Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 2 0 5
2. MŠK KK Kežmarok 3 0 0 3
3. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 2 5
4. Karate Klub Junior Prešov 1 1 2 4
5. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 0 1 2
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 0 1
7. ŠŠK JUGO Košice 0 1 0 1
8. Union Košice 0 1 0 1
9. Central karate klub Poprad 0 1 0 1
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 8 3 1 12
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 3 1 10
3. Union Košice 1 4 3 8
4. Karate Klub Junior Prešov 1 3 2 6
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 3 4
6. KK Svidnik 0 1 1 2
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 5 2 0 7
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 1 0 4
3. Union Košice 0 2 1 3
4. Karate Klub Junior Prešov 0 1 1 2
5. KK Svidnik 0 1 0 1
6. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 1 6
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 1 1 5
3. Union Košice 1 2 2 5
4. Karate Klub Junior Prešov 1 2 1 4
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 3 4
6. KK Svidnik 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 3 2 0 13
2. MŠK KK Kežmarok 3 0 0 9
3. Shotokan karate Košice - Barca 1 2 2 9
4. Karate Klub Junior Prešov 1 1 2 7
5. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 0 1 4
6. KK IGLOW Spišská Nová Ves 1 0 0 3
7. ŠŠK JUGO Košice 0 1 0 2
8. Union Košice 0 1 0 2
9. Central karate klub Poprad 0 1 0 2
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 0 2


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 8 3 1 31
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 3 1 25
3. Union Košice 1 4 3 14
4. Karate Klub Junior Prešov 1 3 2 11
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 3 5
6. KK Svidnik 0 1 1 3
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 5 2 0 19
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 1 0 11
3. Union Košice 0 2 1 5
4. Karate Klub Junior Prešov 0 1 1 3
5. KK Svidnik 0 1 0 2
6. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 2 1 14
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 3 1 1 12
3. Union Košice 1 2 2 9
4. Karate Klub Junior Prešov 1 2 1 8
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 1 3 5
6. KK Svidnik 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 24 17 13 54
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 23 22 29 74
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 20 19 27 66
4. MŠK KK Kežmarok 12 8 13 33
5. Central karate klub Poprad 11 8 13 32
6. Karate Klub KATSUDO Sabinov 10 3 7 20
7. Union Košice 8 12 14 34
8. Shotokan karate Košice - Barca 5 4 7 16
9. Športové združenie TJ Metropol Košice 5 4 4 13
10. Karate Klub Junior Prešov 5 3 12 20
11. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 4 0 0 4
12. Karate Klub Sabinov, o.z. 2 8 15 25
13. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 2 3 1 6
14. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 2 1 0 3
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 2 3
16. KK Svidnik 0 3 3 6
17. MŠK karate Vranov 0 2 3 5
18. ŠŠK JUGO Košice 0 2 1 3
19. Karate škola Kaizen Prešov 0 1 0 1
20. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 1 1
21. Karate klub Snina 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 7 7 0 14
2. MŠK KK Kežmarok 6 2 0 8
3. Central karate klub Poprad 2 3 1 6
4. Shotokan karate Košice - Barca 2 2 3 7
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 2 1 0 3
6. Karate Klub KRETOVIČ Košice 2 0 2 4
7. Karate Klub Junior Prešov 1 1 2 4
8. Union Košice 0 1 1 2
9. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 1 1 2
10. ŠŠK JUGO Košice 0 1 0 1
11. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 8 16 30
2. Športové združenie TJ Metropol Košice 5 3 1 9
3. Central karate klub Poprad 5 0 6 11
4. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 4 0 0 4
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 3 3 5 11
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 2 3 10 15
7. Union Košice 2 1 5 8
8. Karate Klub KATSUDO Sabinov 2 0 4 6
9. MŠK KK Kežmarok 1 4 7 12
10. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 3 4 8
11. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 1
12. KK Svidnik 0 3 0 3
13. Shotokan karate Košice - Barca 0 1 0 1
14. Karate škola Kaizen Prešov 0 1 0 1
15. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 1 0 1
16. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
17. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 19 13 8 40
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 15 14 11 40
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 11 9 17 37
4. Karate Klub KATSUDO Sabinov 8 3 3 14
5. Union Košice 6 10 8 24
6. MŠK KK Kežmarok 5 2 6 13
7. Central karate klub Poprad 4 5 6 15
8. Karate Klub Junior Prešov 4 2 9 15
9. Shotokan karate Košice - Barca 3 1 4 8
10. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 2 2 1 5
11. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 4 10 15
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 1 0 2 3
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 1 0 0 1
14. MŠK karate Vranov 0 2 3 5
15. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 1 3 4
16. ŠŠK JUGO Košice 0 1 1 2
17. KK Svidnik 0 0 3 3
18. Karate klub Snina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 15 5 3 23
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 13 7 1 21
3. KK Svidnik 2 1 1 4
4. Union Košice 1 8 4 13
5. Karate Klub Junior Prešov 1 3 2 6
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 6 8
7. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 2 2
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 9 3 1 13
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 3 0 9
3. KK Svidnik 1 1 0 2
4. Union Košice 0 4 1 5
5. Karate Klub Junior Prešov 0 1 1 2
6. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
7. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1

Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 7 4 1 12
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 2 2 10
3. Union Košice 1 4 3 8
4. Karate Klub Junior Prešov 1 2 1 4
5. KK Svidnik 1 0 1 2
6. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 2 6 8
7. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 69 44 29 142
2. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 60 38 27 125
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 72 34 13 119
4. MŠK KK Kežmarok 36 16 13 65
5. Central karate klub Poprad 33 16 13 62
6. Union Košice 24 24 14 62
7. Karate Klub KATSUDO Sabinov 30 6 7 43
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 6 16 15 37
9. Karate Klub Junior Prešov 15 6 12 33
10. Shotokan karate Košice - Barca 15 8 7 30
11. Športové združenie TJ Metropol Košice 15 8 4 27
12. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 6 6 1 13
13. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 12 0 0 12
14. KK Svidnik 0 6 3 9
15. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 6 2 0 8
16. MŠK karate Vranov 0 4 3 7
17. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 2 5
18. ŠŠK JUGO Košice 0 4 1 5
19. Karate škola Kaizen Prešov 0 2 0 2
20. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 1 1
21. Karate klub Snina 0 0 0 0


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 21 14 0 35
2. MŠK KK Kežmarok 18 4 0 22
3. Central karate klub Poprad 6 6 1 13
4. Shotokan karate Košice - Barca 6 4 3 13
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 6 2 0 8
6. Karate Klub KRETOVIČ Košice 6 0 2 8
7. Karate Klub Junior Prešov 3 2 2 7
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 2 1 3
9. Union Košice 0 2 1 3
10. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 2 0 2
11. ŠŠK JUGO Košice 0 2 0 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 18 16 16 50
2. Športové združenie TJ Metropol Košice 15 6 1 22
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 6 6 10 22
4. Central karate klub Poprad 15 0 6 21
5. KK IGLOW Spišská Nová Ves 9 6 5 20
6. MŠK KK Kežmarok 3 8 7 18
7. Union Košice 6 2 5 13
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 6 4 13
9. ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z. 12 0 0 12
10. Karate Klub KATSUDO Sabinov 6 0 4 10
11. KK Svidnik 0 6 0 6
12. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 0 3
13. Shotokan karate Košice - Barca 0 2 0 2
14. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 0 2 0 2
15. Karate škola Kaizen Prešov 0 2 0 2
16. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce 0 0 1 1
17. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 57 26 8 91
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 45 28 11 84
3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 33 18 17 68
4. Union Košice 18 20 8 46
5. Karate Klub KATSUDO Sabinov 24 6 3 33
6. Central karate klub Poprad 12 10 6 28
7. MŠK KK Kežmarok 15 4 6 25
8. Karate Klub Junior Prešov 12 4 9 25
9. Karate Klub Sabinov, o.z. 3 8 10 21
10. Shotokan karate Košice - Barca 9 2 4 15
11. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec 6 4 1 11
12. MŠK karate Vranov 0 4 3 7
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 0 2 5
14. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 2 3 5
15. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 3 0 0 3
16. ŠŠK JUGO Košice 0 2 1 3
17. KK Svidnik 0 0 3 3
18. Karate klub Snina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 45 10 3 58
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 39 14 1 54
3. Union Košice 3 16 4 23
4. Karate Klub Junior Prešov 3 6 2 11
5. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 6 10
6. KK Svidnik 6 2 1 9
7. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 2 2
8. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Karate Klub KRETOVIČ Košice 27 6 1 34
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 18 6 0 24
3. Union Košice 0 8 1 9
4. KK Svidnik 3 2 0 5
5. Karate Klub Junior Prešov 0 2 1 3
6. Karate Klub Sabinov, o.z. 0 0 1 1
7. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KK IGLOW Spišská Nová Ves 21 8 1 30
2. Karate Klub KRETOVIČ Košice 18 4 2 24
3. Union Košice 3 8 3 14
4. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 0 4 6 10
5. Karate Klub Junior Prešov 3 4 1 8
6. KK Svidnik 3 0 1 4
7. Shotokan karate Košice - Barca 0 0 1 1
PDF

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017



Agility dievčatá 5 ročné

1. Durajová Vanesa /Central karate klub Poprad/ - body: 12
1. Šatalová Soňa /MŠK KK Kežmarok/ - body: 12
3. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8


Agility dievčatá 6 ročné

1. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 20
2. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
4. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 8
4. Sivulková Emma /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
6. Rigová Sara /Central karate klub Poprad/ - body: 4


Agility dievčatá 7 ročné

1. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 24
2. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 12
2. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 12
4. Bácskaiová Martina /ŠŠK JUGO Košice/ - body: 8
4. Drabová Darina Anastázia /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
4. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 8


Agility chlapci 5 roční

1. Vaľa Michal /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 24
2. Kaleta Matej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
3. Šenšel Jakub /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Balucha Kryštof /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
4. Božoň Jaroslav /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
4. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
7. Jánošík Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4


Agility chlapci 6 roční

1. Laučik Patrik /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
1. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 24
3. Dzadik Nicolas /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
4. Hanusič Ivan /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
4. Kompan Matej /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 8
4. Meňhért Michal /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
7. Bodnár Matej /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
7. Radvanský Dávid /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4


Agility chlapci 7 roční

1. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
2. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
2. Timko Martin /Union Košice/ - body: 12
2. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
5. Grega Kristián /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
5. Krivoňák Kamil /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
5. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 8
9. Doležal Teo /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4


Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 16
1. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
3. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 12
3. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 12


Kata dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 24
2. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
3. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Baloghová Olívia /Union Košice/ - body: 4
4. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
4. Štesová Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
2. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
3. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kata ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 16
2. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
3. Poľašková Natália /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 8
3. Túšová Tamara /Karate škola Kaizen Prešov/ - body: 8
5. Bačová Petra /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
5. Némethová Júlia /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 4
5. Neustadtová Alica /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
8. Mečárová Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 2
8. Stuľaková Kristína /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce/ - body: 2


Kata ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
2. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 16
3. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
4. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
4. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kata st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Bittnerová Lucia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 12
1. Hudáková Kristína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
3. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 8
3. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 8
3. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
6. Danková Michaela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kata st. žiačky 12-13 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Cubjaková Daniela /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 24
2. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
2. Glogovská Alexandra /KK Svidnik/ - body: 8
2. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
5. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 4
5. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Šimčíková Kristína /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 24
2. Nováková Michaela /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
3. Glovová Sarah /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 8
4. Dufalová Michaela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Falatová Barbora /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
4. Nedoroščíková Zuzana /Central karate klub Poprad/ - body: 4


Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
2. Tropp Marek /Central karate klub Poprad/ - body: 12
2. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
5. Neustadt Alexander /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4


Kata chlapci 8-9 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Nedoroščík Daniel /Central karate klub Poprad/ - body: 12
1. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
3. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
3. Marušin Ján /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
5. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
5. Pitoňák Jakub /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
5. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
5. Prúša Patrik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 16
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 12
3. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 8
3. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8


Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Džupin Marek /KK Svidnik/ - body: 16
2. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
2. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 12
4. Fabíni Samuel /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
4. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 4
4. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
4. Vaverčák René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
8. Kočiš Radovan /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
8. Sedmák Adam /Central karate klub Poprad/ - body: 2


Kata ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Basár Adam /ŠK OLYMPIA Bardejov, o.z./ - body: 24
2. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 12
2. Libák Matúš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
4. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 4
4. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 20
2. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
3. Laučík Slavomír /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Proks Tomáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
5. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4


Kata st. žiaci 12-13 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 20
2. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 16
3. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
3. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
5. Antoš Vojtěch /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 24
2. Maják Juraj /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 12
3. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
3. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
5. Jurák Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite dievčatá 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Božoňová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 20
2. Dziedzinová Zara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
3. Bácskaiová Martina /ŠŠK JUGO Košice/ - body: 8
4. Holíková Nela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Ďuricová Nina /MŠK KK Kežmarok/ - body: 24
2. Lajošová Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 12
3. Pardusová Amanda /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Čechová Barbora /Union Košice/ - body: 4
4. Kočišová Katarína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
4. Kurucová Sofia /Central karate klub Poprad/ - body: 4


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Gubová Klára /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
2. Kretovičová Rita /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16
3. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 8
4. Dziedzinová Lara /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
4. Pirošková Katarína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
6. Laciová Damiána /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2
6. Plavková Nela /Karate klub Snina/ - body: 2
6. Štesová Simona /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 2


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Baloghová Olívia /Union Košice/ - body: 20
1. Čonková Zorislava /Union Košice/ - body: 20
3. Hocková Daniela /Central karate klub Poprad/ - body: 4
3. Kőtelesová Sofia Elli /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
2. Repková Juliana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Sekelská Alexandra Katarína /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
2. Horanská Tereza /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Kucová Lea /Central karate klub Poprad/ - body: 16
2. Bačová Petra /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
3. Čonková Dorotea /Union Košice/ - body: 8
3. Mečárová Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 8
5. Neustadtová Alica /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
5. Sklenková Lucia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Blizmanová Denisa /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 24
2. Bruothová Lea /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 16
3. Smreková Vanesa /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Laciová Melánia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 12
1. Mečárová Tamara /Central karate klub Poprad/ - body: 12
1. Vatraľová Marianna /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 12
4. Geletková Laura /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Královská Júlia /Union Košice/ - body: 24


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Györiová Sofia Hyacinta /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
2. Palková Kristína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 12


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Babilia Svetlana /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
2. Šofráneková Alexandra /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 12
3. Guzejová Patrícia /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
3. Horanská Elena /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
3. Pavelová Alica /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 20
2. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 12


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Bandurová Vanesa /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
2. Kantoráková Adela /Union Košice/ - body: 16
3. Kőtelesová Sarah Jessica /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Janiková Alexandra /Central karate klub Poprad/ - body: 12
1. Labudová Annamária /MŠK KK Kežmarok/ - body: 12


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Černická Zuzana /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Roháľová Lívia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 12
3. Babjarová Sabína /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 8
3. Džupinová Radka /KK Svidnik/ - body: 8


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky nad 45 kg /max. 7. kyu/

1. Bittnerová Lucia /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 16
2. Danková Michaela /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
3. Hudáková Kristína /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Bušeková Timea /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Dufalová Veronika /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
1. Rajtíková Timea /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 16
3. Pigová Ema /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
4. Glogovská Alexandra /KK Svidnik/ - body: 4
4. Krištanová Natália /MŠK karate Vranov/ - body: 4
4. Vraňuchová Júlia /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4


Kumite kadetky 14-15 rokov do 50 kg

1. Šimčíková Kristína /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 24
2. Nováková Michaela /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 16


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg

1. Zimnikovalová Zoja /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Krivdová Sára /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 16
3. Dufalová Michaela /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Falatová Barbora /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4
4. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4


Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pirčák René /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 24
2. Kysucký Lukáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
3. Géci Boris /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
3. Györi Radovan Michael /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Krivoňák Kamil /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Vasilík Daniel /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 20
2. Mitrík Richard /Union Košice/ - body: 16
3. Janovčík Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
4. Černický Marko /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
4. Pitoňák Tomáš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
4. Plučinský Roman /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
7. Doležal Teo /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 2


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Mácha Martin /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 24
2. Novák Kevin /MŠK KK Kežmarok/ - body: 8
2. Plichta Bruno /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
4. Laci Manuel /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
4. Olbert Patrik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
4. Pitoňák Jakub /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
4. Veterný Richard /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 4


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Huang Victor /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Petruška Mathias - Rafael /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Antoš Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8
2. Pardus Christopher /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Prúša Patrik /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 8
5. Gubík Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4
5. Piga Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 4


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Gočík Tomáš /Union Košice/ - body: 16
2. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš/ - body: 12
2. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 12
4. Bartoš Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 4
4. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 4


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Krivda Marek /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Farkaš Andrej /Central karate klub Poprad/ - body: 16
3. Meňhert Martin Pavol /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
3. Rabatin Radovan /Union Košice/ - body: 4
3. Šuna Matej /Central karate klub Poprad/ - body: 4
3. Zemlényi Zoltán /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 4


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Bukovič Norbert /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
2. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
2. Radvanský Dan /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 12
4. Křesťák Patrik /Union Košice/ - body: 8


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Marčišovský Matúš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Korečko Adrián /Union Košice/ - body: 16
3. Kočiš Radovan /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
3. Zakarovský Dávid /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Libák Matúš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 20
2. Pirčák Vasil /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
3. Dufala Lukáš /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Varga Maroš /MŠK karate Vranov/ - body: 8
5. Fabian Maroš /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 16
2. Illés Zakariás Mátyás /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 12
3. Illés Kristóf Áron /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec/ - body: 8
3. Pristáč Andrej /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
5. Kolesár Marko /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 4
5. Lukáč Denis /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4
5. Sedmák Adam /Central karate klub Poprad/ - body: 4


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Vasilík Viliam Jozef /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 24
2. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice/ - body: 12
3. Hodgson Oliver /Union Košice/ - body: 8
3. Roháľ Ján /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
5. Schönwiesner Adam /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Laučík Slavomír /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 16
1. Špes René /MŠK KK Kežmarok/ - body: 16
3. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
4. Šofranko Ján /ŠŠK JUGO Košice/ - body: 4


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Mrovčák Peter /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Cunik Adam /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 16
3. Stolárik Stanislav /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
4. Fabián Matúš /Union Košice/ - body: 4
4. Krivoňák Kristián /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 50 kg /max. 7. kyu/

1. Čonka Martin /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 12
1. Merva Samuel /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 12
3. Maľar Radoslav /MŠK karate Vranov/ - body: 8
4. Karpathy Marko /Union Košice/ - body: 4


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mácha Richard /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 20
1. Slivka Oliver /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
3. Antoš Vojtěch /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4
3. Jerdonek Erik /MŠK KK Kežmarok/ - body: 4
3. Radoš Ľubomír /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci nad 50 kg /max. 7. kyu/

1. Proks Tomáš /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
1. Tamáš Christián /Shotokan karate Košice - Barca/ - body: 12
1. Vereb Adam /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 12
4. Hudáč Štefan /Central karate klub Poprad/ - body: 8
5. Davidov Jakub /Karate Klub Junior Prešov/ - body: 4


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí nad 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Kešelák Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 24
2. Olbert Dominik /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 12
3. Mojzeš Dávid /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 8
3. Petro Marko /MŠK karate Vranov/ - body: 8
5. Ilčín Jakub /Karate Klub KRETOVIČ Košice/ - body: 4


Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg

1. Hauser Igor /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
2. Černický Jakub /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 16
3. Mácha Michal /Karate Klub KATSUDO Sabinov/ - body: 12
4. Černický Juraj /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 8


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg

1. Javorský Šimon /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 20
2. Jurák Adam /ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z./ - body: 12
2. Schwartz Róbert /Union Košice/ - body: 12
4. Zborovjan Marko /Karate Klub Sabinov, o.z./ - body: 8
5. Janovčík Maroš /KK IGLOW Spišská Nová Ves/ - body: 4