MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2017 U21, JUNIOROV, DORASTENCOV - 02.12.2017

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 9 5 3 17
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 3 2 10
3. MŠK Žiar nad Hronom 5 2 4 11
4. FARMEX Nitra 4 6 3 13
5. TJ Rapid Bratislava 3 1 8 12
6. ŠK CMK Banská Bystrica 2 4 4 10
7. KK Ekonóm Trenčín 2 2 0 4
8. Športová škola karate Prievidza 2 1 3 6
9. Šk karate Kachi 2 1 3 6
10. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 2 0 3
11. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 1 2 4
12. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 3
13. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 1 0 2
14. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 5 6
15. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 0 4 5
16. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 0 2 3
17. KK ZZO Čadca 1 0 1 2
18. Budokan Zvolen 1 0 0 1
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 0 1
20. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 0 1
21. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 0 0 1
22. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 4 2 6
23. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 3 2 5
24. Spartak Myjava 0 2 3 5
25. Union Košice 0 1 4 5
26. Karate klub Zvolen 0 1 2 3
27. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 1 1 2
28. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 1 1 2
29. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 1
30. MŠK karate Vranov 0 0 5 5
31. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 3 3
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
33. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
34. Karate klub Trstená 0 0 1 1
35. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
36. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 1 1
37. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
38. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
39. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
40. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
41. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
42. Arkádia Galanta 0 0 0 0
43. KK BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
44. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 0 0
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
46. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
47. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
48. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
49. KK TJ Strojár Malacky 0 0 0 0
50. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0
51. Karate Klub Detva 0 0 0 0
52. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
53. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 6 5 1 12
2. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 3 2 10
3. FARMEX Nitra 4 5 3 12
4. MŠK Žiar nad Hronom 4 2 4 10
5. TJ Rapid Bratislava 3 1 4 8
6. ŠK CMK Banská Bystrica 2 4 4 10
7. KK Ekonóm Trenčín 2 1 0 3
8. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 2 0 3
9. Šk karate Kachi 1 1 2 4
10. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 1 2 4
11. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 3
12. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 5 6
13. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 0 4 5
14. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 0 2 3
15. KK ZZO Čadca 1 0 1 2
16. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 0 0 1
17. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 0 0 1
18. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 0 1
19. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 0 1
20. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 3 2 5
21. Spartak Myjava 0 2 3 5
22. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 1 3
23. Union Košice 0 1 4 5
24. Karate klub Zvolen 0 1 2 3
25. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 1
26. MŠK karate Vranov 0 0 5 5
27. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 3 3
28. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
29. Karate klub Trstená 0 0 1 1
30. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
31. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
32. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
33. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
34. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 1 1
35. Arkádia Galanta 0 0 0 0
36. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
37. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
38. KK BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
39. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
40. KK TJ Strojár Malacky 0 0 0 0
41. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
42. Karate Klub Detva 0 0 0 0
43. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
44. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 9 5 3 40
2. FARMEX Nitra 4 6 3 27
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 3 2 23
4. MŠK Žiar nad Hronom 5 2 4 23
5. TJ Rapid Bratislava 3 1 8 19
6. ŠK CMK Banská Bystrica 2 4 4 18
7. Šk karate Kachi 2 1 3 11
8. Športová škola karate Prievidza 2 1 3 11
9. KK Ekonóm Trenčín 2 2 0 10
10. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 4 2 10
11. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 5 8
12. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 3 2 8
13. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 2 0 7
14. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 1 2 7
15. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 0 4 7
16. Spartak Myjava 0 2 3 7
17. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 6
18. Union Košice 0 1 4 6
19. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 1 0 5
20. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 0 2 5
21. MŠK karate Vranov 0 0 5 5
22. KK ZZO Čadca 1 0 1 4
23. Karate klub Zvolen 0 1 2 4
24. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 0 0 3
25. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 0 3
26. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 0 3
27. Budokan Zvolen 1 0 0 3
28. KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY,o.z. 0 1 1 3
29. Športové združenie TJ Metropol Košice 0 1 1 3
30. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 3 3
31. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 2
32. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
33. Karate klub Trstená 0 0 1 1
34. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 1 1
35. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
36. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 1 1
37. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
38. Karate škola Kaizen Prešov 0 0 1 1
39. KK IPPON Dunajská Streda, o.z. 0 0 1 1
40. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
41. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
42. Arkádia Galanta 0 0 0 0
43. KK BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
44. KARATE KLUB TOPOĽČANY 0 0 0 0
45. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
46. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
47. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0
48. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
49. KK TJ Strojár Malacky 0 0 0 0
50. ŠK Real team Trenčín 0 0 0 0
51. Karate Klub Detva 0 0 0 0
52. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
53. Hanko kai karate klub Senica, o.z. 0 0 0 0


Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE 6 5 1 29
2. FARMEX Nitra 4 5 3 25
3. KK IGLOW Spišská Nová Ves 5 3 2 23
4. MŠK Žiar nad Hronom 4 2 4 20
5. ŠK CMK Banská Bystrica 2 4 4 18
6. TJ Rapid Bratislava 3 1 4 15
7. KK Ekonóm Trenčín 2 1 0 8
8. Karate klub KUMADE Topoľčany 1 0 5 8
9. Karate Klub KATSUDO Sabinov 0 3 2 8
10. Karate klub MP Brezno, o.z. 1 2 0 7
11. Šk karate Kachi 1 1 2 7
12. ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z. 1 1 2 7
13. Karate Klub KRETOVIČ Košice 1 0 4 7
14. Spartak Myjava 0 2 3 7
15. Dukla Banská Bystrica 1 1 1 6
16. Union Košice 0 1 4 6
17. AC Uniza Karate Klub Žilina 1 0 2 5
18. Karate klub Slovšport Trnava, o.z. 0 2 1 5
19. MŠK karate Vranov 0 0 5 5
20. KK ZZO Čadca 1 0 1 4
21. Karate klub Zvolen 0 1 2 4
22. KK TAIYÓ Kolárovo 1 0 0 3
23. Karate klub DRAP Partizánske, o. z. 1 0 0 3
24. Karate Klub Sabinov, o.z. 1 0 0 3
25. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD 1 0 0 3
26. Karate Klub Dolný Kubín 0 0 3 3
27. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 0 2
28. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 2 2
29. OK MTK Tatran Žarnovica 0 0 1 1
30. Karate klub Trstená 0 0 1 1
31. 1.Karate Club Pezinok 0 0 1 1
32. SEIGOKAN PIEŠŤANY 0 0 1 1
33. Karate Klub Junior Prešov 0 0 1 1
34. KK TRIUMPH ŠURANY 0 0 1 1
35. MŠK KK Kežmarok 0 0 0 0
36. KK BUNKAI Bratislava 0 0 0 0
37. Arkádia Galanta 0 0 0 0
38. KK TJ Strojár Malacky 0 0 0 0
39. Športový klub Keido Košice 0 0 0 0
40. PANTERS KARATE KLUB Kysucké Nové Mesto 0 0 0 0
41. Karate Klub Detva 0 0 0 0
42. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš 0 0 0 0
43. KK UMB Banská Bystrica 0 0 0 0
44. TJ Sokol Žilina 0 0 0 0


Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá



Kumite - Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub