto: Pálešová Viktória - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Sklenková Lucia - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kumite dievčatá 10-11 ročné do 40 kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Glatzová Barbora - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Mišová Michaela - KK OSA obč.zdr.Bratislava
3. miesto: Kőtelesová Sarah Jessica - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Málková Lea - Spartak Myjava

Kumite dievčatá 10-11 ročné nad 40 kg - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Váczy Anna - Karate klub Slávia UPJŠ Košice
2. miesto: Gahírová Ivana - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Polónyová Bianka - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Buchtová Stefania - Spartak Myjava

Kumite dievčatá 12-13 ročné do 40 kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Herditzka Muriel - Karate klub Slávia UPJŠ Košice
2. miesto: Bandurová Vanesa - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Nováková Monika - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Vanková Patrícia - MŠK Žiar nad Hronom

Kumite dievčatá 12-13 ročné do 45 kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Kimáková Júlia - Športový klub Keido Košice
2. miesto: Vilčinská Annamária - Karate klub Trstená
3. miesto: Roháľová Lívia - Karate Klub Sabinov, o.z.
3. miesto: Glovová Sarah - Športové združenie TJ Metropol Košice

Kumite dievčatá 12-13 ročné do 50 kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Herditzka Vivien - Karate klub Slávia UPJŠ Košice
2. miesto: Krištanová Natália - MŠK karate Vranov
3. miesto: Želinská Radka - Union Košice
3. miesto: Fabriciová Barbora - Športový klub Keido Košice

Kumite dievčatá 12-13 ročné nad 50 kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Tapferová Kristína - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Ťažká Terézia - Karate klub MP Brezno
3. miesto: Rajtíková Timea - Karate Klub Sabinov, o.z.
3. miesto: Vraňuchová Júlia - Karate Klub Junior Prešov

Kumite dievčatá 14-15 ročné do 47 kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Šimčíková Kristína - Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Schlettová Dianka - TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Nováková Michaela - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Kormaníková Gabriela - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.

Kumite dievčatá 14-15 ročné do 54 kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Pálinkášová Laura - FARMEX Nitra
2. miesto: Václavíková Michaela - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.
3. miesto: Viglašská Veronika - MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Zimnikovalová Zoja - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kumite dievčatá 14-15 ročné nad 54 kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Krivdová Sára - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Pekarčíková Monika - KK IGLOW Spišská Nová Ves
3. miesto: Dufalová Michaela - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
3. miesto: Bryndzová Michaela - Karate Klub Junior Prešov

Kumite dievčatá 16-17 ročné do 53 kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Smetanová Terézia - Karate Klub KRETOVIČ Košice
2. miesto: Verebesová Margaréta - Športové združenie TJ Metropol Košice

Kumite dievčatá 16-17 ročné do 59 kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Dobiašová Tereza - Spartak Myjava
2. miesto: Mariničová Kristina - Karate klub Yugan Snina

Kumite dievčatá 16-17 ročné nad 59 kg - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Adamová Saskia - Karate Klub KATSUDO Sabinov

Kumite ženy 18 rokov a staršie do 50 kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Pánčiová Dominika - MŠK karate Vranov
2. miesto: Kucová Ivana - Central karate klub Poprad

Kumite ženy 18 rokov a staršie do 55 kg - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Schwartzová Zuzana - Union Košice

Kumite ženy 18 rokov a staršie do 61 kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Langošová Lucia - Karate Klub Junior Prešov
2. miesto: Baňasová Jaroslava - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Mrázová Simona - KK DOLNÝ KUBÍN

Kumite ženy 18 rokov a staršie do 68 kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Semaníková Veronika - Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Tapajčíková Tatiana - Karate klub MP Brezno

Kumite chlapci 6-7 roční do 22 kg - počet súťažiacich: 8
1. miesto: Farkaš Samuel - Union Košice
2. miesto: Timko Martin - Union Košice
3. miesto: Tropp Marek - Central karate klub Poprad
3. miesto: Györi Radovan Michael - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.

Kumite chlapci 6-7 roční do 26 kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Veterný Richard - Karate Klub Sabinov, o.z.
2. miesto: Géci Boris - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Doležal Teo - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Dujava Simon - Karate Klub KATSUDO Sabinov

Kumite chlapci 6-7 roční do 30 kg - počet súťažiacich: 1
1. miesto: Buzogáň Sebastián - Karate Klub Junior Prešov

Kumite chlapci 6-7 roční nad 30 kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Mitrík Richard - Union Košice
2. miesto: Vasilik Daniel - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.

Kumite chlapci 8-9 roční do 24 kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Marušin Ján - Karate Klub KRETOVIČ Košice
2. miesto: Mičetic Adrián - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš

Kumite chlapci 8-9 roční do 28 kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Kurčina Erik - KK DOLNÝ KUBÍN
2. miesto: Huang Victor - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
3. miesto: Eliáš Ondrej - Spartak Myjava
3. miesto: Vagaský Timon - Union Košice

Kumite chlapci 8-9 roční do 32 kg - počet súťažiacich: 12
1. miesto: Laci Manuel - Karate Klub Junior Prešov
2. miesto: Petráš Roland - Spartak Myjava
3. miesto: Páleš Richard - Karate klub KUMADE Topoľčany
3. miesto: Langa Jozef - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kumite chlapci 8-9 roční nad 32 kg - počet súťažiacich: 19
1. miesto: Turčaník Richard - Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš
2. miesto: Broďani Alexander - AC Uniza Klub Karate Žilina
3. miesto: Dufala Lukáš - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
3. miesto: Petruška Matias - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kumite chlapci 10-11 roční do 30 kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Buša Tomáš - Karate klub Slávia UPJŠ Košice
2. miesto: Šuna Matej - Central karate klub Poprad
3. miesto: Papcun Michael - Športový klub Keido Košice
3. miesto: Loub Yakob - Union Košice

Kumite chlapci 10-11 roční do 35 kg - počet súťažiacich: 13
1. miesto: Mrovčák Peter - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Libák Matúš - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Pirčák Vasil - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Papp Zoltán - Karate klub Slávia UPJŠ Košice

Kumite chlapci 10-11 roční do 40 kg - počet súťažiacich: 9
1. miesto: Bohunický Lukáš - TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Kulíšek Adam - Spartak Myjava
3. miesto: Stříž Martin - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Chudík Filip - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

Kumite chlapci 10-11 roční nad 40 kg - počet súťažiacich: 18
1. miesto: Mojzeš Dávid - Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Mácha Richard - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Krivoňák Kristián - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
3. miesto: Sedlár Andrej - Karate klub KUMADE Topoľčany

Kumite chlapci 12-13 roční do 40 kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Čiaky Martin - ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Maňko Jakub - ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Dundovič Jakub - Karate klub MP Brezno
3. miesto: Hruštinec Ronald - Karate klub Trstená

Kumite chlapci 12-13 roční do 45 kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Černický Jakub - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Křesťák Samuel - Union Košice
3. miesto: Čonka Martin - Karate Klub Junior Prešov
3. miesto: Křesťák René - Union Košice

Kumite chlapci 12-13 roční do 50 kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Drobňak Martin - MŠK karate Vranov
2. miesto: Chudík Adam - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Šenšel Filip - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.

Kumite chlapci 12-13 roční do 55 kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Kešelák Dominik - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Jalowiczor Marko - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Melicher Matej - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Černický Juraj - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kumite chlapci 12-13 roční nad 55 kg - počet súťažiacich: 7
1. miesto: Kačírek Šimon - Karate Klub KRETOVIČ Košice
2. miesto: Jaroš Branislav - Karate klub MUGEN
3. miesto: Cuker Oliver - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Kondáš Dávid - Karate Klub KRETOVIČ Košice

Kumite chlapci 14-15 roční do 52 kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Hauser Igor - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Mácha Michal - Karate Klub KATSUDO Sabinov
3. miesto: Ruščin Michal - MŠK karate Vranov

Kumite chlapci 14-15 roční do 57 kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Demský Ľubomír - Karate Klub KRETOVIČ Košice
2. miesto: Ič Ľubomír - FARMEX Nitra
3. miesto: Andryeyev Konstyantyn - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA

Kumite chlapci 14-15 roční do 63 kg - počet súťažiacich: 6
1. miesto: Janovčík Maroš - KK IGLOW Spišská Nová Ves
2. miesto: Šimun Marek - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
3. miesto: Pápay Martin - FARMEX Nitra
3. miesto: Javorský Šimon - KK IGLOW Spišská Nová Ves

Kumite chlapci 14-15 roční do 70 kg - počet súťažiacich: 4
1. miesto: Vanka Zdenko - MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Jurák Adam - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
3. miesto: Pálfy Henrich - Karate klub Slávia UPJŠ Košice
3. miesto: Ferják Miroslav - Karate klub Snina

Kumite chlapci 14-15 roční nad 70 kg - počet súťažiacich: 5
1. miesto: Schwartz Róbert - Union Košice
2. miesto: Maják Juraj - Karate Klub Sabinov, o.z.
3. miesto: Babilia Vasyl - ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
3. miesto: Zborovjan Marko - Karate Klub Sabinov, o.z.

Kumite chlapci 16-17 roční do 68 kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Sado Daniel - MŠK karate Vranov
2. miesto: Tchúr Patrik - Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Schlett Oliver - FARMEX Nitra

Kumite chlapci 16-17 roční do 76 kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Balint Samuel - MŠK karate Vranov
2. miesto: Lacko Peter - Central karate klub Poprad

Kumite chlapci 16-17 roční nad 76 kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Dolinič Richard - MŠK karate Vranov
2. miesto: Hudaček Ferdinand - Central karate klub Poprad

Kumite muži 18 rokov a starší do 67 kg - počet súťažiacich: 2
1. miesto: Konečný Andrej - KK DOLNÝ KUBÍN
2. miesto: Kubala Tomáš - Športová škola karate Prievidza

Kumite muži 18 rokov a starší do 84 kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Hatala Richard - MŠK karate Vranov
2. miesto: Bašista Filip - Central karate klub Poprad
3. miesto: Kožuch Adrián - Športová škola karate Prievidza

Kumite muži 18 rokov a starší nad 84 kg - počet súťažiacich: 3
1. miesto: Baňas Martin - Union Košice
2. miesto: Smik František - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD