SLOVENSKÝ POHÁR mladších dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 2. kolo - 18.11.2023

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 10 7 6 23
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 10 5 8 23
3. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 5 1 3 9
4. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 6 8 18
5. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 3 2 9
6. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 3 6 4 13
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 3 4 10
8. FARMEX Nitra 3 1 5 9
9. Karate klub MUGEN 3 1 1 5
10. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 2 2 7 11
11. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 2 3 7
12. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 3 6
13. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 2 1 0 3
14. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 0 2 4
15. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 6 9
16. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 5 8
17. Karate klub Detva 1 1 2 4
18. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 1 1 1 3
19. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 1 0 2 3
20. Suchánkovej karate škola 1 0 2 3
21. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 3 7 10
22. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 1 3
23. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 0 2
24. CITY SPORT CLUB ŽILINA 0 2 0 2
25. Budokan Samaria, o.z. 0 1 3 4
26. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 1 2
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 1 2
28. Seigokan 0 1 1 2
29. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 0 1
30. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 0 1
31. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 1 0 1
32. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 5 5
33. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
34. Karate klub Dolný Kubín 0 0 2 2
35. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
36. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA Humenné 0 0 1 1
37. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
38. Športový klub karate SEIWA 0 0 1 1
39. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 1 1
40. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
41. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
42. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
43. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
44. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
46. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
47. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 0 0 0
48. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
49. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 10 5 8 23
2. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 5 1 3 9
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 5 7 16
4. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 4 2 0 6
5. FARMEX Nitra 3 1 5 9
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 3 1 1 5
7. Karate klub MUGEN 3 1 1 5
8. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 2 6 2 10
9. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 2 3 4 9
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 2 2 2 6
11. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 2 1 3 6
12. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 2 1 0 3
13. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 0 2 4
14. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 6 9
15. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 2 5 8
16. Karate klub Detva 1 1 2 4
17. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 1 0 4 5
18. Suchánkovej karate škola 1 0 1 2
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 3 7 10
20. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 2 0 2
21. CITY SPORT CLUB ŽILINA 0 2 0 2
22. Budokan Samaria, o.z. 0 1 2 3
23. Karate klub Krupina, o. z. 0 1 1 2
24. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 1 1 2
25. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 1 1 2
26. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 1 0 1
27. Seigokan 0 1 0 1
28. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 1 0 1
29. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 1 0 1
30. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 5 5
31. Karate klub Dolný Kubín 0 0 2 2
32. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
33. Športový klub karate SEIWA 0 0 1 1
34. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
35. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
36. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
37. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
38. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
39. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
40. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 0 0 0
41. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
42. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
43. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 30 14 6 50
2. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 30 10 8 48
3. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 12 12 8 32
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 9 12 4 25
5. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 15 2 3 20
6. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 6 2 20
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 6 4 19
8. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 6 4 7 17
9. FARMEX Nitra 9 2 5 16
10. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 3 13
11. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 6 13
12. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 6 7 13
13. Karate klub MUGEN 9 2 1 12
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 5 12
15. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 3 11
16. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 2 0 8
17. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 0 2 8
18. Karate klub Detva 3 2 2 7
19. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 3 2 1 6
20. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA 3 0 2 5
21. Suchánkovej karate škola 3 0 2 5
22. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 4 1 5
23. Budokan Samaria, o.z. 0 2 3 5
24. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 5 5
25. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 4 0 4
26. CITY SPORT CLUB ŽILINA 0 4 0 4
27. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 1 3
28. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 1 3
29. Seigokan 0 2 1 3
30. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 0 2
31. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 0 2
32. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 0 2
33. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 2 2
34. Karate klub Dolný Kubín 0 0 2 2
35. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
36. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
37. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA Humenné 0 0 1 1
38. Športový klub karate SEIWA 0 0 1 1
39. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
40. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z. 0 0 1 1
41. Karate klub Slovšport Trnava, o. z. 0 0 1 1
42. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
43. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
44. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 0 0 0
45. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 0 0
46. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
47. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 0 0 0 0
48. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
49. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z. 30 10 8 48
2. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 12 10 7 29
3. TORNADO KARATE TEAM, o.z. 15 2 3 20
4. ŠK Karate Kachi Nitra o.z. 6 12 2 20
5. Športový klub Real team Trenčín, o. z. 12 4 0 16
6. FARMEX Nitra 9 2 5 16
7. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA 6 6 4 16
8. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 6 13
9. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 6 7 13
10. Karate klub MUGEN 9 2 1 12
11. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z. 9 2 1 12
12. Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6 4 2 12
13. Karate klub KUMADE Topoľčany 3 4 5 12
14. Telovýchovná jednota Spartak Myjava 6 2 3 11
15. Športový klub mesta Liptovský Hrádok 6 2 0 8
16. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 0 2 8
17. Karate klub Detva 3 2 2 7
18. Telovýchovná jednota Rapid Bratislava 3 0 4 7
19. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 0 5 5
20. Suchánkovej karate škola 3 0 1 4
21. AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z. 0 4 0 4
22. CITY SPORT CLUB ŽILINA 0 4 0 4
23. Budokan Samaria, o.z. 0 2 2 4
24. Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z. 0 2 1 3
25. Karate klub Krupina, o. z. 0 2 1 3
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 0 2 1 3
27. Centrál karate klub Poprad o.z. 0 2 0 2
28. Klub karate pri TJ ZZO Čadca 0 2 0 2
29. Seigokan 0 2 0 2
30. KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z. 0 2 0 2
31. Karate klub Dolný Kubín 0 0 2 2
32. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 2 2
33. Karate klub Trstená, o. z. 0 0 1 1
34. KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z. 0 0 1 1
35. AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN 0 0 1 1
36. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 0 1 1
37. Športový klub karate SEIWA 0 0 1 1
38. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
39. KARATE KLUB ZOKU 0 0 1 1
40. Karate Klub IMPERIUM Nitra 0 0 0 0
41. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 0 0 0
42. Mestský športový klub Kežmarok 0 0 0 0
43. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 0 0 0 0
PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

SLOVENSKÝ POHÁR mladších dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 1. kolo - 21.10.2023
SLOVENSKÝ POHÁR mladších dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 2. kolo - 18.11.2023



Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov začiatočníčky

1. Kincelová Diana /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 24
2. Exlerová Santos Melody Lilly /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
2. Karapandža Tamara /Seigokan/ - body: 8
4. Trstenská Emma /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 4
4. Veliká Michaela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
6. CHomíková Petra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
6. Kindernayová Ivana /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA Humenné/ - body: 2


Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov pokročilé

1. Okoličányová Rebeka /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Kiššková Karolína /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
3. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
3. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Pummerová Nina Anna /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
6. Lapošová Kristína /Športový klub karate SEIWA/ - body: 2
6. Michalková Hannah /Športový klub karate SEIWA/ - body: 2
6. Škuril Zara Viktória /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 2


Kata dorastenky 14-15 rokov

1. Fialková Sofia /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 24
2. Trungelová Senja /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 16
3. Štefáneková Sofia /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 8
4. Borisová Vanessa /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 6
5. Bábelová Daniela /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
5. Čierniková Karin /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Milčíková Romana /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 4
8. Pavlíková Laura /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata juniorky 16-17 rokov

1. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 20
2. Mrázová Rebeca /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
3. Kadlecajová Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Kršiaková Nikola /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
6. Adame Lenka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Gabrišková Michaela /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Hronská Tatiana /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2


Kata OPEN juniorky a staršie juniorky

1. Čukanová Michaela /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
1. Gamová Nataša /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
3. Mrázová Rebeca /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 6
5. Mišejová Simona /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
6. Adame Lenka /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
6. Glatzová Barbora /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
6. Hrnčáriková Marika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2
6. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Školníková Viktória /C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen/ - body: 2


Kata staršie juniorky 18-20 rokov

1. Čukanová Michaela /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 20
1. Gamová Nataša /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
3. Bruňanská Kristína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 8
4. Hrnčáriková Marika /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 6
5. Líšková Laura /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA/ - body: 4
5. Školníková Viktória /C.B.U.M. BUDOKAN Zvolen/ - body: 4
7. Kňazovčíková Nina /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 2
7. Niková Soňa /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
7. Slováková Adriana /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 2


Kata mladší dorastenci 12-13 rokov začiatočníci

1. Filáček Matúš /Suchánkovej karate škola/ - body: 16
1. Macko Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Kubanka Dominik /Budokan Samaria, o.z./ - body: 12
4. Václav Lukas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 10
5. Czéhmester Sebastian /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 4
6. Dudek Martin /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
6. Leskovjanský Matúš /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
6. Pavlík Tomáš /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 2


Kata mladší dorastenci 12-13 rokov pokročilí

1. Gendeš Juraj /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
2. Verčimák Martin /Seigokan/ - body: 16
3. Bábel Branislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Stuška Samuel /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 6
5. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
5. Šipkovský Jozef /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
7. Čársky Adam /Seigokan/ - body: 2
7. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Weinreb Jakub /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kata dorastenci 14-15 rokov

1. Gendeš Dávid /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
1. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 20
3. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
4. Bako Maxim /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 6
4. Lakomý Lukáš /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 6
6. Spáčil Samuel /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 4
7. Martyščák Juraj /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 2
7. Sastre Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2


Kata juniori 16-17 rokov

1. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 24
2. Gyulaffy Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Galuev Vladimír /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 10
4. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
5. Drahovský Ján /Seigokan/ - body: 4
6. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2
6. Otrubčák Samuel /HANKO KAI KARATE KLUB SENICA, o. z./ - body: 2
6. Weinreb Dominik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kata OPEN juniori a starší juniori

1. Filip Denis /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
2. Hrčka Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Šlehofer Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Nedoroščík Daniel /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
5. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 4
5. Muller Juraj /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Weinreb Dominik /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
8. Drahovský Ján /Seigokan/ - body: 2
8. Galuev Vladimír /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 2
8. Hudec Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
8. Mančík Bruno /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kata starší juniori 18-20 rokov

1. Šlehofer Richard /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
2. Hrčka Roman /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Miklovics Damian /KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z./ - body: 12
4. Rada Matej /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA Humenné/ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 42kg začiatočníčky

1. Zavraiska Irina /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 24
2. Kincelová Diana /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
3. Exlerová Santos Melody Lilly /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
3. Hudáková Alexandra /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
3. Karapandža Tamara /Seigokan/ - body: 4
3. Majerníková Lívia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 42kg pokročilé

1. Chrastinová Klára /Karate klub MUGEN/ - body: 24
2. Dujavová Michaela /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 10
3. Bírová Emma /FARMEX Nitra/ - body: 8
3. Caletková Ema /Karate klub MUGEN/ - body: 8
5. Fabianová Nina /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 4
5. Szárazová Sofia /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
7. Burzová Bianka /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
7. Galbavá Lenka /Karate Klub IMPERIUM Nitra/ - body: 2
7. Hybenová Hana /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
7. Reľovská Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 47kg začiatočníčky

1. Mazúchová Tatiana /FARMEX Nitra/ - body: 24
2. Sekerešová Lucia /Karate klub Detva/ - body: 16
3. Veliká Michaela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 47kg pokročilé

1. Ševčíková Natália /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 14
2. Klempová Laura /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 12
2. Streicherová Romana /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 12
2. Ševčíková Viktória /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
5. Michálková Natália /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
6. Badrnová Tamara /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
7. Bdžochová Soňa /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Cabanová Hanka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Korinková Tatiana /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
7. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 52kg začiatočníčky

1. Szabóová Sarah /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 16
1. Trstenská Emma /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 16
3. Veliká Michaela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
4. Pahuli Eliška /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Bujnakova Betka /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 52kg pokročilé

1. Gašparová Jessica /Karate klub MUGEN/ - body: 24
2. Halecká Sofia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
3. Cabanová Hanka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Klempová Linda /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 6
5. Tažejová Nina /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Zborovjanová Zoja Žofia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
7. Horňáková Pavlína /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
7. Hrkľová Ema /AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN/ - body: 2
7. Hucíková Adela /AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN/ - body: 2


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 52kg začiatočníčky

1. Brezňanová Michaela /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
2. Lešigová Hana /KARATE KLUB OSA, o. z./ - body: 12
3. CHomíková Petra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 8
3. Švecová Ester /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Štellmachová Zuzana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 52kg pokročilé

1. Zelmanová Alžbeta /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 16
2. Imrichová Tamara /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 12
3. Kičková Abigail /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 8
3. Turoczyová Petra /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
5. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
5. Tvrdoňová Lea /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 6
7. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
7. Kútniková Dominika /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4
7. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
10. Hrkľová Ema /AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN/ - body: 2
10. Prečuchová Janka /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov do 47kg

1. Mierna Adriana /Karate klub MUGEN/ - body: 24
2. Verebová Sára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
3. Bajanová Denisa /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
5. Budajová Ema /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
5. Nádašdiová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Adamjaková Sandra /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov do 54kg

1. Ilavská Kristína /FARMEX Nitra/ - body: 16
1. Melicháreková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 16
3. Krnáčová Natália /Karate klub Detva/ - body: 12
4. Vašíčková Viktória /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 8
5. Juríková Sára /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 4
5. Kožuškaničová Timea /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 4
5. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
8. Halama Nina /Seigokan/ - body: 2
8. Kisléghyová Sára /KARATE KLUB TAMASHI Vráble/ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov do 61kg

1. Hulinová Ema /Karate klub Detva/ - body: 20
2. Zeumerová Alexandra /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
3. Harakaľová Nicol /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
4. Benešová Nina /Budokan Samaria, o.z./ - body: 8
5. Garajová Katarína /AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN/ - body: 4
5. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Nedeljaková Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
8. Salaganičová Ingrid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Železňáková Kristína /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenky 14-15 rokov nad 61kg

1. Kuliková Vira /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 24
2. Kučerová Radoslava /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Rumanovská Zoe /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Lanková Michaela /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 6
5. Šelapugina Alexandra /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
6. Cardová Katka /Klub karate pri TJ ZZO Čadca/ - body: 2
6. Jánošíková Nela /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
6. Matušková Sofia /Suchánkovej karate škola/ - body: 2
6. Petrakovičová Katarína /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 48kg

1. Jalowiczorová Veronika /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 20
1. Pálešová Viktória /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 20
3. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4


Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

1. Malá Liliana /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Bajanová Alica /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
2. Kuricová Ema /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
2. Lorenčíková Lucia /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 8
5. Bábiková Adela /Karate klub MUGEN/ - body: 4
5. Tažejová Sarah /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4


Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

1. Luptáková Natália Lea /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Dabin Juliette /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
2. Horáčková Lenka /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 12
4. Jeseničová Nina /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4
4. Majdiaková Laura /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
6. Bytčanek Stella /CITY SPORT CLUB ŽILINA/ - body: 2
6. Niková Alica /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 2
6. Orolínová Lucia /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2


Kumite juniorky 16-17 rokov do 66kg

1. Šoltésová Viktória /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Kalamárová Alexandra /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 16
3. Dvorská Lucia /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
3. Jaššová Amália Anna /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 8


Kumite juniorky 16-17 rokov nad 66kg

1. Krempaská Alexandra /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 16
2. Chrastinová Petra /Karate klub MUGEN/ - body: 12
3. Nosková Sofia /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 8
3. Rigo Rebecca /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8
5. Gabrišková Michaela /KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 50kg

1. Mrázová Lucia /Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Vargová Natália /FARMEX Nitra/ - body: 12
3. Mináriková Sofia /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
2. Baková Rebeka /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 12
2. Kvasnicová Nina /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
4. Gavorová Terézia /FARMEX Nitra/ - body: 4
4. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

1. Váczy Anna /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Herditzka Vivien /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
3. Nová Lucia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
4. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
5. Gavorová Terézia /FARMEX Nitra/ - body: 4
5. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg

1. Mesárošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
2. Polónyová Bianka /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
3. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
3. Vargová Tünde Emese /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 8


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

1. Erdélyiová Nina /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 24
2. Snopková Viktória /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 16
3. Hóková Ella /FARMEX Nitra/ - body: 4


Kumite staršie juniorky 18-20 rokov OPEN

1. Mesárošová Nina /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 14
2. Erdélyiová Nina /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
3. Snopková Viktória /AC UNIZA Karate Klub Žilina, o. z./ - body: 10
4. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
5. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
5. Gavorová Terézia /FARMEX Nitra/ - body: 4
5. Nová Lucia /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 4
5. Vargová Tünde Emese /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg začiatočníci

1. Václav Lukas /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 24
2. Macko Peter /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
2. Sokolovsyi Denys /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 12
4. Alberty Federico /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
4. Knut Matej /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
4. Radiev Ivan /AKADÉMIA KARATE DOLNÝ KUBÍN/ - body: 4
7. Macháček Šimon /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg pokročilí

1. Kováčik Šimon /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 24
2. Figa Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 10
2. Póša Oliver /Seigokan/ - body: 10
4. Černo Tomáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Chovanec Tomáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Jablonský Matúš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Krutil Dominik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Miko Onur /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Sentpétery Max /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 2
7. Stojkovič Filip /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg začiatočníci

1. Buda Michal /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Baláž Dominik /Seigokan/ - body: 12
2. Šperka Matej /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12
4. Hudec Rastislav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 6
5. Fodrek Nicolas /Suchánkovej karate škola/ - body: 4


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg pokročilí

1. Doncs Eugen /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 20
1. Mrlian Adam Ján /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 20
3. Beňo Viktor /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
3. Gašpar Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
3. Kutlák Kamil /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
3. Marcinek Maxim /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
7. Balucha Maxim /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
7. Cibulka Richard /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 2
7. Holub Ján Peter /Športový klub mesta Liptovský Hrádok/ - body: 2
7. Julény Alex /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
7. Mackov Michal /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2
7. Olianka Jakub /Seigokan/ - body: 2
7. Šefara Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Šrank Michal /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 50kg začiatočníci

1. Filáček Matúš /Suchánkovej karate škola/ - body: 24
2. Kubanka Dominik /Budokan Samaria, o.z./ - body: 16
3. Szucs Damián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
4. Dragula Adam /Karate klub Fatra Martin/ - body: 4


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 50kg pokročilí

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
2. Koval David /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
4. Bohunický Tomáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
4. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Čmiko Miroslav /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
6. Jankovič Jakub /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
6. Jánoška Oliver /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
6. Letko Marek /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg začiatočníci

1. Zelenay Hugo /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 24
2. Goralka Richard /Klub karate pri TJ ZZO Čadca/ - body: 12
2. Šperka Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 12


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg pokročilí

1. Chovanec Jakub /FARMEX Nitra/ - body: 16
2. Kolej Samuel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
2. Rieznikov Artem /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 12
4. Leštinský Michal /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
5. Blažovský Michal /Športový klub karate SEIWA/ - body: 6
6. Szabó Damián /FARMEX Nitra/ - body: 4
7. Cimerman Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
7. Henček Samuel /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 2
7. Leščák Lukáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Nosko Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg začiatočníci

1. Czéhmester Sebastian /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 24
2. Fidluš Alex /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 8
2. Urbánek Andrej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 8
4. Komaranskyi Stanislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 4
4. Minár Alex /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 4
4. Urminsky Dominik /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
4. Urminsky Oliver /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 4
8. Hibler Samuel /KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z./ - body: 2
8. Novacký Richard /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg pokročilí

1. Foltín Milan /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
2. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 14
3. Eliáš Matúš /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 10
4. Krajčík Filip /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
4. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
6. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
6. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
6. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
9. Mesároš Matej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
9. Ovšák Ruben /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 52kg

1. Lehocký Adam /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 20
2. Chrenko Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Jaroš Miroslav /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 8
4. Miko Chuan Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 6
4. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
6. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
6. Kotek Dominik /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 4
8. Labovský Richard /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 57kg

1. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 14
2. Dado Alex /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Gašpar Miroslav /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Petráš Roland /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 12
5. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Lamačka Matúš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 4
7. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Melár Tomáš /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
7. Plandora Samuel /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 2
7. Sukhorlian Mykyta /Karate klub Trstená, o. z./ - body: 2
7. Uhlár Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 63kg

