Bratislavský pohár mládeže 3. kolo a Majstrovstvá BÚK seniorov - 25.02.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 24 11 7 42
2. ŠK Real team Trenčín 10 14 10 34
3. Spartak Myjava 4 1 0 5
4. Budokan Samaria 3 5 7 15
5. KK OSA obč.zdr.Bratislava 1 4 5 10
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 3 1 5
7. Karate tím NALÍ Budmerice 1 2 0 3
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 2 0 3
9. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 1 3
10. FARMEX Nitra 1 1 0 2
11. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 1 0 0 1
12. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 2 3 5
13. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
14. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 2 2
15. Karate klub Zvolen 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 7 11 6 24
2. TJ Rapid Bratislava 7 3 4 14
3. Budokan Samaria 2 1 2 5
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 2 0 3
5. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 1 0 0 1
6. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 0 1
7. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
8. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 17 8 3 28
2. Spartak Myjava 4 1 0 5
3. ŠK Real team Trenčín 3 3 4 10
4. Budokan Samaria 1 4 5 10
5. KK OSA obč.zdr.Bratislava 1 4 4 9
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 2 0 3
7. Karate tím NALÍ Budmerice 1 2 0 3
8. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 1 3
9. FARMEX Nitra 1 1 0 2
10. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 2 3 5
11. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 1 1 2
12. KK TRIUMPH ŠURANY 0 1 0 1
13. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
14. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 1 1 0 2


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. ŠK Real team Trenčín 1 1 0 2


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. TJ Rapid Bratislava 24 11 7 42
2. ŠK Real team Trenčín 11 15 10 36
3. Spartak Myjava 4 1 0 5
4. Budokan Samaria 3 5 7 15
5. KK OSA obč.zdr.Bratislava 1 4 5 10
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 1 3 1 5
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 1 2 0 3
8. Karate tím NALÍ Budmerice 1 2 0 3
9. SEIGOKAN PIEŠŤANY 1 1 1 3
10. FARMEX Nitra 1 1 0 2
11. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 1 0 0 1
12. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 2 3 5
13. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
14. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 2 2
15. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci

Klub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 72 22 7 101
2. ŠK Real team Trenčín 30 28 10 68
3. Budokan Samaria 9 10 7 26
4. KK OSA obč.zdr.Bratislava 3 8 5 16
5. Spartak Myjava 12 2 0 14
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 6 1 10
7. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 4 0 7
8. Karate tím NALÍ Budmerice 3 4 0 7
9. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 4 3 7
10. SEIGOKAN PIEŠŤANY 3 2 1 6
11. FARMEX Nitra 3 2 0 5
12. KK TRIUMPH ŠURANY 0 4 0 4
13. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 3 0 0 3
14. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 2 2
15. Karate klub Zvolen 0 0 1 1


Kata - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 21 22 6 49
2. TJ Rapid Bratislava 21 6 4 31
3. Budokan Samaria 6 2 2 10
4. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 4 0 7
5. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 3 0 0 3
6. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
7. KK OSA obč.zdr.Bratislava 0 0 1 1
8. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 51 16 3 70
2. ŠK Real team Trenčín 9 6 4 19
3. Budokan Samaria 3 8 5 16
4. KK OSA obč.zdr.Bratislava 3 8 4 15
5. Spartak Myjava 12 2 0 14
6. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 4 0 7
7. Karate tím NALÍ Budmerice 3 4 0 7
8. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 4 3 7
9. SEIGOKAN PIEŠŤANY 3 2 1 6
10. FARMEX Nitra 3 2 0 5
11. Karate klub TORASHIRO Nitra 0 2 1 3
12. KK TRIUMPH ŠURANY 0 2 0 2
13. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
14. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto 3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 3 2 0 5


Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. ŠK Real team Trenčín 3 2 0 5


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. TJ Rapid Bratislava 72 22 7 101
2. ŠK Real team Trenčín 33 30 10 73
3. Budokan Samaria 9 10 7 26
4. KK OSA obč.zdr.Bratislava 3 8 5 16
5. Spartak Myjava 12 2 0 14
6. Karate klub TORASHIRO Nitra 3 6 1 10
7. Karate tím NALÍ Budmerice 3 4 0 7
8. KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z. 3 4 0 7
9. SPORT CENTRUM SENEC oddiel KARATE 0 4 3 7
10. SEIGOKAN PIEŠŤANY 3 2 1 6
11. FARMEX Nitra 3 2 0 5
12. KK TRIUMPH ŠURANY 0 4 0 4
13. KHAN KLUB KARATE ČASTÁ 3 0 0 3
14. MONARCH KARATE KLUB, o.z. 0 0 2 2
15. Karate klub Zvolen 0 0 1 1
PDF
kategória výsledok meno klub