4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK - 21.04.2018

Výsledky

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 5 2 1 8
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 2 1 0 3
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 2 0 3
4. Shotokan karate Košice 0 1 2 3


Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

PDF

Všetky disciplíny - Jednotlivci



Agility - Jednotlivci



Kata - Jednotlivci



Kumite - Jednotlivci



Všetky disciplíny - Družstvá



Kata - Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestobody
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 15 4 1 20
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 2 0 8
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 4 0 7
4. Shotokan karate Košice 0 2 2 4


Kumite - Družstvá



Jednotlivci + Družstvá

PDF
kategória výsledok meno klub
PDF

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 24.02.2018
4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK - 21.04.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 50 46 56 152
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 43 33 47 123
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 41 25 20 86
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 24 30 28 82
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 19 15 20 54
6. Mestský športový klub Kežmarok 16 13 21 50
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 14 7 20 41
8. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 14 7 7 28
9. Shotokan karate Košice 9 12 17 38
10. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 17 22 45
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 5 3 12 20
12. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 5 0 1 6
13. Karate klub Snina, o. z. 4 4 10 18
14. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 4 3 3 10
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 1 6 10
16. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 4 10 16
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 2 1 5
18. Karate club Trebišov 1 0 2 3
19. KK Svidnik 0 3 5 8
20. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 3 0 3
21. Školský športový klub JUGO Košice 0 2 1 3
22. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 6 6
23. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 15 9 5 29
2. Mestský športový klub Kežmarok 7 3 2 12
3. Shotokan karate Košice 4 5 4 13
4. Centrál karate klub Poprad o.z. 4 5 3 12
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 4 1 4 9
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 4 1 0 5
7. Karate klub UNION Košice, o. z. 1 4 1 6
8. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 1 2 4
9. Karate klub Snina, o. z. 1 1 1 3
10. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 1 3
11. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 1 0 1
12. Školský športový klub JUGO Košice 0 1 0 1
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 1 0 1


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 13 18 30 61
2. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 13 5 2 20
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 8 4 15 27
4. Centrál karate klub Poprad o.z. 7 3 8 18
5. Karate Klub IGLOW, o. z. 6 6 7 19
6. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 5 0 1 6
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 3 1 8 12
8. Karate klub UNION Košice, o. z. 2 8 9 19
9. Karate Klub SABINOV, o. z. 2 5 7 14
10. Karate klub Snina, o. z. 2 0 3 5
11. Mestský športový klub Kežmarok 1 5 10 16
12. Karate club Trebišov 1 0 1 2
13. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 0 0 1
14. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 3 0 3
15. KK Svidnik 0 3 0 3
16. Shotokan karate Košice 0 1 5 6
17. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 1 1 2
18. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 6 6
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
20. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1
21. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 33 27 22 82
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 31 18 13 62
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 21 18 18 57
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 20 20 27 67
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 11 5 12 28
6. Centrál karate klub Poprad o.z. 8 7 9 24
7. Mestský športový klub Kežmarok 8 5 9 22
8. Shotokan karate Košice 5 6 8 19
9. Karate Klub SABINOV, o. z. 4 10 14 28
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 4 2 9 15
11. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 4 2 2 8
12. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 1 5 9
13. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 4 10 16
14. Karate klub Snina, o. z. 1 3 6 10
15. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 1 2 5 8
16. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 1 1 1 3
17. Školský športový klub JUGO Košice 0 1 1 2
18. KK Svidnik 0 0 5 5
19. Karate club Trebišov 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 31 12 8 51
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 19 8 3 30
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 8 18 7 33
4. KK Svidnik 2 1 1 4
5. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 3 2 6
6. Shotokan karate Košice 1 2 4 7
7. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 11 15
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 2 3


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 18 7 2 27
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 8 4 0 12
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 7 1 11
4. Shotokan karate Košice 1 2 3 6
5. KK Svidnik 1 1 0 2
6. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 1 1 2
7. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 1 1 2


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 13 5 6 24
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 11 4 3 18
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 5 11 6 22
4. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 1 2 1 4
5. KK Svidnik 1 0 1 2
6. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 4 11 15
7. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
8. Shotokan karate Košice 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 81 58 64 203
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 53 29 23 105
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 43 35 52 130
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 32 48 35 115
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 19 15 20 54
6. Mestský športový klub Kežmarok 16 13 21 50
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 14 7 20 41
8. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 14 7 7 28
9. Shotokan karate Košice 10 14 21 45
10. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 18 24 48
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 6 14 26
12. Karate klub Snina, o. z. 4 4 10 18
13. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 4 3 3 10
14. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 1 6 10
15. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 3 0 1 4
16. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 4 10 16
17. KK Svidnik 2 4 6 12
18. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 2 1 5
19. Karate club Trebišov 1 0 2 3
20. Školský športový klub JUGO Košice 0 2 1 3
21. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 1 0 1
22. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 6 6
23. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1
PDF

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 24.02.2018
4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK - 21.04.2018



Všetky disciplíny - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miesto počet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 150 92 56 298
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 129 66 47 242
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 123 50 20 193
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 72 60 28 160
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 57 30 20 107
6. Mestský športový klub Kežmarok 48 26 21 95
7. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 42 14 20 76
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 18 34 22 74
9. Shotokan karate Košice 27 24 17 68
10. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 42 14 7 63
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 15 6 12 33
12. Karate klub Snina, o. z. 12 8 10 30
13. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 6 8 10 24
14. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 12 6 3 21
15. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 9 2 6 17
16. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 15 0 1 16
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 6 4 1 11
18. KK Svidnik 0 6 5 11
19. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 6 0 6
20. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 6 6
21. Karate club Trebišov 3 0 2 5
22. Školský športový klub JUGO Košice 0 4 1 5
23. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Agility - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 45 18 5 68
2. Mestský športový klub Kežmarok 21 6 2 29
3. Shotokan karate Košice 12 10 4 26
4. Centrál karate klub Poprad o.z. 12 10 3 25
5. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 12 2 4 18
6. Karate Klub IGLOW, o. z. 12 2 0 14
7. Karate klub UNION Košice, o. z. 3 8 1 12
8. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 2 2 7
9. Karate klub Snina, o. z. 3 2 1 6
10. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 4 1 5
11. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 0 2 0 2
12. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 0 2 0 2
13. Školský športový klub JUGO Košice 0 2 0 2


Kata - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 39 36 30 105
2. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 39 10 2 51
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 24 8 15 47
4. Karate Klub IGLOW, o. z. 18 12 7 37
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 21 6 8 35
6. Karate klub UNION Košice, o. z. 6 16 9 31
7. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 10 7 23
8. Mestský športový klub Kežmarok 3 10 10 23
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 9 2 8 19
10. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 15 0 1 16
11. Karate klub Snina, o. z. 6 0 3 9
12. Shotokan karate Košice 0 2 5 7
13. KK Svidnik 0 6 0 6
14. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 6 0 6
15. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 6 6
16. Karate club Trebišov 3 0 1 4
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 0 0 3
18. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 0 2 1 3
19. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 0 1 1
20. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 0 0 1 1
21. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1


Kumite - Jednotlivci

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 99 54 22 175
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 93 36 13 142
3. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 60 40 27 127
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 63 36 18 117
5. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 33 10 12 55
6. Centrál karate klub Poprad o.z. 24 14 9 47
7. Karate Klub SABINOV, o. z. 12 20 14 46
8. Mestský športový klub Kežmarok 24 10 9 43
9. Shotokan karate Košice 15 12 8 35
10. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 12 4 9 25
11. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 6 8 10 24
12. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 12 4 2 18
13. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 9 2 5 16
14. Karate klub Snina, o. z. 3 6 6 15
15. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 3 4 5 12
16. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 3 2 1 6
17. KK Svidnik 0 0 5 5
18. Školský športový klub JUGO Košice 0 2 1 3
19. Karate club Trebišov 0 0 1 1


Všetky disciplíny - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto 3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 93 24 8 125
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 57 16 3 76
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 24 36 7 67
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 8 11 19
5. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 6 2 11
6. Shotokan karate Košice 3 4 4 11
7. KK Svidnik 6 2 1 9
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 2 4


Kata - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 54 14 2 70
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 24 8 0 32
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 9 14 1 24
4. Shotokan karate Košice 3 4 3 10
5. KK Svidnik 3 2 0 5
6. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 2 1 3
7. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 0 2 1 3


Kumite - Družstvá

poradieklub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 39 10 6 55
2. Karate Klub IGLOW, o. z. 33 8 3 44
3. Karate klub UNION Košice, o. z. 15 22 6 43
4. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 0 8 11 19
5. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 3 4 1 8
6. KK Svidnik 3 0 1 4
7. Karate Klub SABINOV, o. z. 0 0 1 1
8. Shotokan karate Košice 0 0 1 1


Jednotlivci + Družstvá

poradieKlub1. miesto2. miesto3. miestopočet
1. KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z. 81 58 64 423
2. Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z. 43 35 52 251
3. Karate Klub IGLOW, o. z. 53 29 23 240
4. Karate klub UNION Košice, o. z. 32 48 35 227
5. Centrál karate klub Poprad o.z. 19 15 20 107
6. Mestský športový klub Kežmarok 16 13 21 95
7. Shotokan karate Košice 10 14 21 79
8. Karate Klub SABINOV, o. z. 6 18 24 78
9. Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z. 14 7 20 76
10. Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z. 14 7 7 63
11. KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z. 6 6 14 44
12. Karate klub Snina, o. z. 4 4 10 30
13. Mestský športový klub Vranov nad Topľou 2 4 10 24
14. Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z. 4 3 3 21
15. KK Svidnik 2 4 6 20
16. Karate klub Slávia UPJŠ Košice 3 1 6 17
17. Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z. 2 2 1 11
18. Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z. 3 0 1 10
19. Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. 0 0 6 6
20. Karate club Trebišov 1 0 2 5
21. Školský športový klub JUGO Košice 0 2 1 5
22. Karate škola KAIZEN Prešov, o. z. 0 1 0 2
23. TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné 0 0 1 1
PDF

Žiacka liga VÚKABU a TAUK- 1. kolo - 18.11.2017
2.kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 10.12.2017
3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK - 24.02.2018
4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAÚK - 21.04.2018



Agility dievčatá 5 ročné

1. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 4
2. Durajová Vanesa /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
2. Mačuteková Alžbeta /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
2. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
5. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2


Agility dievčatá 6 ročné

1. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 9
2. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
2. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
4. Rigová Sara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
5. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
5. Sivulková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Šatalová Soňa /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1


Agility dievčatá 7 ročné

1. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
2. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
4. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
5. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
5. Hrehová Eliška /Karate klub Snina, o. z./ - body: 3
5. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
5. Kováčová Kamila /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
9. Bácskaiová Martina /Školský športový klub JUGO Košice/ - body: 2
9. Drabová Darina Anastázia /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
9. Luptáková Alena /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
12. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
12. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Agility chlapci 5 roční

1. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Kaleta Matej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
2. Vaľa Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 6
4. Božoň Jaroslav /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 4
5. Balucha Kryštof /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2
5. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
7. Jánošík Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 6 roční

1. Dzadik Nicolas /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 10
2. Laučik Patrik /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
3. Hanusič Ivan /Shotokan karate Košice/ - body: 7
3. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 7
5. Meňhért Michal /Shotokan karate Košice/ - body: 6
6. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
7. Gašpar Richard /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Kompan Matej /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
9. Bodnár Matej /Shotokan karate Košice/ - body: 1
9. Špitalík Tobiáš /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Agility chlapci 7 roční

1. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9
2. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
3. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
4. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
5. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
6. Timko Martin /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
7. Grega Kristián /Shotokan karate Košice/ - body: 2
7. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Tropp Marek /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
10. Doležal Teo /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
10. Kaleta Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
10. Návoj Lukáš /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
10. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
3. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
3. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
3. Rigová Sara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
6. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Kolesárová Sára /Shotokan karate Košice/ - body: 1
7. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 12
2. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Andrišová Nela /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 1
6. Baloghová Olívia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Štesová Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9
2. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
2. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
4. Horanská Tereza /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Kulíková Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Sekelská Alexandra Katarína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3


Kata ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
1. Túšová Tamara /Karate škola KAIZEN Prešov, o. z./ - body: 6
3. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 5
4. Bartošová Petra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 4
5. Poľašková Natália /Shotokan karate Košice/ - body: 3
6. Bačová Petra /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
6. Čonková Dorotea /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Némethová Júlia /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 1
6. Neustadtová Alica /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
10. Mečárová Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 0
10. Stuľaková Kristína /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 0


Kata ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
2. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
2. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
4. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
5. Babilia Svetlana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
5. Furdova Alexia /Karate club Trebišov/ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky /max. 7. kyu/

1. Hudáková Kristína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
2. Bittnerová Lucia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 5
3. Janiková Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
4. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 3
4. Hegedušova Sára /Karate club Trebišov/ - body: 3
4. Labudová Annamária /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
7. Danková Michaela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
7. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice/ - body: 1
7. Molčanová Sofia /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kata st. žiačky 12-13 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/

1. Cubjaková Daniela /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 9
2. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 6
3. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Rajtíková Timea /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
6. Glogovská Alexandra /KK Svidnik/ - body: 2
7. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
7. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata kadetky 14-15 rokov

1. Šimčíková Kristína /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 9
2. Glovová Sarah /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 7
3. Nováková Michaela /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Dufalová Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
4. Semufová Karin /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 2
4. Želinská Radka /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Falatová Barbora /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
7. Meňhertová Michaela /Shotokan karate Košice/ - body: 1
7. Nedoroščíková Zuzana /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/

1. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
3. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
4. Tropp Marek /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
5. Neustadt Alexander /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
6. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Nedoroščík Daniel /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
2. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
4. Olbert Patrik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
5. Geletko Alex /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
5. Marušin Ján /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Fedič Adam /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
7. Hužvej Ryan /Shotokan karate Košice/ - body: 1
7. Mišľan Sebastián /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
7. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
7. Pitoňák Jakub /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
7. Prúša Patrik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 8
2. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 3
5. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2


Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
2. Džupin Marek /KK Svidnik/ - body: 4
3. Farkaš Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
3. Marčišovský Matúš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
3. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Šuna Matej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
7. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
8. Fabíni Samuel /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
8. Sivulka Šimon /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
8. Vaverčák René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
11. Kočiš Radovan /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 0
11. Sedmák Adam /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 0


Kata ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 9
2. Basár Adam /Športový klub OLYMPIA Bardejov, o. z./ - body: 7
3. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
4. Libák Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
5. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
5. Křesťák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/

1. Špes René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 7
2. Laučík Slavomír /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Ferják Matej /Karate klub Snina, o. z./ - body: 3
3. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
6. Proks Tomáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
7. Duhaň Dominik /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
7. Milan Keltoš /TJ SLÁVIA CVČ DÚHA HUmenné/ - body: 1
7. Vereb Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kata st. žiaci 12-13 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/

1. Mrovčák Peter /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
1. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 5
3. Ivan Samuel /Karate klub Snina, o. z./ - body: 4
4. Antoš Vojtech /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
5. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
5. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
5. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
9. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
9. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 1
9. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kata kadeti 14-15 rokov

1. Stelcl Adam /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 6
1. Subovics Michal /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 6
3. Zborovjan Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 4
4. Maják Juraj /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
5. Demský Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Mácha Michal /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
5. Šoltés Filip /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 2
8. Denhardt Christián /Club mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z./ - body: 1
8. Jurák Adam /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Božoňová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 8
2. Dziedzinová Zara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
3. Bácskaiová Martina /Školský športový klub JUGO Košice/ - body: 2
3. Mačuteková Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
5. Holíková Nela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
5. Korinková Táňa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pardusová Amanda /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 7
2. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Lajošová Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 6
4. Jánošová Amália /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
4. Kurucová Sofia /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
6. Čechová Barbora /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Kočišová Katarína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
6. Kováčová Kamila /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Rigová Sara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Vukušičová Sandra /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 7
2. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Kretovičová Rita /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
4. Dziedzinová Lara /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
5. Pirošková Katarína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
6. Ďuricová Nina /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
7. Laciová Damiána /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 0
7. Plavková Nela /Karate klub Snina, o. z./ - body: 0
7. Štesová Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 0


Kumite dievčatá 8-9 rokov začiatočníčky nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Čonková Zorislava /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
2. Baloghová Olívia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 7
3. Gubová Klára /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4
4. Kőtelesová Sofia Elli /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
5. Hocková Daniela /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1
5. Plavková Nela /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
5. Verebová Bianka /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Kollárová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 9
2. Dudášová Daniela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Repková Juliana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4


Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Sekelská Alexandra Katarína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9
2. Horanská Tereza /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Kulíková Simona /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 4


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Kucová Lea /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 7
2. Bačová Petra /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Neustadtová Alica /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
3. Sklenková Lucia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Čonková Dorotea /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Mečárová Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
7. Hužvejová Claudia /Shotokan karate Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Blizmanová Denisa /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 9
2. Bruothová Lea /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
3. Smreková Vanesa /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Vatraľová Marianna /Shotokan karate Košice/ - body: 7
2. Čonková Dorotea /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 6
3. Laciová Melánia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
3. Mečárová Tamara /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
5. Geletková Laura /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Královská Júlia /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 9
2. Hajduková Katarína /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Györiová Sofia Hyacinta /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 11
2. Aľusíková Barbora /Karate klub Snina, o. z./ - body: 3
2. Palková Kristína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
4. Geletková Laura /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2


Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Horanská Elena /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
2. Babilia Svetlana /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
2. Guzejová Patrícia /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
4. Šofráneková Alexandra /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
5. Budzáková Emma /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Pavelová Alica /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Gáborová Romana /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 11
2. Meňhertová Sofia Anna /Shotokan karate Košice/ - body: 4
3. Janiková Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Kantoráková Adela /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
2. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Kőtelesová Sarah Jessica /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Labudová Annamária /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 6
2. Janiková Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Černická Zuzana /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
1. Roháľová Lívia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 7
3. Bandurová Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
4. Džupinová Radka /KK Svidnik/ - body: 3
5. Babjarová Sabína /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 2


Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky nad 45 kg /max. 7. kyu/

1. Bittnerová Lucia /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 7
2. Danková Michaela /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
2. Hudáková Kristína /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
2. Janiková Alexandra /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 3
2. Urdová Kristína /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
6. Molčanová Sofia /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
7. Bušeková Timea /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Rajtíková Timea /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 7
2. Dufalová Veronika /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Hajduková Jana /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
4. Pigová Ema /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
4. Szelley Vanesa /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
6. Glogovská Alexandra /KK Svidnik/ - body: 2
7. Krištanová Natália /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1
7. Vraňuchová Júlia /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite kadetky 14-15 rokov do 50 kg

1. Šimčíková Kristína /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
2. Nováková Michaela /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
3. Haľková Lenka /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Váczy Anna /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3


Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg

1. Krivdová Sára /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
2. Zimnikovalová Zoja /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
3. Dufalová Michaela /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 5
3. Krištanová Natália /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 5
5. Herditzka Vivien /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 2
6. Falatová Barbora /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
6. Želinská Radka /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/

1. Pirčák René /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 12
2. Györi Radovan Michael /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
2. Kysucký Lukáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Géci Boris /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
4. Návoj Lukáš /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
4. Šenšel Jakub /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
7. Hučko Jakub /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
7. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
7. Radvanský Dávid /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1
7. Tropp Marek /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/

1. Vasilík Daniel /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 8
2. Mitrík Richard /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
3. Krivoňák Kamil /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
3. Pitoňák Tomáš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 3
3. Šenšel Richard /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
6. Janovčík Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 2
7. Černický Marko /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
7. Neustadt Alexander /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
7. Plučinský Roman /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
7. Štrus Marko Kristián /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1
11. Doležal Teo /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 0


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci do 30 kg /max. 7. kyu/

1. Mácha Martin /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 6
1. Plichta Bruno /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 6
3. Olbert Patrik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
4. Veterný Richard /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 3
5. Fedič Adam /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
5. Novák Kevin /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
7. Farkaš Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
7. Laci Manuel /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
7. Pitoňák Jakub /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
7. Škovran Oliver /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 9


Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/

1. Petruška Mathias - Rafael /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 11
2. Antoš Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
3. Mácha Martin /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
3. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
3. Piga Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
3. Prúša Patrik /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
7. Goc Norbert /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
7. Gubík Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1


Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí nad 30 kg /6. - 4. kyu/

1. Gočík Tomáš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 10
2. Váczy Peter /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 5
3. Turčaník Richard /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 3
4. Bartoš Martin /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
4. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
4. Huang Victor /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
4. Šenšel Šimon /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 35 kg /max. 7. kyu/

1. Krivda Marek /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 12
2. Farkaš Andrej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
3. Lompart Pavol /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 2
3. Vaverčák René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 2
3. Walter Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
3. Zemlényi Zoltán /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 2
7. Meňhert Martin Pavol /Shotokan karate Košice/ - body: 1
7. Mičetic Adrián /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 1
7. Rabatin Radovan /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
7. Šuna Matej /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 35 kg /6. - 4. kyu/

1. Bukovič Norbert /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
2. Radvanský Dan /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 7
3. Buša Tomáš /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 3
3. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
5. Křesťák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
6. Hadvab Viktor /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1
6. Takáč Matej /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci do 40 kg /max. 7. kyu/

1. Marčišovský Matúš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
2. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
3. Ivan Valentín /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Renčo Adam /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Kočiš Radovan /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
5. Zakarovský Dávid /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Pirčák Vasil /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 8
2. Libák Matúš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Dufala Lukáš /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
3. Varga Maroš /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 4
5. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
6. Křesťák Patrik /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
7. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/

1. Kolesár Nikolas /Shotokan karate Košice/ - body: 5
2. Kolesár Marko /Shotokan karate Košice/ - body: 4
2. Pristáč Andrej /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 4
2. Sedmák Adam /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 4
5. Illés Zakariás Mátyás /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 3
5. Pardus Christopher /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
7. Illés Kristóf Áron /Karate Klub SADU Kráľovský Chlmec, o. z./ - body: 2
8. Gubík Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
8. Hatala Michal /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1
8. Lukáč Denis /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/

1. Vasilík Viliam Jozef /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 11
2. Benko Daniel /Športové združenie TJ Metropol Košice, o. z./ - body: 5
2. Hodgson Oliver /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 5
2. Roháľ Ján /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 5
5. Fabian Maroš /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
5. Schönwiesner Adam /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/

1. Špes René /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 7
2. Laučík Slavomír /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 6
3. Korečko Adrián /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 4
4. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
5. Krajňák Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2
6. Ivan Valentín /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
6. Šofranko Ján /Školský športový klub JUGO Košice/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. - 4. kyu/

1. Mrovčák Peter /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 9
2. Cunik Adam /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
3. Fabian Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
3. Křesťák Samuel /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
5. Křesťák René /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 2
5. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 2
7. Fabián Matúš /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1
7. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 1
7. Pastarnak Georgy /Karate klub Snina, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 50 kg /max. 7. kyu/

1. Čonka Martin /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 3
1. Duhaň Dominik /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
1. Merva Samuel /Shotokan karate Košice/ - body: 3
4. Javorský Adam /Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš, o. z./ - body: 2
4. Maľar Radoslav /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
6. Karpathy Marko /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Mácha Richard /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 8
2. Slivka Oliver /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 7
3. Ivan Samuel /Karate klub Snina, o. z./ - body: 3
4. Krivoňák Kristián /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 2
5. Antoš Vojtech /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
5. Antoš Vojtěch /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 1
5. Jerdonek Erik /Mestský športový klub Kežmarok/ - body: 1
5. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 1
5. Stolárik Stanislav /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci nad 50 kg /max. 7. kyu/

1. Tamáš Christián /Shotokan karate Košice/ - body: 7
1. Vereb Adam /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 7
3. Proks Tomáš /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
4. Hudáč Štefan /Centrál karate klub Poprad o.z./ - body: 2
4. Schuster Peter /Shotokan karate Košice/ - body: 2
6. Davidov Jakub /KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, o. z./ - body: 1
6. Miňo Marko /Karate club Trebišov/ - body: 1
6. Zengiwald Patrik /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 1


Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí nad 50 kg /6. - 4. kyu/

1. Kešelák Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 9
2. Radoš Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 5
3. Ilčín Jakub /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
3. Mojzeš Dávid /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
3. Olbert Dominik /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
6. Kočiš Patrik /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
6. Petro Marko /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2


Kumite kadeti 14-15 rokov do 60 kg

1. Černický Jakub /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 6
2. Hauser Igor /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
3. Drobňak Martin /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 4
4. Černický Juraj /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 3
4. Demský Ľubomír /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 3
4. Mácha Michal /Karate klub KATSUDO Sabinov, o. z./ - body: 3
7. Petro Marko /Mestský športový klub Vranov nad Topľou/ - body: 2
8. Bugoš Adam /Karate klub Slávia UPJŠ Košice/ - body: 1
8. Fialík Jozef /Shotokan karate Košice/ - body: 1


Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg

1. Zborovjan Marko /Karate Klub SABINOV, o. z./ - body: 6
2. Javorský Šimon /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 5
3. Janovčík Maroš /Karate Klub IGLOW, o. z./ - body: 4
4. Jurák Adam /Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa o.z./ - body: 3
4. Schwartz Róbert /Karate klub UNION Košice, o. z./ - body: 3
6. Ferják Miroslav /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
6. Galanda Branislav /Karate klub Snina, o. z./ - body: 2
6. Kačírek Šimon /KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z./ - body: 2