1. Kvasnica Martin /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 20
2. Pšenák Matúš /KARATE KLUB ZOKU/ - body: 12
3. Hyben Benjamín /KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o. z./ - body: 8
3. Naňo Tomáš /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 8
5. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
6. Kurčina Erik /Karate klub Dolný Kubín/ - body: 4
7. Ali Samuel /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Ali Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Hlaváč Andreas /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Chovanec Daniel /Karate klub Detva/ - body: 2
7. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Zelman Daniel /Karate klub Krupina, o. z./ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov do 70kg

1. Kostelný Lukáš /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 12
3. Turčaník Richard /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Lajstrík Jakub /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 6
5. Beňo Urban /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 4
5. Boris Marko /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 4
5. Jesenič Peter /TORNADO KARATE TEAM, o.z./ - body: 4
8. Czére Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
8. Kočka Marcel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
8. Lavo Denis /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kumite dorastenci 14-15 rokov nad 70kg

1. Hnyk Ronald /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 20
2. Michálek Jakub /Telovýchovná jednota Spartak Myjava/ - body: 16
3. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 12
4. Gubík Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
5. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
6. Avdeiev Oleksandr /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Krajčírik Matej /Seigokan/ - body: 2
6. Latura Samuel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 2
6. Pollák Michal /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 55kg

1. Cséfalvay Peter /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
1. Cséfalvay Pavol /Športový klub Real team Trenčín, o. z./ - body: 20
3. Fitos Ádám /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 4
3. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 4
5. Gregorovič Michal /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 2
5. Nemček David /Karate klub Slovšport Trnava, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

1. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 20
2. Chrenko Ján /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
3. Páleš Richard /Karate klub KUMADE Topoľčany/ - body: 10
4. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 8
5. Rešovský Daniel /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 4
5. Walter Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
7. Maniš Oskar /Karate klub Fatra Martin/ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

1. Kováč Simon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Duchovič Damián /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
2. Mesároš Jakub /Karate klub Detva/ - body: 8
2. Vrabec Matej /CITY SPORT CLUB ŽILINA/ - body: 8
5. Chovanec Martin /Karate klub Detva/ - body: 6
6. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4


Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

1. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 20
1. Sáraz Martin /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 20
3. Králik Tomáš /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 8
4. Mašlej Martin /Karate klub Detva/ - body: 6
5. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
6. Harag Samuel Bohdan /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 2
6. Katrenič Dávid Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite juniori 16-17 rokov nad 76kg

1. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
1. Bohunický Lukáš /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 12
1. Chymo Matej /Karate klub DRAP Partizánske, o. z./ - body: 12
4. Lopatka Ladislav /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 8
5. Vasilík Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
6. Gruber Benjamín /Budokan Samaria, o.z./ - body: 4
7. Hatala Michal /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 60kg

1. Dolnický Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 24
2. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 16


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 67kg

1. Sečkár Šimon /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Čiaky Martin /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 12
2. Pohuliaiev Serhii /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
4. Žoldák Adam /Športová škola karate, o. z./ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 75kg

1. Chudík Adam /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 16
2. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
3. Dulák Andrej /KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z./ - body: 8
3. Kočuta Michal /CITY SPORT CLUB ŽILINA/ - body: 8
5. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov do 84kg

1. Poliak Jakub /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Prievozník Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 16
3. Bohunický Dominik /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 8
4. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
4. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
6. Guttmann Márk /Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie/ - body: 2


Kumite starší juniori 18-20 rokov nad 84kg

1. Kešeľak Dominik /ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z./ - body: 24
2. Knížat Ondrej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 16
3. Drajna Andrej /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4
3. Petrovič Filip /Karate klub Fatra Martin/ - body: 4
3. Ševčík Daniel /Telovýchovná jednota Rapid Bratislava/ - body: 4


Kumite starší juniori 18-20 rokov OPEN

1. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
1. Papp Zoltán /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
1. Prievozník Šimon /ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA/ - body: 12
4. Dolnický Adam /Mestský športový klub Žiar nad Hronom/ - body: 8
4. Knížat Ondrej /ŠK Karate Kachi Nitra o.z./ - body: 8
6. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4